Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

a można ...i do tego jest wiele sposobów ;)

pomalować specjalnymi farbami dwuskładnikowymi ( u mnie w firmie stosujemy na szkle)

pomalować farbami do metalu (tu nie wiem jak z połyskiem)

pomalować farbami do karoserii samochodowych (z lakierem na wierzchu ładnie się błyszczą, mąż malował części w domu na granat metalik ;) )

ozdobić specjalną techniką srebrzenia (zabijcie nie pamiętam jak się nazywa - Kasiorek jest ekspertem :) ) tu produkty do niej potrzebna i w ogóle ciekawa strona odnośnie materiałów do dekoracji

http://sklep.twojeozdabianie.pl/folia-arkuszsrebro-p-122.html

 

koniecznie pochwal się efektem bo mnie czeka malowanie lamp w lecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ee ja to nawey nie marzyłam ze ona mogłaby wygladac identycznie;-) kupie poprostu srebrny spray i zobaczymy, do tego szary albo czarny klosik;-)

 

A kiedy przeprowadzka? hmmm no nie wiem moze za tydzien? nie goni nas nic za bardzo bo mieszkanie nie sprzedane, kasy na dalsze wykonczenie brak....

ale jesli chody beda zrobione w piatek to moze z soboty na niedziele zrobimy tam obie pierwszy piknik ze spaniem? moj synek juz nie moze sie doczekac!!;-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasche jasne;-)

 

Panowie od schodów nie przyjechali;-( zaczynają jutro....

Za to ja zabrałam sie za mycie okien, umyłam 3 zostało mi jeszcze TYLKO 20 :lol2:

Zastanwiam sie nad tym lakobelem w kuchni.. własciwie chyba tylko połozenie go koło płyty pod okapem ma sens, jak myslicie? tak jak tu:

Screenshot_56.jpg

a co ze scianą w pozostałych miejscach? zostawic białą? sama nie wiem....

w sumie tutaj wyglada to fajnie....

N2HoFicF9kyY2fPoBB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie jak ja kocham tych fachowców...... przywiezli dzisiaj schody.... i zabrali je spowrotem. Wszystko nie tak, a nie stopnie były ok oprócz 4 szt. Balustrada nie taka, podstopnie zle pomalowane, tralki nie takie, słupy nie takie...... MASAKRA normalnie;-(((

 

Całe szczescie ze wczoraj nie mogli bo dzisiaj był moj mąż ze mna i razem ich pogonilismy!! Mają wrócic z poprawkami za tydzien. I znowu tydzien w łep;-(((( aaaaaa ja juz mam dosyc tych wsyztkich "fachowców" od siedmiu bolesci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...