Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo podoba mi się Twoja kuchnia i sama planuję podobny układ tyle, że w odbiciu lustrzanym. Mam jeszcze sporo czasu, bo na razie jesteśmy na etapie piwnicy, ale szukać pomysłów nie zaszkodzi:) Mam pytanie o szafki po lewej stronie przy ścianie. Zamiast drzwiczek masz roletę? Chyba inny sposób otwierania odpada, bo wtedy nie można nic postawić na blacie między szafkami i zlewem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu my musimy sie sprezyc z przeprowadzaka, bo umowa na wynajem konczy sie z koncem marca :) Zreszta gora juz pomalowana wygladzona tylko panele zapiac trzeba. Łazienki tez gotowe na tyle zeby juz je uzytkowac. We wtorek kuchnia i jazda, jeszcze tylko jakies tanie sosnowe lozko musze kupic na teraz poki nie wybiore czegos konkretniejszego :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,prosze o pomoc musze szybko wybrac dachowke,bo ma bardzo podrozec.Napiszcie jaka macie i czym sie kierowalyscie przy wyborze.Zastanawiam sie nad roben sradzka plus angobowana albo creaton balans miedziana angoba nuace a moze cos innego.Czytalam w internecie o wielu firmach ale na naszym terenie(podkarpacie)wybor jest niewielki.Podba mi sie kasztan lub miedz ale kazda firma inaczej oznacza kolor.Niestety nie mam mozliwosci zobaczyc na zywo a decyzje trzeba podjac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, przyleciałam z wątku kuchennego. Dziękuje za zaproszenie. Gratuluje ślicznej kuchni, bardzo mi się podoba. Widzę, że czarny zlew i czarna płyta będą strzałem w dziesiątkę :) Czy masz gdzieś może zbliżenie zlewu? z chęcią bym zobaczyła... Wybrałam także podobną baterię do Twojej. Jaki to dokładnie model? U mnie ma być franke lula - ładna i niedroga :)

Jestem w trakcie lektury Twojego wątku i widzę, że mamy wspólną inspiracje: mieszkanie z wrześniowej werandy. Też chcę tak właśnie urządzić dom. Czy masz jeszcze inne inspiracje tego stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ankie to bateria Grohe Concetto z wyciaganą wylewką. Kosztowała niecałe 600zł wiec tez przystepna cena.

Inspiracji jest pełno na forum, i to własciwie główna moja inspiracja;-)))

 

Castel ale chciałabys znac cene za cały dach? czy pojedyncza dachówkę? musze poszperac w fakturach bo ja nie mam pamiecie do takich rzeczy...

 

A u nas niewiele sie znowu dzieje, maz w rozjazdach, schody dopiero w nastepny poniedziałek (przemilcze to co myśle o tej firmie...)

Tymczasem zabralismy sie za mur-noge blatu/barku:

mur.jpg oczywiscie bedzie pomalowana na biało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...