Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najbezpieczniej będzie jak kupisz kawałek frontu, np od szuflady. Bo możesz sie nieźle zdziwić jak będzie inaczej kolor/odcień wyglądał. Sam jak kupowałem kuchnie to na miejscu kolor mi pasował, jak przywiozłem części to okazało sie że jest ciemniejszy odcień.

 

PS. Ten front możesz potem bez problemów oddać.

 

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam pytanie:

Kupiłem kosz na śmieci Rationell, czyli taka podstawka wysuwana i do tego 2 kosze po 14L. I te kosze nie są stabilne, jakby luźno stały na tej podstawce. Czy ktoś może wyjaśnić mi czemu tak to zrobili? Bo żeby wysunąć kosze to muszę trzymać oba kosze i wtedy mogę wysunąć całość. U moich rodziców, kosz jest stabilniejszy nie jest luźno (mają starszą wersje kuchni gdzie kosze są idealnie dopasowane do podstawki).

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweleu pewnie że tak bym zrobiła, gdybym miała Ikee pod ręką.. a niestety nie mam :(

Gdyby ktoś miał porównanie, to dajcie proszę znać. Inaczej będę z tymi cokołami i panelami krążyć po Polsce i wymieniać na co rusz inne ;)

 

O koszach wysuwanych niestety nic nie wiem, bo zrobiłam wysuwaną całą szufladę. W tym rozwiązaniu trzeba było dołożyć te listewki do podziału miejsca w szufladzie, bo przy wysuwaniu kosz się przewracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych:

ja nabyłam lodówkę Liebherr ICS 3013, zmieściła się w szafce bez problemu - w szafce nie zamontowałam tylnej ścianki bo lodówka była głębsza od szafki - będzie lepsza wentylacja :)

mam też pytanie; może ktoś jest właśnie w trakcie montażu? udało mi się posprzątać instrukcje :( do drzwi 30x70 i do szuflad wysuwanych do szafki szer. 30 cm. W tych instrukcjach ponoć jest zaznaczone jak przyczepić te drzwi do dolnej szuflady. Jeżeli ktoś ma taką instrukcję to proszę o info na p.v. bo do IKEA mam jakieś 200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając trochę takim offtopem...co ja zrobię, że pierwszą, rzeczą jak robię po przyjściu z biura jest zmiana ubioru. Jak nie muszę się stroić i jestem sam dla siebie(dla swojej rodziny) to łażę w dresiku. Stąd ten drestak(yesdress) :)

 

Z tymi nóżkami... to przecież są one o różnych wysokościach (i przez to skręcanie można poziomować :p)

 

Kroowko, z pewnością masz na myśli ten miodowy brąz(NEXUS)?.... do pfleidererów i tego ich klonu w ogóle nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z zamontowaniem frontu szafki wiszacej z serii solar, gdyz nie mam wzornika. W instrukcji montazu szafki faktum znajduje się on na stronie 16 chodzi mi o wzór FAKTUM, gdyż albo nie było go w zestawie, albo przez przypadek go wyrzuciłam.Bradzo prosze o pomoc, a najlepiej o o wymiary (odległości śrub), z góry serdecznie dziekuje za pomoc. Pozdrawiam. Klaudia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Nic z lodówką nie musiałam kombinować, weszła bez problemu. Ta moja ma wyższą klasę energetyczną niż Ikeowskie lodówki i bardzo cicho pracuje, chyba dlatego padł wybór właśnie na nią. A piekarniki i mikrofalówki od nich po prostu mi się nie podobały, że nie wspomnę o tym, że piekarnik nie miał tych funkcji na których mi zależało. Wymierzyłam więc porządnie szafkę, sprawdziłam wymiary wybranego sprzętu w necie i kupiłam całe AGD w sklepie internetowym :) Na 3 produktach zaoszczędziłam 1500 zł!! w porównaniu z miejscowym Avansem. Znajomy Pan z tego sklepu powiedział, że nawet gdyby chciał mi sprzedać ten sprzęt po kosztach to i tak byłoby znacznie drożej niż w necie. Koniec końców jestem baaardzo zadowolona :)

 

Annja - w którym sklepie internetowym robiłaś zakupy? Jesteś zadowolona z przebiegu tranasakcji i obsługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy właściciele ciemnych kuchni IKEA:

czy pomiędzy szafkami macie płyty dyletacyjne czy jak to zwał, żeby nie było widać białych szafek między drzwiczkami? czy da się to tak poskręcać, że nie ma takowych prześwitów?

 

Białe obudowy szafek skręca sie ze sobą dołączonymi srubami (trzeba nawiercic obie szafki przez jeden z otworów na kołki do półek - maja je prawie wszsytkie szafki) po zamocowaniu drzwiczek trzeba je wypoziomowac i wypionowac ale prześwity zostają - inaczej nie dałoby sie otwierac drzwiczek. Sa widoczne - ja mam kuchnie z frontami Fagerland bejca i trzeba sie naprawde przyjrzec zeby zobaczyc te białe paski - nie wiem jak wyglada to przy ciemniejszych frontach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...