Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A to szkoda, bo myślałam, że cena rozwiąże mój problem, a teraz dalej nie wiem, na którą się zdecydowac ;)

Geo222 na stronie internetowej IKEA sa dwa katalogi, pierwszy ogolny, a drugi z kuchniami, w ktorym podane sa m.in. ceny frontow i agd. Mozesz sciagnac te katalogi na pulpit swojego komputera i porownac ceny. Naprawde... :rolleyes: Od myslenia glowa nie boli.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) ja również planuję kuchnię z ikei lidingo kremowe z dębowym blatem. Wiecie może kiedy będzie jakaś nowa promocja na kuchnie? :)

 

Hej, justi_p

byłam dzisiaj w IKEI zamawiać moje lidingo i jak obiecałam spytałam o planowane promocje. Pani "od kuchni" potwierdziła, że dwa razy w roku przed świętami mają promocję m.in. mebli kuchennych. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak śledzić ich stronę i wyczaić obniżkę.

A swoją drogą może ktoś się wypowie, kto kupował w promocji - jaki to jest zysk finansowy, czy to jest spora oszczędność. Bo konfort zakupu jest zdecydowanie korzystniejszy teraz, w sklepie pusto a jak jest obniżka to tłumy.

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2011 (może wcześniej też, ale wtedy się nie interesowałam), od początku listopada do wigilii była promocja j.w. (za każdy wydany 1000zł - bon 100zł do wydania w sklepie).

Wg mnie super promocja, jak się dobrze wykalkuluje, to prawie 10% zniżki na zakupy (np. przy kuchni za 7700zł można najpierw kupić szafki i sprzęt za 7000, a potem, za bony, dokupić resztę).

 

W środku roku, czerwiec-sierpień są promocje na sprzęty kuchenne: przy zakupie 4 sztuk, najtańszy sprzęt jest za pół ceny.

To też niezłe, pod warunkiem, że kupuje się więcej i droższego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTS kupowałam kuchnię w promocji przedświątecznej 2011; rozplanowałam kuchnię w planerze ( poświęciłam temu dosyć sporo czasu ), do IKEI pojechaliśmy jeszcze w listopadzie zaraz po ogłoszeniu promocji, to był poniedziałek , 10 -ta rano :-) ludzi niewiele,

i spokojnie sobie porozmawialiśmy z panią, która " dopracowała" nam jeszcze projekt, odpowiedziała na mnóstwo naszych pytań i poświęciła sporo czasu;

meble nas kosztowały ponad 7 tys. do tego doszedł okap i piekarnik i dostaliśmy 900zł w bonach;

bony zrealizowaliśmy niedawno, w ostatnich dniach lutego - kupiliśmy zlewozmywak, oświetlenie podszafkowe, lampy do kuchni i jadalni, dodatkowe półki do kuchni i organizery; miał być stół sosnowy za 900zł., ale jakiś tam mamy, a te "drobiazgi" i tak byśmy musieli kupić;

ogólnie jesteśmy zadowoleni :-) i teraz w lutym zaludnienie w IKEI - w normie :-)

Edytowane przez gahan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geo222 rozplanuj kuchnię w planerze ikeowskim i program Ci wyliczy koszt kuchni lidingo i ramsjo;

 

też się zastanawiałam nad wyborem; początkowo chciałam ramsjo, bo drewniane i pięknie usłojone, ale ostatecznie wybrałam lidingo, bo bardziej mi pasował kolor i "opływowe" frezowanie frontów - czyli łatwiej mi będzie je utrzymać w czystości;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, justi_p

byłam dzisiaj w IKEI zamawiać moje lidingo i jak obiecałam spytałam o planowane promocje. Pani "od kuchni" potwierdziła, że dwa razy w roku przed świętami mają promocję m.in. mebli kuchennych. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak śledzić ich stronę i wyczaić obniżkę.

A swoją drogą może ktoś się wypowie, kto kupował w promocji - jaki to jest zysk finansowy, czy to jest spora oszczędność. Bo konfort zakupu jest zdecydowanie korzystniejszy teraz, w sklepie pusto a jak jest obniżka to tłumy.

:bye:

 

serdecznie dziękuję :hug: w takim razie wstrzymam się z zakupami do świąt i będę obserwować... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też skorzystałam z zimowek promocji: kupiliśmy kuchnię za 7 tyś i dostałam 700 zł w bonach. W g mnie super sprawa, bo za te pieniądze można na prawdę sporo drobiazgów kupić do nowego domu ;)

 

W grudniu nie byla nam ona jescze potrzebna bo jej montaż planuję dopiero za jakiś moze 3 miesiące. ALe ze względu na promocję kupiliśmy ją wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...