Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, mam już płytki na podłodze i prawie gotowe na fartuchu. Na podłodze arkesia beige poler juz kiedys pokazywałam- w załączeniu tylko zdjęcie tej plytki mam,do tego meble lindigo i blat pregel orzech.jaką fuge dałybyście do tych płytek? chodzi mi o kolor??

poszukuje również koloru farby do kuchni- chce dać coś typu cafe latte z duluxa, z tym że coś jaśniejszego-może kojarzycie taki kolor ale z innej firmy?

DSC02350.JPG

DSC02356.JPG

arkesia.jpg

Edytowane przez MMartka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam już płytki na podłodze i prawie gotowe na fartuchu. Na podłodze arkesia beige poler juz kiedys pokazywałam- w załączeniu tylko zdjęcie tej plytki mam,do tego meble lindigo i blat pregel orzech.jaką fuge dałybyście do tych płytek? chodzi mi o kolor??

poszukuje również koloru farby do kuchni- chce dać coś typu cafe latte z duluxa, z tym że coś jaśniejszego-może kojarzycie taki kolor ale z innej firmy?

 

Mam te same płytki tylko z krowami i dałam fugę jaśminową .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wcale sie nie dziwie naprawde świetna promocja

a ja jestem tu bo-mam już położoną FUGE beż pastelowy:-)) JEST OK UFFF

już byłam w piżamce jak sie dowiedziałam że fuga położona i co??szybciutko sie zebrałam i na budowę:-) nie usnęłabym nie sprawdzając jaki kolor wyszedł:-) a że małżonek kiepski w kolorach to nie potrafił opisać...

 

Renatamama3 jakie mebelki zakupiłaś?jesteśmy na podobnym etapie, tak więc licze na jakieś fotki! powiedz mi czy ta promocja dotyczy tylko mebli kuchennych czy również stoły krzesła i sprzęt elek?

u mnie mebelki mąż skręcił i teraz się zastanawiamy czy malować ściany czy dopiero jak meble powiesimy?

Edytowane przez MMartka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Renatamama3 jakie mebelki zakupiłaś?jesteśmy na podobnym etapie, tak więc licze na jakieś fotki! powiedz mi czy ta promocja dotyczy tylko mebli kuchennych czy również stoły krzesła i sprzęt elek?

u mnie mebelki mąż skręcił i teraz się zastanawiamy czy malować ściany czy dopiero jak meble powiesimy?

 

Krzesła NIE

Ale obejmuje:

 

 szafki FAKTUM, VÄRDE, UDDEN, LAGAN,

 drzwi i fronty kuchenne,

 zawiasy INTEGRAL,

 spowalniacze do drzwi INTEGRAL,

 nogi,

 cokoły,

 blaty,

 panele,

 elementy dekoracyjne PERFEKT,

 szuflady RATIONELL wraz z amortyzatorami,

 wyposażenie wewnętrzne RATIONELL/RATIONELL VARIERA,

 zlewozmywaki,

 baterie kuchenne,

 uchwyty/gałki,

 sprzęt AGD,

 barki/wózki kuchenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesła NIE

Ale obejmuje:

 

 szafki FAKTUM, VÄRDE, UDDEN, LAGAN,

 drzwi i fronty kuchenne,

 zawiasy INTEGRAL,

 spowalniacze do drzwi INTEGRAL,

 nogi,

 cokoły,

 blaty,

 panele,

 elementy dekoracyjne PERFEKT,

 szuflady RATIONELL wraz z amortyzatorami,

 wyposażenie wewnętrzne RATIONELL/RATIONELL VARIERA,

 zlewozmywaki,

 baterie kuchenne,

 uchwyty/gałki,

 sprzęt AGD,

 barki/wózki kuchenne.

Atika właśnie krzesła też .Kupiłam na raty 0% piekarnik ,płytę indukcyjną ,krzesła i stół ,pani powiedziała ,że można nawet garnki ,krany itp wszystko co związane z kuchnią i jadalnią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wcale sie nie dziwie naprawde świetna promocja

a ja jestem tu bo-mam już położoną FUGE beż pastelowy:-)) JEST OK UFFF

już byłam w piżamce jak sie dowiedziałam że fuga położona i co??szybciutko sie zebrałam i na budowę:-) nie usnęłabym nie sprawdzając jaki kolor wyszedł:-) a że małżonek kiepski w kolorach to nie potrafił opisać...

 

Renatamama3 jakie mebelki zakupiłaś?jesteśmy na podobnym etapie, tak więc licze na jakieś fotki! powiedz mi czy ta promocja dotyczy tylko mebli kuchennych czy również stoły krzesła i sprzęt elek?

u mnie mebelki mąż skręcił i teraz się zastanawiamy czy malować ściany czy dopiero jak meble powiesimy?

