Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

W IKEA Poznań trwa właśnie wyprzedaż mebli z ekspozycji (kuchnie -50% razem ze sprzętem)

 

Zapytałam pana od kuchni o nowy system METOD i powiedział, że mają zakaz udzielania jakichkolwiek informacji, ale... jakoś od połowy lutego mają zacząć montować nowe kuchnie na ekspozycjach (oczywiście wszystko będzie zasłonięte) Sprzedaż najprawdopodobniej od kwietnia. Zalety to przede wszystkim większy wybór szafek, większa możliwość kombinacji i nowe lepsze prowadnice i zawiasy. A FAKTUM ma być jeszcze jakieś 2-3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zakaz udzielania informacji terefere, jak mnie takie podejście wk....ia . Wysłałam chyba z 3 maile do Ikei by dopytać o szczegóły zmiany systemu itd. i oczywiście brak odpowiedzi albo zdawkowe zbywanie.

Przecież dla ludzi kupujących teraz kuchnię to jest kwestia fundamentalna, INFORMACJA czy coś będzie dostępne, czy fronty mają taki sam odcień itd. itp. a oni lecą w gumki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Susełka byłam we wtorek to jeszcze była wyprzedaż i chodzi mi oczywiście tylko o ekspozycje mebli kuchennych:) Może już wszystko poszło, bo to w sumie tylko kilka ekspozycji było (pewnie te gdzie wstawią teraz ten nowy METOD)

 

Princesa mnie też to wkurza, bo nie wiem czy kupować czy czekać:confused: po angielskiej stronie widzę, że zapowiada się ciekawie, ale wiadomo, że fronty to dopiero na żywo dobrze widać. No i oby cena mnie nie rozczarowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mary82 zadzwoniłam ponownie i poprosiłam z panią z działu kuchnie. Oczywiście wyprzedaż trwa, ale już nic nie pozostało. Z kolei w Łodzi jest jedna kuchnia, ale mi nie pasuje jesli chodzi o szafki. Poczekam może będzie na wiosnę jakaś promocja na Faktum, bo w Metod już mi nie pasują narożne szaki z nerkami, są za długie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start od 1 kwietnia.

 

Z ikea.pl

 

 

ŻEGNAJ FAKTUM - PYTANIA I ODPOWIEDZI

IKEA wprowadza do sprzedaży zupełnie nowy, innowacyjny system mebli kuchennych, który pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie kuchni do indywidualnych potrzeb.

 

• Od 10 lutego rusza przebudowa wszystkich działów kuchennych w sklepach IKEA w Polsce

• Sprzedaż nowego systemu mebli kuchennych rozpocznie się już 1 kwietnia

• Wkrótce więcej szczegółów i informacji o zaletach nowych kuchni IKEA

 

W okresie od 10 lutego do 31 marca klienci będą mogli jeszcze kupić dotychczasowy system mebli kuchennych FAKTUM w specjalnych studiach zaaranżowanych na terenie każdego sklepu IKEA. Drobne akcesoria kuchenne będą dostępne w działach z dodatkami i naczyniami kuchennymi oraz przed kasami.

 

więcej na:

http://www.ikea.com/ms/pl_PL/activities/kitchen_question.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, jak rozumieć ten zapis:

 

Czy klienci, którzy niedawno kupili kuchnię FAKTUM, będą mogli ją wymienić na nową kuchnię?

W IKEA mamy bardzo przyjazną politykę zwrotów. Klientom, którzy chcieliby dokonać takiej zmiany, sugerujemy kontakt z najbliższym sklepem IKEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krakowskiej ikei nikt nic nie wie. Obsługa nadal nabiera wody w usta... bardzo to nieprzyjemne i nieprofesjonalne. Zawiodłam się po raz kolejny.

Nie wiadomo czy fronty będą w takiej samej kolorystyce, nie wiadomo kiedy będą, nie wiadomo czy wszystkie szafki z Faktum będą dostępne do 2 lat... nie wiadomo, czy można szafki montować na nogach z Faktum by uzyskać wyższy cokół... nic nie wiadomo.

 

Pewnie gdybym dopiero planowała zakup, bardziej entuzjastycznie bym do tego podeszła ;)

 

Aaaa jeśli chodzi o zwroty "niedawno zakupionych kuchni" to oczywiście chodzi o meble, które jeszcze nie są zmontowane ;)

 

No i nie ma żadnych wyprzedaży w Krakowie. Ekspozycje zlikwidowane, zakryte płachtami i tyle. Informacji czy będą jeszcze promocje brak. Możliwe, że nie będzie bo nie będą się Faktum przejmować, postawią nacisk na wejście z pompą z nowym systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z brakiem szafek 30-stek w nowym systemie to sobie imho w stopę strzelili. Gdybym miała kupować meble do mojej kuchni tylko z modułów: 20, 40, 60 i 80cm to bym zrezygnowała w ogóle z Ikei, bo za dużo niewykorzystanej przestrzeni by mi zostało.

 

Proncessa, czyli w ogóle nie wiadomo nic w Krakowie w temcie dostepnosci Faktum?

A w ogóle z blatami? Do nowych szafek mają być głębsze, czyli znów do Faktum za głębokie, a ja będe potrzebowała dokupić na wiosnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...