Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

Ani gwarantuję że stół kanciasty pasuje :yes: ze względu na to że wykusz jest ma kąty geometryczne, proste (:lol:), nie zaoblone. Nie musisz się z tym napinać.

 

Owszem wykusz mamy mniejszy o podcień ale na szerokość, a standardowo stoły szerokość mają 80-90 cm, my ze względu na drzwi chowane w ścianę oraz drzwi tarasowe otwierane na zewnątrz możemy sobie pozwolić właśnie na 100 cm.

 

Ja bym brała biały normalny stół, ale ja się na skandynawskim w ogóle nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

decyzja podjeta stół jedzie do nas, ten:

http://webshop.coop.dk/produktbilleder/morgan-elipse-spisebord-102-x-152-cm.jpg?id=6335967&w=500&h=500

a teraz kszesła, wogole nie podobaja mi sie te co sa na zdjeciu i mam straszną zagwozdkę z nimi..

ale jak zobaczyłam to zdjecie na stronie Hous of Phila pomyslałam ze to jest własnie to:

http://trendenser.se/images/2012/house-of-philia-frldrar_195971644.jpg

i teraz pytanko czy eamsy są wygodne? tzn te eamso podobne... kto je ma prosze do raportu?;-)))

 

edit:

oczywiscie chodzi o 2 zdjecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drop a Ty masz je moze? kurcze ktos z forum je ma... ale nie pamietam kto...?

 

pogubiłam sie troszkę i juz straciłam nadzieje ze nadrobie wasze watki tak polecialy do przodu!! wróciłam do pracy po..... ojeju nie powiem po ilu latach i normalnie padam, mase rzeczy do opanowania i organizacja w domu i wieczorem nie moge juz patrzec na komputer po 8 godzinach w pracy przy kompie... no ale pewnie sie przyzwyczaje :p

Edytowane przez psosin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

u mnie cichutko, bo teraz bardziej ogrodowo u nas. Wczoraj dopisała pogoda wiec cały dzien pieliłam, kosiłam trawe, potem w ruch poszedł wertykulator i nawoz na trawe;-) a dzisiaj rano pieknie padał deszczyk;-)

Tez mam ochote na mały warzywniak ale nie wiem jak sie za to zabrac. Mam narazie tylko poletko truskawek i chyba obok zrobie miejsce na troszke koperku, szczypiorku, cukinie, pora i selera.... maz jednak nie chce sie zgodzic na podwyzszone rabaty, przynajmniej narazie.... musze wiec wyciac kawałek trawy;-))

a poza tym nowa praca pochłania mnie bezreszty, a moje dziecie nie dostało sie do przedszkolnej zerowki, wiec bedziemy musieli zaczac przygode ze szkołą juz w tym roku...;-((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...