Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzięki :)

 

czy do szafek w kpl sa juz nóżki czy trzeba je do każdej z osobna zakupić? w zestawie pokazało mi się tylko 4 szt nózek... wogole chyba nie dopracowane sa te zestawienia bo pokazuje mi filtry węglowe za 600zl i rure do okapu pomimo ze nie zaznaczyłam okapu:rolleyes:

 

czy laczenie blatu może być w szafce ze zlewem lub w szafce z kuchenka indukcyjna? tach mi wychodzi ze projektu :(

Edytowane przez aksamitka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aksamitko,

nóżki do mebli kupuje się osobno;

jeśli program "liczy" okap i filtry - sprawdź szafkę nad płytą- być może w "opcjach" jest zaznaczony okap.

Po zmianach w projekcie za każdym razem trzeba przeliczyć listę zakupów, bo chyba z automatu się nie przelicza.

Blaty przelicz sama - nam planner dobrze ustawił blaty, ale w sklepie przed zakupem konsultantka przy omawianiu kuchni jeszcze raz dokładnie i optymalnie ustawiła łączenia blatów. Wydaje mi się,że łączenia pod zlewozmywakiem czy płytą to niezbyt dobry pomysł.

Czasem dziwnym trafem program potrafi ukryć niektóre elementy a potem wliczyć do listy zakupów. Ja próbowałam dodać połkę na wino, ale za każdym razem gdzieś ją " gubiłam", nie widziałam jej na projekcie, ale na liście zakupów były aż 4 szt.! W końcu okazało się,że weszły mi jakimś cudem do szafy przeznaczonej na lodówkę.

Ogólnie - jeśli nie zależy ci tak bardzo na dokładnej wycenie kuchni, to się nie przejmuj,że program bierze do wyceny jakieś filtry itp. W IKEA konsultant wszystko po kolei dokładnie przeanalizuje, krok po kroku szafki, cokoły, wykończenia, gzymsy i wtedy przedstawi ci dokładną wycenę. Wycenę z plannera traktowałam bardzo orientacyjnie i poglądowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wkurzona na siebie na maxa - zdawało mi się, że promocja na kuchnie trwa do końca grudnia - a tu do 24 :(:(:(

 

nie wiecie czasem, kiedy będzie następna podobna? albo kiedy była poprzednia - to można jakoś w przybliżeniu strzelać kiedy....

 

poprzednia promocja była w sierpniu.......wtedy ja kupowałam swoja kuchnie..

Tylko warunki były gorsze.......za każdy sprzet AGD zakupiony wraz z kuchnią dawali 100 zl w bonie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aksamitko,

nóżki do mebli kupuje się osobno;

jeśli program "liczy" okap i filtry - sprawdź szafkę nad płytą- być może w "opcjach" jest zaznaczony okap.

.

 

tak, wlasnie to zauwazylam, ciekawa jestem tylko czemu liczy 4szt nóżek, a reszty nie... oczywiscie dla mnie to nie ma wiekszego znaczenia, chcoc jak doliczylam nozli to doszlo sporo kasy, bo tanie one nie sa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kuchnia Ramsjo tak? Bosko wygląda. Zastanawiam się nad nią, tylko mam obawy, czy będzie łatwo ją czyścić, w końcu to zabejcowane drewno. Masz już jakieś doświadczenie w tym względzie? można tez prosić o więcej zdjęć gotowej kuchni. W mojej IKEI nie ma wykonanej kuchni z jasnymi frontami RAMSJO, można tylko zobaczyć pojedyńczy front, a to jednak co innego niż jak widać cała kuchnię, a nie jeden front. Jeśli nie wybore RAMSJO to będzie Lindigo lub ewentualnie Abstrakt biały.

 

A i uwaga dla tych co chcą kupić te nowe białe bez połysyku fronty z wbudowanymi uchwytami ( nie pamiętam jak sie nazywają). Bardzo trudno otworzyć drzwi lodówki lub zmywarki - nie najlepiej się otwiera za te uchywty jesli jest duże obciążenie - wczoraj byłam w Ikei i to zauważyłam.

 

Witam,

Przepraszam że tak długo nie zaglądałam na stronę, a obiecałam Jarte dodatkowe zdjęcia mojej kuchni. W związku z dyskusją na temat różowego odcienia szafek Ramsjo zrobiłam zdjęcia za dnia, w zbliżeniu oraz ponownie w sztucznym oświetleniu. W mojej kuchni jest tylko biel :) chociaż na jednym zdjęciu może ktoś dopatrzyć się różowawych przebłysków - to tylko kiepska komórka :) Pozdrawiam wszystkich i życzę cudownego nowego roku w jeszcze lepszych kuchniach! (acha - kuchnia jest nie wykończona, robię to etapami, więc ten czarny pas nie będzie kończył się tak w połowie, no i nie mam jeszcze okapu)Photo0160.jpgPhoto0158.jpgPhoto0159.jpgPhoto0161.jpgPhoto0157.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

właśnie wczoraj autoryzowani montazyści IKEA skonczyli montaz kuchni - bardzo elegancko wyszla (szary abstract).

Jest tylko problem z montazem okapu wyspowego - nie chcieli sie podjac tego zadania.

Czy ktos ma namiar na sprawdzonego fachowca ktory zamontuje taki okap (Warszawa a dokladniej Pruszków).

Jak zrobie zdjecie, to wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie planuję 85cm, mimo,że jestem twojego wzrostu; u siostry jest 90cm i źle mi się do garnków zagląda :-)

 

i to najwazniejsze zeby było wygodnie :)

 

Witam,

Przepraszam że tak długo nie zaglądałam na stronę, a obiecałam Jarte dodatkowe zdjęcia mojej kuchni.

 

mnie tez sie wydaje ze uchwyty nie pasują do tych frontów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...