Ja już mam meble Stat z Ikea tylko górne jeszcze nie wiszą bo nie mogłam się zdecydować na okap ale w ty tygodniu będziemy wieszać i ustawiać zlew ,kran itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam już płytki na podłodze i prawie gotowe na fartuchu. Na podłodze arkesia beige poler juz kiedys pokazywałam- w załączeniu tylko zdjęcie tej plytki mam,do tego meble lindigo i blat pregel orzech.jaką fuge dałybyście do tych płytek? chodzi mi o kolor??

poszukuje również koloru farby do kuchni- chce dać coś typu cafe latte z duluxa, z tym że coś jaśniejszego-może kojarzycie taki kolor ale z innej firmy?

 

mam taki kolorek na ścianie i nazywa sie Cappucino, albo Cafe latte z Beckersa. Śliczny kolorek i genialna farba :) mam porównanie do innych także Duluxa i do kuchni moim zdaniem to świetny wybór :), a fugi do kremowych płytek dałam Bahama z Cersenitu, prawie identyczny kolor jak farba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , czy ktoś się spotkał z takim rozwiązaniem żeby kupić w Ikea same fronty a korpusy zamówić na miejscu? mam 0k 200 km do Ikea poza tym chciałam nietypowe głębokości szafek

 

Ja się z tym spotkałam rozmawiałam nawet ze stolarzem który robił takie zlecenie ,kupował same fronty w Ikea ja zrezygnowałam bo koło 3 tys więcej by mnie kuchnia wyszła.No ale te z Ikea sami składaliśmy i transportowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

bardzo podobają mi się kuchnie z IKEI, coraz bardziej skłaniam się do ich zakupu.

Mam jednak pytanie - chciałabym zmywarkę 45 cm. Czy w IKEI można kupić szafkę z frontem do takiej zmywarki ? Bo jak planuję kuchnię w programie IKEI to jest tam taka szafka na zmywarkę 45 cm ale z bez frontu (tzn. widać "srebrny" front zmywarki).

I jeszcze jedno - czy takie szafki na zmywarki można postawić na nóżkach 11 cm? Bo w tym plannerze nie da się pod taką szafką zmienić - jest tylko cokół 16 cm?

Mam bardzo nisko osadzone okna (85 cm) i martwię się czy szafki z IKEI mi się zmieszczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

bardzo podobają mi się kuchnie z IKEI, coraz bardziej skłaniam się do ich zakupu.

Mam jednak pytanie - chciałabym zmywarkę 45 cm. Czy w IKEI można kupić szafkę z frontem do takiej zmywarki ? Bo jak planuję kuchnię w programie IKEI to jest tam taka szafka na zmywarkę 45 cm ale z bez frontu (tzn. widać "srebrny" front zmywarki).

I jeszcze jedno - czy takie szafki na zmywarki można postawić na nóżkach 11 cm? Bo w tym plannerze nie da się pod taką szafką zmienić - jest tylko cokół 16 cm?

Mam bardzo nisko osadzone okna (85 cm) i martwię się czy szafki z IKEI mi się zmieszczą...

 

Front do takiej szafki jest.

 

z nóżkami gorsza sprawa.

Te standardowe do szafek mają regulację:

 

Wysokość: 16 cm

Minimalna wysokość: 14.5 cm

Maksymalna wysokość: 18.5 cm

 

więc 11 cm nie wyregulujesz. Musisz coś innego wymyśleć, jeśli się da.

Cokół jest standardowy - wys. 16cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki kolorek na ścianie i nazywa sie Cappucino, albo Cafe latte z Beckersa. Śliczny kolorek i genialna farba :) mam porównanie do innych także Duluxa i do kuchni moim zdaniem to świetny wybór :), a fugi do kremowych płytek dałam Bahama z Cersenitu, prawie identyczny kolor jak farba :)

 

oj a moge prosić o jakies zdjęcie bardzo by mi ułatwiło to wybór farby:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

bardzo podobają mi się kuchnie z IKEI, coraz bardziej skłaniam się do ich zakupu.

Mam jednak pytanie - chciałabym zmywarkę 45 cm. Czy w IKEI można kupić szafkę z frontem do takiej zmywarki ? Bo jak planuję kuchnię w programie IKEI to jest tam taka szafka na zmywarkę 45 cm ale z bez frontu (tzn. widać "srebrny" front zmywarki).

I jeszcze jedno - czy takie szafki na zmywarki można postawić na nóżkach 11 cm? Bo w tym plannerze nie da się pod taką szafką zmienić - jest tylko cokół 16 cm?

Mam bardzo nisko osadzone okna (85 cm) i martwię się czy szafki z IKEI mi się zmieszczą...

 

Ja mam wysokość chyba 85 lub 86 i po prostu kupiliśmy te nogi http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00054564/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...