Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

nie, te sa szalenie niewygodne;-( kolezanki dzieciaki nie chca na tym siedziec bo sie wywalają.....

Ale chodzi o te z ikea czy w ogóle o hamaki tego typu? Bo ten z ikea faktycznie jakiś mały i niestabilny, ale inne tego typu hamaki są bardzo wygodne, moje dzieciaki siedziały w tym cały czas w wakacje, a i mi było baaardzo wygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

basiaimirek witaj;-) tak cegła była przecinana na plasterki. To znaczyscieta z jednej i scieta z drugiej strony a srodek do wyrzucenia. Dzieki temu z jednej cegły ma sie 2 plasterki czyli niby dwie cegiełki na scianie..;-)

 

Venus dzieki gdybym miała córe kupiłabym taka do jej pokoju:-)) fajna;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psosin znalazlam twoja lampe stylizowana na ta designerska firme na allegro. Jak dla mnie cena przystepna :D

 

http://allegro.pl/stylowa-lampa-flower-azzardo-kurier-gratis-i1247202202.html

 

i jeszcze ta duzo tansza, ale i rozni sie w wygladzie...;/

 

http://allegro.pl/lampa-z-kolekcji-alien-zobacz-barocco-srebrna-i1247202205.html

 

Kurde no jak na zlosc, szukam lamp do siebie a znajduje same twoje :D

 

http://allegro.pl/lampa-sufitowa-wiszaca-1-plomienna-i1238140278.html

 

....

http://allegro.pl/zyrandol-lampa-milky-w1-48-cm-aluminium-2bm-i1250764227.html

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam jakis fajnych mebelkow dla synka, takich na teraz ma 4 latka czyli jeszcze jakies 2 lata do prawdziwego biurka.. Wtedy wymienie mu tez łóżko na wieksze. Jakos nie widza mi sie zestawy tematyczne typu meblik.. No wiec co ikea.. Tylko nie wiem jak to skompletowac (bo ikea mam od siebie 150km do niemiec albo 300km do poznania) wiec musze wymyslec przez net bez "macania". Potrzebujemy napewno regału na ksiazki, stolika nocnego, fotela, hmm moze jakis regał na zabawki, bo reszte mam zamiar pochowac w garderobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa no nie zaczelismy, szanowny pan kafelkarz strzelił focha i nie wiem kiedy przyjdzie, miał pod koniec wrzesnia..... czekamy wiec.

 

A górne zdjecie ktos widział? buu no wiec wkurza mnie ta cegła a własciwie 2 cegły....;-( takie szpotawe jakies... nie wiem czy kuc i wymieniac czy wmowic sobie ze to stary zmeczony mur...

 

A wogole to mamy metlik w głowie co do wybierania sprzetów kuchennych. Lodówke chcemy kupic juz teraz zeby wstawic. Ma byc s-b-s, no i mamy sprzeczne pomysły co do kostkarki (ja nie pije napojow lodem) dystrybutorem wody (ja nie pije takiej kranówy mimo ze przefdiltrowanej).... płyta?, okap? zmywarka? piekarnik? matko.... tyle tego ze ja juz nie wiem co chce...;-(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie dzis bede czytac o sprzetach do kuchni, wiec moge Ci pozniej moje typy przedstawic - moze tez sie zdecydujesz :-)

 

Sbs nigdy nie mialam ale co nieco interesowalam sie w temacie i z tego co dobrze pamietam to w sbs najwieksze doswiadczenia ma chyba firma Whirlpool :)

Ja kostkarki na pewno nie chce bo czytalam, ze z czasem moga sie te kostki blokowa, to jeszcze to podobno halasuje ....

 

A płyty grzewcze z tego co wiem to Mastercook ale jaki model to bede wiedziec jak poczytam :)

 

Co do kominka to piekny :D tak jak Ty nie zauwazylas ze u mnie cos jest nie tak z drzwiami zewnetrznymi tak i ja nie widzialam co jest nie tak z tymi ceglami dopoki nie napisalas :) Mysle, ze to kwestia przyzwyczajenia, ale jezeli nie bedzie Ci to dawac spokoju to mozesz wymienic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa no nie zaczelismy, szanowny pan kafelkarz strzelił focha i nie wiem kiedy przyjdzie, miał pod koniec wrzesnia..... czekamy wiec.

