Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Od kwietnia'06 jesteśmy posiadaczami waniliowej STAT - być może to za krótki okres żeby wydawać oceny, ale jestem bardzo zadowolona jeżeli chodzi o walory wizualne i użytkowe. Zdążyło się, że nasz syn pomalował szafki flamesrtem i nie mieliśmy żadnych problemem z czyszczeniem. Mąż zachwycony był łatwością montowania drzwiczek, co prawda wynajęliśmy ekipę, która w ciągu kilku godzin złożyła szafki oraz podłączyła zlew i płytę gazową, natomiast w trakcie okazało się że lepiej wyglądać będzie mniejsza witryna więc dokonaliśmy zamiany samych drzwiczek ( szafkę zmniejszyli monterzy). Dysponuję kilkoma zdjęciami, ale są tam również nasi znajomi więc mogę ewentualnie wysłać na maila.

 

czy też mogłabym prosić o przesłanie fotek mailem? [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

szukałam na forum szukałam, ale nie znalazłam :(

 

może jednak ktoś ma taką kuchnię?

 

http://www.ikea.com/ms/img/complete_kitchen_guide/category_area/planner_tool/quickstart450x335/17_Liljestad_450x335.jpg

 

interesują mnie informacje jak kuchnia sprawuje się w użytkowaniu. Meble kuchenne ikea

 

a może ktoś ma podobną kuchnię robioną na zamówienie? z takimi właśnie szybkami?

widziałam podobne tu na forum, ale mi o te szybki chodzi... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję za wyrażenie opinii! :D

 

lena78 - szafka na wino i na jednakowe talerze moim zdaniem raczej nie zakłóca porządku i estetyki, poza tym, jeśli już się na nią zdecyduję to będzie służyła na talerze do użytku codziennego, więc będzie pod stałą kontrolą... :D

 

żużaczek - okna też będę miała ze szprosami - takie zboczenie... :lol:

ale jakoś mnie nie przeraża to mycie - nie mam tendencji do machania łyżką przy gotowaniu - poza tym tych przeszklonych szafek nie będzie aż tak wiele (choć wprawę zdobędę przy myciu okien... :) )

 

a na przykład kuchnie stat, też ikeowe, nie dość, że są z szybkami to jeszcze w jasnej kolorystyce a czytałam wiele dobrych opinii o ich użytkowaniu

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam, ja użytkuje w mieszkaniu od 6 lat kuchnie z ikei, tyle że fronty są z sosny patynowanej, nie pamietam juz nazwy, ale tego wzoru juz nie ma w ikei.

Mam takie same szafki wiszące ze szprosami, szafi narozne, szafke okapowa i dużą szafe do zabudowy lodówki. Blat drewniany, chyba buk albo brzoza olejowany. Sam je złożyłem i nie mam z tą kuchnią żadnych problemów, ani z szafkami ani z blatem.

Niedługo bedę kupował całą kuchnie w ikei do nowego domu, tez sosna patynowana, nazywa się fagerland bejca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...