Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo wszystkim dziękuję za ciepłe słowa, zawsze to miło wiedzieć że nasze pomysły podobają się innym osobom .

 

Aniu,

Masz bardzo fachowe oko, faktycznie sprawdziłam szerokość od początku jednego blatu do drugiego jest dokładnie 158 cm. Półki narożne są również z IKEI. Postaram się w jak najszybszym czasie zamieścić bardziej dokładne zdjęcia.

 

Pozdrawiam

Małgośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No cóż mając małe dziecko i psa jestem narażona na szeroki wachlarz zabrudzeń i jeszcze nie zdarzyło się żebym czegoś nie mogła usunąć. Oprócz ostatniego porysowania frontu jednej z szuflad tarką – musieliśmy kupić nowy front, co też przemawia na korzyść IKEI, nie wiem czy w innym przypadku nie musielibyśmy zamówić całego kompletu . Fronty szafek są gładkie nie licząc ozdobnych wyżłobień, z których wszystko świetnie się zmywa. Ogólnie się przyjęło, że jasny kolor jest ‘brudzący” - wszystko tak samo się brudzi tylko na jasnym to bardziej widać, co nie koniecznie jest minusem. Ciemne meble wydają się dosyć masywne i ciężkie, dlatego od początku optowałam za jasnymi, ale oczywiście, wszystko pozostaje w kwestii indywidualnego gustu i utrzymanego stylu całego domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

cześć

natrafiłam na twój post o kuchni Stat. własnie podjęliśmy decyzję o jej zakupie i chętnie się w niej utwierdzę oglądając Twoje fotki :D .Jeśli nie sprawi ci to problemu będę bardzo wdzięczna za przesłanie

pozdrawiam

aśka

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...