A to cham i prostak no! Daj mi nr do niego zadzwonię i mu nagadam że ja tu z ciekawości przez niego umieram! ;)

 

A górne zdjecie ktos widział? buu no wiec wkurza mnie ta cegła a własciwie 2 cegły....;-( takie szpotawe jakies... nie wiem czy kuc i wymieniac czy wmowic sobie ze to stary zmeczony mur...

No ja widziałam i hm...nie wygląda to tragicznie, raczej tak jak piszesz jak stary zmęczony mur ale ja osobiście bym te dwie cegiełki wymieniła bo mnie by to męczyło. A jak Ciebie wkurza to nie ma się co przyzwyczajać tylko wymienić i się cieszyć pięknym kominkiem :) na kompromisy będzie jeszcze czas potem ;p

 

A wogole to mamy metlik w głowie co do wybierania sprzetów kuchennych. Lodówke chcemy kupic juz teraz zeby wstawic. Ma byc s-b-s, no i mamy sprzeczne pomysły co do kostkarki (ja nie pije napojów lodem) dystrybutorem wody (ja nie pije takiej kranówy mimo ze przefdiltrowanej).... płyta?, okap? zmywarka? piekarnik? matko.... tyle tego ze ja juz nie wiem co chce...;-(((

Rozumiem Cie moja droga świetnie. Ja już pomału też patrzę za sprzętami i jestem przerażona! Co do lodówki...chłopak koleżanki ma z kostkarką i rzeczywiście głośno chodzi i się zatyka. Co chwila ja otwierał i coś tam wygrzebywał. A wy naprawdę aż tyle tego lodu zużywacie? Teraz nowe lodówki mają takie pojemniczki, wlewasz wodę, zamarza, przekręcasz i Ci kostki lodu wypadają. Ja wiem wizualnie jaką chcę lodówkę ale niestety w swojej ofercie ma ja tylko jedna firma której nie chcę więc dupa zimna bo ta byłaby idealna :(

Trzymam kciuki za Twoje wybory! Dobrze że jesteś ze Szczecina to mi przetrzesz szlaki w sklepach ze sprzętem agd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zescie mi pomogły;-)))) hehehhe narazie chyba zostawimy , musze to sama zobaczyc na zywo a ze wieczorami nie bywam na budowie (bo wieczorami jestem juz z moim przedszkolakiem w domu) to pewnie predko sie nie dowiem;-).

Obudowa kominka.... tiaaa nie mam pojecia jaka bedzie, bardziej idziemy w kierunku kamienia, jakiegos konkretnego ciemnego ale nie wiem jakiego.... pojade do kamieniarza to zobacze.

Sciana z TV a i owszem bedzie. narazie wyglada ona tak:

tzn tak wygladała w maju

http://lh4.ggpht.com/_ixzsC0gDalg/TKtBTtuaswI/AAAAAAAAANc/akJ9CQzNM94/s640/DSCN3039.jpg

teraz jest bialutka. Jest wyprowadzenie na duuuuzy telewizor i maskownica do ekranu do projektora. ;-) Na tej scianie chciałabym połozyc tapete ale nie mam pomysłu jaką, bo nawet nie bardzo wiem jakie meble bedziemy mieli;-( te które teraz mamy chyba sprzedamy razem z mieszkaniem;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jakas delikatna, nie wiem jaka .... w sumie to licze na pomoc forumowiczek;-)))

 

no i chyba wybrałam lodówke Samsung RSH5STTS, musze jeszcze podpytac na forum czy ktos ma ja;-)

a czemu nie Whirpool? nie wiem;-) maz twierdzi ze nie chce;-) heheha ale nie wiem czemu. Wybieralismy sposrod Sharpów ale te co mi sie podobaja to sa za drogie (około 6tys.) albo Samsung, albo Bosh....

Edytowane przez psosin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...