Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My mamy rekuperację i DGP. Jak narazie sprawuje sie super. Jak tylko napalimy w kominku pomieszczenia super sie ogrzewają na górze;-) Rekuperacja nastawiona chyba na turbo wynmienia super powietrze w domu bez koniecznosci wietrzenia. Jak narazie jestesmy zadowoleni. Zoabczymy jak bedzie dalej;-)

A jaka wy macie koncepcje kuchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja meza to tradycyjna kuchnia wloska a moja to bardziej w Twoj desen ale moze odrobine ciemniesze meble.Mam pytanko o blat drewniany tzn.mialas juz taki?jak sie sprawuje?jak sie czysci ? i czy nie zostaja plamy?Tutaj przewznie sa kamienne i sa bardzo praktyczne.Podobami sie tez kuchnia murowana z kafli(ma moja znjoma).Jak naucze sie wstawiac zdjecia to bedzie latwiej mnie zrozumiec.Jestem laikiem i nie mam wyobrazni przestrzennej(lekkie uposledzenie hihi....).Podoba mi sie styl glamur ale musze to poloczyc z praktycznoscia i prostota co sie troche wyklucza.Jeszcze nie ma fundametow a ja marze o kuchni.Jeszcze jedno pytanko jak bedziesz siegac do tych szafek na gorze,sa bardzo wysoko?

 

Moja mama powiedziala zeby przeniesc gdzie indziej kominek,bo tam jest idealne miejsce nakredens (maz sie nie zgodzil).Kominek zostaje na swoim miejscu a ja zastanawialam sie czy nie bylo by troszke miejsca na sciance miedzy kuchnia a jadalnia,obok stolu.wyprostowalismy ta sciane do filara i planujemy maly stol,moze cos sie zmiesci.Wiem,ze Ty nie masz tj scianki ale masz duzo szafek w kuchni,tam sie nie zmieszcza szkla.Jest jeszcze wariant ze sciana w salonie,gdzie bedziesz miala tv?jaki plnuesz rozklad w salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castel wiec tak:

- nie miałam nigdy drewnianego blatu, słyszałam ze trzeba troche o niego dbac, ale miałam do wyboru albo mdf albo drewno, kamien był poza naszym zasięgiem finansowym niestety. Wolałam szlachetne drewno, zobaczymy jak bedzie strasznie to wymienie, moze uzbieram na kamien;-) ale my generalnie dbamy o wszystko wiec mysle ze damy rade;-)

 

- szafki na górze sa wysoko i bede musiała podstawic sobie stołek zeby cos z nich wyciągnąc;-)

 

- styl glamur no fajny fajny ale ja chyba jestem bardziej zachowawcza i troszke boje sie takich błyskotek;-)))

 

-jesli chodzi o szkło, no własnie na poczatku myslałam ze wezmę swoje stare meble z mieszkania bo mam fajną witrynkę, ale koncepcja nam sie zmieniła bo jednak chcemy jasne meble do domu i witrynka ni jak nie pasuje;-(((( w szafkach kuchennych nie widze miejsca na szkła... i jestem w duzej kropce;-( nie wiem moze jednak jakas szafka wisząca w kuchni?

a wogole w czym sie trzyma szkła??

chyba ze takie cos gdzies wcisne

http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/ov1114_DSC_0145.jpg

ale gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie ze tu przy oknie balkonowym?

DSCN4235.jpg

ale tutaj mam czujnik temp od podłogówki i włącznik od rolety;-(( no i co wtedy z firanami/roletami czy co tam bedzie na oknie....;-(( da sie to jakos pogodzic?

 

chodzi mi nie o wystawowe szkło bo takiego nie mam i nie lubie ale normalne kieliszki szmpan/wino... reszte upchne chyba w kuchni

Edytowane przez psosin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu u nas jest duzo szafek w kuchni i ja tam glownie zamierzam trzymac zestawy obiadowe. Na scianie telewizyjnej mamy przewidziany w zabudowie taki slupek bez szkla z normalnymi drzwiczkami. Generalnie chyba wygodniej i blizej trzymac mi to bedzie w kuchni niz w tym slupku. Glosniki to tez moja zmora, ale narzeczony powoli mieknie w tym temacie i powiedzial ze moga byc dobre male glosniki ktore wstawimy/polozymy w taka otwarto/zamknieta polke na zabudowie tv...te kolumny sa straszne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...