Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

Konstatncja30- takowe poduchy również posiada :)

 

Psosin, mi chodziło o to, że najpierw powieś coś na oknach (tak, to ja mam zazdroskę szydełkową made by moja mama) - a potem popatrzysz co dalej.

 

Drewutnia fajowska, ściągnęłam zdjęcie (można) - bo i u nas taka w planach, zbieram inspiracje.

 

I kostki boskie... Jak dzisiaj postępy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ulcia ja tez, gdyby jeszcze panowie układali ja RÓWNO!! widzicie to na zdjeciu co chciałam ukryc ale sie nie da? widzicie jaki skos im wyszedł??

opaska z cegły bedzie w skosie?? niestety maja 2 dni z 4 które tutaj robili w plecy, w poniedziałek zaczną od rozbierania prawej czesci tego co na zdjeciu... jak my mogliosmy tego nie zauwazyc :spam: ? mam dosyc fachowców którzy wychodza z załozenia "jak mi wyjdzie tak bedzie moze nie zauwaza!!!" :mad:

z przodu tez dali ciała, albo my jestesmy nienormalni albo ja nie wiem;-((( przeciez ten cokół wokół domu powinien byc wszedzie jednakowy a na opasce z lewej strony domu "zgubili" az 9cm??!!! ale po co???? szkoda ze ich dzisiaj nie ma bo normalnie zjedlibysmy ich dzisiaj zywcem! takiego mamy nerwa;-((

do tego chłop pracą wkurzony, moja mama po szpitalu a ja mam urodziny w poniedziałek i nie powiem które :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie jak powiedziałaś to teraz zauważyłam ,ale tak to jest z tymi fachowcami :( ale nie martw się na pewno poprawią i będzie ok, nie ma co nerwów tracić na takich..................pi....................:) a co do świętowanie to Ty będziesz Świętowała w poniedziałek swoją 18:P a ja 2 rocznicę ślubu:) nie ma to jak wspólne imperezy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja ze spóźnionymi ale szczerymi życzeniami. Wszystkiego najlepszego! Kostką się tak nie nerwicuj bo szkoda zdrowia. Z tym się nie wygra. Mnie też to wkurza że człowiek płaci grubą kasę za robotę, jest miły a i tak robią jak im się podoba. U nas Jarek się na początku starał a potem mu się już spieszyło i zrobił aby Polska nie zginęła. Pierwsi fachowcy to samo. Szkoda gadać. Ale nerwów też szkoda. Więc się nie stresuj bo Ci więcej siwych włosów przybędzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...