Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hmmm tapeta/naklejka ?.. wneka ma 23x35 cm czyli za duza nie jest...

a jakies inspiracjon macie? bo ja nie bardzo moge sobie tapety w takiej małej wnece wyobrazic..

 

oswietlenie mam, ale hmm delikatnie mowiac tez chyba niewypał i pewnie do wymiany wiec sie nie sugerujcie..

untitled.jpg stare zdjecie..

 

no dobra a ta swieca np na takim wysokim białym toczonym swieczniku? bedzie zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem myślę stanowi dobranie czegoś do kwiecistych dekorów ...i tu dodatkowe wzory dobierałabym ostrożnie (tapety itp) ...ogromna świeca to mogłoby być wyjście, ale martwi mnie, że ze względu na kształt (bardzo wąsko i do sufitu) świeca się tam zgubi ...

 

to ja mam jeszcze dwie propozycje ...

 

seria małych obrazków powieszona do sufitu jeden pod drugim i tu dałabym jeden kolor ram (szare, czarne, białe ???) ale różne kształty

 

taflę lustra, która jednocześnie powiększyłaby łazienkę poprzez odbicie a nie gryzłaby się z niczym już istniejącym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lustro to jest chyba dobry pomysł ale myslicie od góry do dołu? tak? takie długie zrobi mi szklarz? fajny pomysł;-)) a obrazek na drugiej scianie nad geberitem.

 

lampy, zobaczymy narazie nie mamy kasy ani czasu zeby myslec o ich wymianie... zamarzyły mi sie, bo napatrzyłam sie u Venus, lampy z kryształkami, ale mysle ze to i tak z lustrem i reszta by sie nie gryzło nie?

 

oj kochane jestescie :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lampy narazie mogą byc? ;) to niech se beda;-)

 

Lasche a wtrącaj sie ile możesz;-))) dzieki za ten pomysł z lustrem, chłopu nawet sie spodobał;-) musze jutro do szklarza zadzwonic....

 

A wiecie gdzie mozna kupic fajne ramki i ramy? np takie ze stali szczotkowanej? albo ładne czarne? i nie piszcze ze w IKEA po sie zdenerwuje! mam tam tylko 150km! albo Lasche takie jak na Twoim blogu Postery? fajny pomysł z tymi napisami!! musze to zgapic ale gdzie takie ramy? no gdzie?

 

Aha i moze wiecie, paewno wiecie, jak robi sie zdjecia czarno-białe? tzn mam fotke w kompie kolorową i co dalej? wywoływac i wywołaja mi czarno-białe? czy lepeiej drukowac?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w telegraficznym skrócie ;)

 

lampy - zostawić (chłop też się pewnie ucieszy :) )

zdjęcie - można obrobić w programie, ale w punkcie też powinni wywołać czarno białe z kolorowego bez problemu

ramy - jak nie można mówić o I ...to może inną sieciówkę masz w pobliżu? Praktiker, Obi, Leroy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psosin dnoszę, że w Leroyu widziałam takie ramki jak ribby ze stali szczotkowanej w I. :D

 

W sprawie zdjęcia tak jak pisze lasche - albo w jakimś prostym programie przerobić je funkcją B&W (picassa na przykład) albo poprosić o wywołanie czarno-białego w punkcie foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani odnośnie tych kryształowych lamp to ja Ci powiem jak ja to widzę. U mnie jest ok (chyba ;) ) bo lampy są jedynym glamour akcentem, u Ciebie mógłby się zrobić jarmark, bo masz już te kwiaty na kaflach (piękne). Z kolei łazienka górna ma płytki glamour, więc oświetlenie dobrane jak najbardziej proste, w końcu ozdobą są kafle i odwrotnie w łazience dolnej.

 

Aniu takie lustro szklarz bez problemu Ci wykona i obsadzi ;) Nie wiem natomiast jak z wysokością, być może trzeba będzie je podzielić, ale to już szklarz Ci powie.

 

Zdjęcie czarno - białe albo od razu ustawiasz w aparacie tryb że takie zdjęcia ma cykać albo obrabiasz w photoshopie. Powerpointa nie polecam, bo zdjęcie może stracić na jakości. Ewentualnie fotograf z takim zdjęciem powinien sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psosin Witam się u Ciebie, przyszłam potwierdzić pomysł lasche i reszty dziewczyn odnośnie lustra we wnęce. Sama takowe mam w łazience i efekt jest świetny, miały być tam dodatkowo szklane półki, ale w ostateczności zrezygnowałam, samo lustro wygląda cudnie;)

Na pierwszej stronie mojego wątku, w czarnej łazience, zerknij sobie w wolnej chwili jak to u mnie wygląda.

 

ps. lustro mam od podłogi do sufitu, nie miałam problemu żeby takie wąskie i długie zamówić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psosin, fajnie, że zdecydowałaś się na lustro. Ja ma do osadzenia w górnej łazience takie ok. 260x80 z otworami na kable pod kinkiety. Wiem, że jest możliwe do wykonania, ale kurczę jakoś nigdy nie ma okazji tego załatwić... Może się w końcu zmobilizuję, bo łazienka jest kompletnie nieużyteczna bez lustra. Ramki w górnej (nieużytecznej) też mam ze stali szczotkowanej, ale z I. ;)

A moim zdaniem lamp nie zmieniaj. Łazienka jest nowoczesna, nie glamour no i kształtem będą ładnie się komponować ze stalową ramą obrazu-zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...