Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

psosin o jacie ale super że już kuchnię masz! Nie ukrywam, bardzo zazdraszczam. Zapowiada się smakowicie ;)

Pewnie już gdzieś pisałaś i może ja też się już o to pytałam ale możesz przypomnieć gdzie kuchnię robiłaś i skąd blacik? I ile Cię kosztował? Bo ja ciągle szukam kogoś poleconego co mnie nie ograbi na tej cholernej kuchni a na razie takie ceny że szok kurde

aha super okap tez taki chciałam ale M. mówi że jak bojler wygląda :lol2: moim zdaniem on się nie zna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

psosin a z czego noga do barku będzie? :D

Nie mam pojęcia jaka powinna być wysokość takiego barku, ale zobacz sobie ile przykładowo mają hokery i może wyspy np.z Ikei? Tam są przynajmniej wymiary na stronie ;)

 

Podoba mi się określenie okapu vel frania :D

 

Świetną promocję na te blaty udało Wam się trafić. Zazdraszczam, choć to nie ładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozja własnie mówiłam mezowi zeby go podpytał czy mozemy dac namiary znajomej;-) wiec jesli sie zgodzi to napisze ci ok?;-))

 

A dzisiaj kończą :rotfl:

 

noga ma byc w ten deseń

dining21.jpg ale chyba bardziej prostokątna i oczywiscie na biało pomalowana tak jak sciana obok.

i marza mi sie takie krzesełka

tumblr_l1h5gyqLJx1qb1g3zo1_500.jpg

Edytowane przez psosin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że podpatruję Wasze postępy (Venus również). Aniu kuchnia wyszła naprawdę fajnie. Właśnie pokazałam mojemu mężowi, że można wszystko złożyć w 2 dni. U nas w domu w Warszawie robią pół roku .... o zgrozo... mogłabym książkę napisać. Wklej zdjęcia jak już będziesz miała górne światła no i barek... no i oczywiście ze zdjętą folią z frani vel bojlera :-))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki;-) fajnie ze wam sie podoba;-)

 

Frania bedzie odsłonięta mysle ze w weekend, bo narazie nie chce ruszac kuchni bo w czwartek wchodza panowie od schodów i boje sie kolejnego syfu i podwójnego sprzatania.

 

Planuję Franie dac na tle szarego lakobelu, reszte scian w kuchni zostawic białą, dac tez szare laniane rolety rzymskie na okna..

te zdjecia pokazywała kiedys monah

http://img685.imageshack.us/img685/2162/rivieramaisonkitchen3.jpg

 

Lampy chcialabym tylko punkty takie wpuszcze w sufit...

cos w tym stylu http://www.spotline.tomix.pl/photo/product_info/6/5/9/1_65942d478b29.jpg

 

natomiast nad samym barkiem wiszace 2 lub 3 małe cos w tym stlu mamy juz... http://herstal.dk/FileExplorerV3/Fetchfile.aspx?ID=5619&MaxWidth=263

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze mistrzem jestem w wydawaniu pieniedzy a nie robieniu czegos z niczego to sie wypowiedziec na ten temat nie potrafie :D Sama jestem ciekawa czym to mozna potraktowac, zeby sie trzymalo :D

 

Ania kiedy sie przeprowadzacie?

 

Chyba dekoral ma teraz takie farby do ktorych mozna taki pigment dodac jak srebrny pyl...moze by tak wymieszac farbe z tym pigmentem i cos by z tego wyszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...