Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dumam i dumam co z ta kuchnią dalej.

Nie wiem w jakim kierunku isc, kuchnia wydaje mi sie za "surowa" wszak to dodatki robią wnetrze.

Ale teraz nie wiem czy np wstawic sobie taką niby "betonową" półkę jak ma reni180, czy moze jednak szukac ładnej pasującej witrynki np takiej.

http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/93/68/16/1693681627

 

chodzi mi o to miejsce:

DSCN4370.jpg

a na drugiej stronie dałabym moze jakies obrazki w czarnych ramkach?

 

czy nie kombinowac i poprostu wstawic debową półkę cos w tym stylu?

hagak%252525C3%252525B6k.jpg

doradzcie prosze..

 

tutaj lepeiej widac ta całą sciane

DSCN4315.jpg

Edytowane przez psosin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że lepiej dębowe półki :D

 

Ale miałam fuksa, że akurat dziś z rana do ciebie zajrzałam! Hamaki były tylko dwa - udało się!!! wiesz cudów nie oczekuje, ale za nim będzie mnie stać na wywalenie 350 zł na jakościowo lepsiejszy np. taki to ten z netto mam nadzieje torchę posłuży:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przekornie chyba byłabym za tą białą witrynką. Ostatnio kręcą mnie takie klimaty ;) Poza tym moim zdaniem będzie to taki element nawiązujący do stolika kawowego. Takie pomieszanie różnych stylów na całym parterze powinno wyjść naprawdę ładnie i ciekawie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym osobiście miała wybierać dla siebie postawiłabym na półki, ładnie wyglądają, ja nie lubię witrynek i te szkiełka do sprzątania nie po co dodatkowa praca i nie miałabym co za nie włożyć, a to po prostu że tego nie lubię, ale jak wiadomo taka jedna konkretna witrynka może ładnie udekorować wnętrze- oczywiście jak ktoś lubi:) tylko pamiętaj żeby nie było za dużo napchane wiesz o co chodzi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosilas wiec jestem :)

pewnie chodzi o blat ?

powiem Ci ze my tez mieszamy wosk i olej i potem juz olej,olej ,olej........,i jest ok

jak masz problem to zetrzyj wszystko i zrob olej z ikea - jedyny sprawdzony do blatow

 

witrynka ze zdjecia wogole mi nie pasuje to tego stylu........ta witrynka to zwykla niemiecka witryna , na bank z płyty.......to chyba nie Twoje klimaty, u Ciebie ma byc bardziej stylowo

hamak spoko, no ja mam podobny i jest ok , pod nikim się nie zarwał jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tu nie ma netto? :)

 

Psosin, wydaje mi się, że kuchnia robi wrażenie surowej - bo nie ma nic na oknach. Zrób najpierw te rolety i zobaczysz jak to będzie wyglądało. Ta witrynka chyba nieco za szeroka nad stolik. A o ikeowej półce na talerze myślałaś?

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/stenstorp-poka-na-talerze__0137983_PE296876_S4.JPG

 

I cos by sie na ścianach przydało, bo nie masz ani półek wiszących, ani płytek i jest bardzo pusto. Zdjęcia? Stare plakaty? Jakie ozdobne sprzęty, stylizowane na stare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadero masz racje jest surowa i pusta, ale kasy mało i czasu tez wiec narazie gdybam co by tu jeszcze;-)

 

zawsze chciałam na okno takie recznie robione zazdroski (chyba własnie Ty Wadera masz takie prawda?) i nawet zebrałam wzory zeby zrobic sobie.. a teraz chyba jednak nie pasuja do takiej kuchni jak mam..;-(

 

a półka na talerze fajna ale nie bardzo chciałabym talerzami zdobic choc mam piekne ze Szwecji serie Castel on the lake- chyba...

 

obrazki - :yes: tak juz o nich mysle, podobaja mi sie tez stare plakaty albo tabliczki metalowe ale one chyba zrobiłyby za duzo zamieszania...;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja bym obstawiła półki białe lub w kolorze blatu, na nich białe puszki i jeżeli nie byłoby już za bogato (co da się stwierdzić po zamontowaniu półek) dorzuciłabbym jakąs Vintage tablicę kredową i coś nabazgroliła. Z witrynką chyba byłoby już za dużo. Same X na hokerach już super nawiązują ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...