Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A my dziś kupiliśmy mebelki. Wzielismy Abstrakta białego połączonego z szarym. Bony dostaliśmy, wszystko poszło sprawnie, zbieranie z magazynu paczek to sama przyjemność. Składamy kuchnię dopiero za miesiąc, ale na pewno sie pochwalę efektem końcowym.

Ku mojej uciesze będziemy mieli jednak pod płytą indukcyjną szufladę, a dokładnie pół szuflady chyba 30 cm :)

Ikea nie zaleca montowania pełnej szuflady bo nie ma dobrej wentylacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dziś kupiliśmy mebelki. Wzielismy Abstrakta białego połączonego z szarym. Bony dostaliśmy, wszystko poszło sprawnie, zbieranie z magazynu paczek to sama przyjemność. Składamy kuchnię dopiero za miesiąc, ale na pewno sie pochwalę efektem końcowym.

Ku mojej uciesze będziemy mieli jednak pod płytą indukcyjną szufladę, a dokładnie pół szuflady chyba 30 cm :)

Ikea nie zaleca montowania pełnej szuflady bo nie ma dobrej wentylacji.

 

O, takie połączenie mnie bardzo interesuje - będę niecierpliwie czekać na fotki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojej uciesze będziemy mieli jednak pod płytą indukcyjną szufladę, a dokładnie pół szuflady chyba 30 cm :)

Ikea nie zaleca montowania pełnej szuflady bo nie ma dobrej wentylacji.

 

 

Cameron81 możesz podać więcej szczegółów? Co to znaczy 30 cm? Nas w Ikea nie informowano o tym podczas zakupów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, takie połączenie mnie bardzo interesuje - będę niecierpliwie czekać na fotki :yes:

 

sama chciałabym to przyspieszyć, ale kuchnię składamy dopiero koniec stycznia.

 

Mamy dwa słupki i górną szafke z przesuwnymi drzwiami białe, a dolne szafki szare. Cokół biały i blat też biały.

 

Sama sie nie mogę doczekac tego efektu końcowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cameron81 możesz podać więcej szczegółów? Co to znaczy 30 cm? Nas w Ikea nie informowano o tym podczas zakupów :(

 

Trafiliśmy na fajną babeczkę z fajnymi pomysłami. Najpierw zapytałam czy ta szuflada pod płytą musi być ślepa, a ona że powinna, bo mogą nie uwzględnić gwarancji dla sprzętu czy też dla mebla jeśli ktoś mimo to zamontuje tam normalną szufladę. Powiedziała po cichu, że sporo ludzi omija to zalecenie, ale to na własną odpowiedzialność. Bardzo mi zależało na tej szufladzie i ona zaproponowała taką płytszą, właśnie na 30 cm i wtedy jest lepsza wentylacja :) Zmieszczę tam przyprawy czy chochle itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama chciałabym to przyspieszyć, ale kuchnię składamy dopiero koniec stycznia.

 

Mamy dwa słupki i górną szafke z przesuwnymi drzwiami białe, a dolne szafki szare. Cokół biały i blat też biały.

 

Sama sie nie mogę doczekac tego efektu końcowego :)

 

Wytrzymam jakoś ten miesiąc... ;)

 

Ja też wstępnie planuję na dół szare, a góra biała. Te z przesuwkami fajne są, ale mi nie wychodzą wymiarowo - pewnie będą 70 lub 92 otwierane do góry.

Tylko zastanawia mnie, że się nie zgodzą z dolnymi,a czytając różne wątki można by wywnioskować, że powinny - może przy innym kolorze frontów to tak nie razi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...