Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

Witaj PSOSIN. od jakiegoś czasu cichutko przyglądam się Waszej mirabelce. My z mężem także się zdecydowaliśmy na ten właśnie projekt. dla nas jest super!!! Marzę o tym aby być już na etapie urządzania!! podobnie jak ty budujemy wersje z garażem jednostanowiskowym. Zmieniliśmy dach nad garażem i parę innych rzeczy. Obecnie czekamy na pozwolenie na budowę.napisz proszę czy wejście do garażu zostawiliście tak jak w projekcie czy macie może jakiś inny pomysł. zastanawia mnie po prostu ta łazienka bez okna. co o tym sądzisz?

 

schody baardzo mi się podobają i pięknie wyglada ta otwarta przestrzeń. w obecnym mieszkaniu też mamy takie rozwiązanie. chciałabym cie prosić o opinie, mam zamiar urządzić tam pokoiku dla dziecka. da sie tam coś sensownie poustawiać? przeglądając fora wodzę że większość ludzi rezygnuje z pokoju i urządza tam coś innego.

 

pozdrawiam

 

cyrka, odnosnie tego pokoju nad wejsciem - ja mam tam lazienke, ale jesli chcesz urzadzic tam pokoik dla dziecka, mysle, że spokojnie.... nawet ostatnio tak patrzylam sobie na to pomieszczenie, i doszlam do wniosku, ze jest ono o wiele bardziej ustawne jesli chodzi o pokoj dla dziecka, niz ten maly pokoj nad gabinetem - latwiej tam wstawic jakas szafe itd... no i dzieki temu oknu pokoj naprawde moze byc uroczy, moim zdaniem bedzie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co do zmian to zgadzamy się w paru punktach:

1. też zlikwidowaliśmy podcień i zastanawiamy się czy nie zlikwidować okna na tej ścianie czy też nie wstawić mniejszego, ponieważ zmieniliśmy położenie tarasu. taras będzie wzdłuż bocznej ściany domu, wejście ma być z salonu w wykuszu no i w kuchni. mój mąż nie do końca jest przekonany co do wyjścia na taras z kuchni ale wydaje mi się że to fajny pomysł np. podczas grillowania bezpośredni dostęp do kuchni, śniadanka na świeżym powietrzu :rolleyes: tak sobie wymyśliłam ale nie wiem czy na pewno dobrze.

2. scianka kolankowa też ma być podniesiona

3. no i garaż też chcemy podnieść. fajnie że bryła się nie zmieniła bo obawialiśmy się tego.

4. co do łazienki na dole to w masz rację i rozwiałaś moje wątpliwości

5. u góry ta sama zasada jak u was: łazienka na przeciwko klatki, w łazience (planowanej) ma być pralnia bo jej kosztem robimy przejście do pomieszczenia nad garażem

6. chcę zamienić pokój dziecięcy na naszą sypialnię a sypialnie na pokój dla naszych dwóch urwisów. nad wejściem zostanie pokoik dla córeczki. marzy mi się coś takiego

ss_100032312.jpg

pokoik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas u nas troche zwolnił bo małżon wyjechał, a potem okazało sie ze ma kolano do wymiany;-( nie wiem kto nas przeprowadzi;-( eh..

 

Tymczasem szperam i szukam pomysłu na sciane z tv.

o na ta:

DSCN3039.jpg

 

telewizor 46" albo 52" i sprzet. Myslałam o tapecie... ale nei na całej scianie tylko na czesci.. no i jakis mebel by sie nadał...

w wizualce było tak:

PIOTR%20KOMINEK%20UJ.6.jpg ale to za nowoczesnie...

moze podrzucicie jakies inspiracjon-) bo mam pustke w głowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psosin u mnie inspiracjon w 99% nowoczesne więc za bardzo nie pomogę ale podrzucam parę może Cię natchnie :) Myślę że jak dasz odpowiednią tapetę i szafki nie na wysoki połysk tylko np z przecierkami ;) to tak nowocześnie nie będzie ;)

Poza tym mając taki wypasiony tv zawieszony na ścianie trudno o nienowoczesność :p

Moje propozycje:

saaalon.jpg

 

497_mieszkanie_View02.jpg

 

479_roboczy_View02.jpg

 

Apartament45_3_1.jpg

 

fajnekolkanascianie.jpg

 

targi%20mieszkaniowe%20kolonia%202010%20065.jpg

 

4b3c806128609d5a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie :D My akurat nie mamy na czym posadzic gosci, ale tv i internet jest :D Do tego podwojny pompowany materac + ala garderoba z leroy'owskich regalow garazowych zmontowana :D

 

Macie chociaz jakies szafy w wiatrolapie? My wczoraj kupilismy takiego "konika" na kolkach za 29 zl zeby chociaz plaszcz powiesic, mam nadzieje ze juz niedlugo zamowie szafe do wiatrolapu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeszcze tu napisze:-)

 

 

 

która PRALKA lepsza LG czy BOSCH?

 

Mam teraz Boscha ale w kołnierzu pozostaje mi woda która spowodowała tam grzyba... ale w sumie kolezanka nie ma takiego problemu..

 

A LG niby polecił mi pan który naprawia pralki ze niby bardziej niezawodne i tansze czesci i serwis niz Boscha...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psosin zamawiacie transport z Ikei z Poznania tak?

To jest niezależnie od ilości produktów te 500zł?

 

Co do pralek to pojęcia nie mam co Ci doradzić. Miałam tylko styczność z Boschem ale żadnego grzyba nie było. Pralki LG nie ma nikt z moich znajomych nawet żeby porównać. Ale myślę, że nie mogą być złe :)

Ja mam Electroluxa aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...