Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

Mi się podobają krzesła z metalowymi nogami. Te drugie jakoś mi sie gryzą ze stołem jaki wybrałaś.

 

A i jeszcze w kwestii poduch na krzesło w lidlu od 25 mają być poduchy na krzesła za 14 zika. Nie wiem jak z jakością trzeba będzie pomacać. Podaję link może Cię zainteresuje :)

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_20259.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

psosin możesz mi napisać jak to możliwe że macie tv na ścianie a nie macie żadnych widocznych zwisających kabli? Rozumiem kontakt, podejście pod telewizję ale co z podłączeniem pod dekoder czy kable idące z kina domowego do tv? Ja i mój M. jesteśmy bardzo zaintrygowani ;) Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu stół i krzesła super ;) Koniecznie te z metalowymi nogami, równowagę klamotową :rotfl: wprowadzą w szczytach 2 babcine krzesła - zamawiaj :D :yes:

 

Korozja nie wiem czy wyprzedzę i czy dobrze myślę, ale oprócz takiego korytka w ścianie gniazdka pod dekoder i głośniki przewiduje się na etapie planowania elektryki, u nas również nic nie będzie widać, wszystkie podłączenia mają zejść do jednej szuflady w zabudowie ściany TV gdzie będą też ukryte przedłużacze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziefczęta za wyjaśnienie :) czyli wychodzi na to że mój M. spierniczył sprawę bo to on był odpowiedzialny za kable, tv net i takie tam. No nic muszę mu awanturę zrobić teraz ;)

psosin a masz jakieś foto z etapu jak Ci robili w ścianie to korytko bo jestem ciekawa jak to wygląda dokładnie :)p.s. ja też Cie zabiję za stronkę do tych cudnych mieszkań! Wciągnęło mnie na dobre :p

Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie delikatne tapety fajne ma flugger. Co prawda widziałam tylko w katalogu, ale podobały mi się :)

 

Obejrzałam właśnie wszystkie fotki w linka i po pierwsze mam ochotę pobielić podłogę w salonie ale niestety mam na niej lakier :bash: Po drugie czemu ja mam taki wąski balkon - tam tyle wspaniałych inspiracji jest (zapisałam sobie wszystkie :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...