Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

interona - mistrzostwo świata kuchnia. to przejścia - bajka. zastanawiam się nad czymś takim u siebie, zdecydowanie lepiej to wygląda niż zwykłe drzwi... ale pewnie ze względu na koszta odpuszczę.

 

Czy gdzieś można obejrzeć zdjęcia aranżacji Twojego domu? Bo narobiłaś kuchnią smaka na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejka 2, Aga2183, reszty nie ma aż*tak wiele, nadal brakuje okapu i oświetlenia, cokołów, ale meble w komplecie. Uwaga, jedna z szafek, na lewo od piekarnika, jest tak naprawdę sekretnym przejściem do spiżarni :) Dwa fronty złączone od tyłu szyną. Spiżarni z tyłu nie widać, a jest :)

 

[ATTACH=CONFIG]351794[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]351796[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]351797[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]351811[/ATTACH]

 

Mistrzostwo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, dziękuję Wam za takie miłe opinie!! Cieszą mnie tym bardziej, że kuchnię projektowałam i aranżowałam sama.

 

Mari Ola, sprawdziłam gres, producentem jest coem, gres nazywa się*basaltina light grey, http://www.coem.it/en/prodotti/basaltina-en/. Inne wnętrza - przyjdzie czas :)

 

Zouza, masz rację, bateria to szaleństwo cenowe... ale jakoś kupując miałam z tyłu głowy ostrzeżenie mojego taty: Córko, na bateriach nie oszczędzaj, bo nie oszczędzisz. Miał rację. W końcu jest to najczęściej używana bateria w domu. Teraz nie żałuję. Nie jestem pewna, czy po raz drugi zdecydowałabym się na meble z IKEI, ale na tę baterię na pewno tak.

 

Agatah, blat zabezpieczony olejem Woca. Super jest ta powłoka.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Gość grend

/jak wyglada cena szafki z IKE ? Ktos to dokładnie policzył ? Z moich szacunków wyszło ze szafka 60 bez blatu z dwoma szufladami wychodzi 400pln tylko dochodza jeszcze jakieś drobne detale i jak to faktycznie całosciowo wychodzi ?? Tak pobieżnie to jakos nie moge powiedzieć ze IKEA to tanizna...

 

Druga kwestia to otwieranie po nacisku na drzwiczki - może jakiś uzytkownik 2-3 letniej takiej kuchni powiedziec czy nie ma sladów na okleinie ??? Bo jakoś mi się nie chce wierzyć że ten sposób otwierania jest bezkolizyjny. Już nie chodzi o sam nacisk ale póżniej trzeba chwycić otworzyć i zamknąć - a jednak klamka do tego służy

Edytowane przez grend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/jak wyglada cena szafki z IKE ? Ktos to dokładnie policzył ? Z moich szacunków wyszło ze szafka 60 bez blatu z dwoma szufladami wychodzi 400pln tylko dochodza jeszcze jakieś drobne detale i jak to faktycznie całosciowo wychodzi ?? Tak pobieżnie to jakos nie moge powiedzieć ze IKEA to tanizna...

 

 

A jak ma wyglądać? Na stronie IKEA są ceny podane co do grosza, wystarczy tylko dodać interesujące Cię elementy i masz kwotę całkowitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Piekna kuchnia:)

 

Mam pytanie, czy ktos musial skracan nozki w kuchni i jak to wyglada wizualnie? U mnie dolne szafki nie moga byc wyzsze niz 89cm i sie zastanawiam czy nie bedzie to przyciezko wygladac na krotkich nozkach, i czy przeszkadza w uzytkowaniu, np przy otwieraniu zmywarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna kuchnia:)

 

Mam pytanie, czy ktos musial skracan nozki w kuchni i jak to wyglada wizualnie? U mnie dolne szafki nie moga byc wyzsze niz 89cm i sie zastanawiam czy nie bedzie to przyciezko wygladac na krotkich nozkach, i czy przeszkadza w uzytkowaniu, np przy otwieraniu zmywarki?

 

Da się skrócić, chociaż stwarza to pewne problemy. Trzeba przyciąć cokół a jest on wykonany z tworzywa profilowanego i po przycięciu się troszkę rozlatuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, możecie mi pomóc, mam mętlik w głowie.. Mam dwie wersje kuchni z IKEA i nie wiem którą wybrać. Kuchnia ma 290 cm szerokości i 403 dlugości, są dwa wejścia z jadalni (245 cm)i korytarza 100 cm... Wklejam dwie (na razie nie skupiam się na kolorach tylko usytuowaniu sprzetów) doradźcie proszę, w obu zlew i indukcja w tym samym miejscu, nie wiem czy potrzebny ten stolik jeśli jadalnia jest tuż obok, ale przy barku znowu wszystko jest odsłonięte (nie chcę wysokiego barku)

1. Opcja ze stolikiem

1(1).jpg

1b.jpg

2. Opcja ze słupkiem (lodówka i piekarnik w zabudowie) i barkiem

2b.jpg

2.jpg

Edytowane przez aneczka_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...