Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

Słońce jestes niesamowita!;-)) piekne te na zamówienie, musze napisc do faceta czy zrobi mi 2 mniejsze.. albo taki do kominka (tylko ze je chciałam z materiałem do kominka..)

 

znalazłam takie kosze o których pare stron wczesniej pisała Anetka S.

Slizczne ale drogie;-(- te miały byc w łazience na dole..

http://glamstore.com.pl/userdata/gfx/47501c7169a0c9654cdf36b9556e21c3.jpg

 

albo

http://glamstore.com.pl/userdata/gfx/238e4d0e725eb50a0f6c7f216310ada9.jpg

ale kurcze 200zł? za 2 sztuki?

 

Ane3ka chcesz wieksze? daj meila na priwa;-)

My robimy z kostki która jest trapezowata wiec pieknie wychodza te wszystkie łuki;-)

 

Ane3ka a jaka masz lampe koło lustra? u nas tam jest wiszaca tuz nad lustrem, potem za podciagiem druga i kinkiet na scianie, ta takie jakby jedno pomieszczenie..

Edytowane przez psosin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Psosin, maila masz na prv. U nas koło lustra nie ma nic. Nad lustrem, a w zasadzie po prostu na suficie w przedpokoju mamy lampę (plafon - strasznie nie lubię tej nazwy) Eglo Optica. Są dość noowoczesne, ale mam zamiłowanie do takich lamp. Zerknij do Duluni, ona ma też duże srebrne lustro i lampki (kinkiety) Siena. Kryształki moim zdaniem też by ładnie wyglądały. Ja myślę o kryształkach na klatkę schodową - ostatnio mnie tak wzięło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm jeśli chcesz bardziej wyeksponować lampę w salonie to te na przedpokoju muszą być delikatne i raczej bliżej sufitu, bo co za dużo to....... No i zwróć uwagę na funkcjonalność i utrzymanie, bo je też trzeba będzie myć:( jak dla mnie to wersja nr 1 ale nie do końca, wszystko zależy od wnętrza i wielkości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleje zdjecie jak to wyglada. Sufit jest w sumie nowoczesny, i chyba tylko jakies plafony tutaj pasuje. Widac dwa punkty oswietleniowe, kinkiet jest na scianie z tyłu ale w tym samym "pomieszczeniu czyli musi byc spojny. chyba;-)

DSCN4562.JPG

w korytarzu ma stanac jeszcze stylowe, białe biurko albo konsolka i jakies albo stylowe krzesło albo ghost albo eams..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no moj kosiarke chyba przez tydzien wybierał!!! Zaczeło sie jak zwykle od szukania uzywanej za 400zł a skonczyło na nowej za 1200zł... No podobno sama jezdzi i wogóle;-))) Traktorek tez był przez chwile brany pod uwage ale mu go wybiłam z głowy. Mamy działke 1200m wiec spoko marko sie skosi kosiara;-))

 

Yokasta juz lece;-)))) kochana jestes!!!

 

A ja tymczasem mam dylemat i licze na wasza pomoc;-)

 

Zamawiam u betib stolik kawowy ten podobny do RM:

http://www.rivieramaison.com/rms_new/files/118720-132730tafel.jpg wielkosc chyba 100x100.

no i zastanawiam sie czy blat szary czy drewniany? ale bardziej jestem przy szarym, bo podłoga jesion, blaty dąb i trzeci kolor drewna? sama nie wiem...

dla przypomnienia:

DSCN4366.jpg

 

No i za ektorpem ma stanac taka ława:

DSCN4565.jpg

stojaca za ta jasna kanapą

DSCN4567.jpg

i teraz zastanawiam sie czy robic ja tak jak na zdjeciu, czy moze z nogami jak stolik kawowy? w RM tak wygladają te ławy:

http://www.rivieramaison.com/rms_new/files/146430.jpg

albo tak podobna do tej ze zdjecia:

http://www.rivieramaison.com/rms_new/files/168700_1.jpg

tylko ta ma szufladki..

 

Jakos tak wydaje mi sie bardziej ze prostą z tym krzyżakiem na bokach bo wtedy pasowałaby ona do krzeseł z IKEA które stoja przy barku:

DSCN4369.jpg

a ława ta jednak bedzie stała przodem do strony jadalnianej i chyba tam trzebaby ja wpasowac? sama juz nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci jeszcze tylko napiszę ze spokojnie mozesz łączyc te krzyzaki i ludwiki, na zdjeciu z gazety jest tak samo , bo ta pufa jest na ludwikach .....stól tez a konsola nie....mysle ze wtedy jest ciekawiej

natomiast uwazam ze blaty mozna zrobić w obu meblach szare- będzie widac słoje i to będzie wspólnym mianownikiem tych mebli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze czytam o zegarach mora.......ja uwazam ze tysiaczek to bardzo przystepna cena

moj kupilam wlaśnie za tysiaka i uwazam ze to byla świetna okazja bo wart jest z 10 razy tyle....... ja mam zegar sygnowany, z oryginalnym nabitym numerem i data produkcji......moj zegar ma cos kolo 150 lat ;) gdybym miala raz jeszcze wydac taka kase na taki zegar to zrobiłabym to bez mrugniecia .......uwazam ze co jak co ,ale taki zegar nie straci nigdy na wartosci a ozdobą jest niesamowitą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Beti;-) cos poczta mi nie działa napisałam meila do ciebie i nie moge wysłac wrrr.

 

No tez tak myslałam ale wolałam sie upewnic, tylko ciagle mysle o tym szarym blacie....

 

juz Ci pisalam zrobimy co zechcesz.......na allegro sa nasze konsole i maja rózne blaty......popatrz i przemysl sprawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...