Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codzienny C 117 czyli- STAŃCZYKOWO!!!


Recommended Posts

Marto, tyle się tu zmienia - a to ciągle jest miejsce w moich klimatach, mogłabym się wprowadzić już teraz. Choć patrząc obiektywnie - nic się nie zmienia w takim tempie jak Tosia!

 

Podpisuję się rękami i nogami pod Twoimi słowami o tym co mamy, a czego nie. Szkoda życia na żale o pierdoł...

 

I wiecie co - tyle razy przechodziłam obok tej ribby na zdjęcia, na maksa obojętnie. A teraz zobaczyłam ją u Ciebie i mam poczucie, że jest mi absolutnie niezbędna do życia. To już chyba podpada pod jakiś wykaz chorób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marta ja w zasadzie nie wiem jak to możliwe, że mnie tu jeszcze nie było? Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że nie jest to wątek w galerii a ja głównie tam się obracam :oops:

 

Świetny domek! Przepiękny wydrój! Cudne dzieciaki! :)

Zaraz doczytam resztę, bo póki co cofnęłam się 3 stronki i jestem pod wrażeniem Twoich prac :yes: Pięknie, pięknie, pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wszystkie życzenia!!!

 

Jeszcze raz WESOŁYCH, RODZINNYCH I PEŁNYCH PREZENTÓW (nie tylko tych materialnych) ŚWIĄT!!!!

 

a u nas wczoraj był taki Mikołaj...

 

http://img23.imageshack.us/img23/6849/sam0878i.jpg

 

:) :) :) Jasiek był w 7 niebie :) i chętnie odbierał prezenty :)

 

http://img861.imageshack.us/img861/342/sam0901.jpg

Edytowane przez martaibartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia I szczęśliwego Nowego Roku! Mieszkamy od 30 listopada ale dopiero teraz mam czas żeby napisać i to wszystko ogarnąć, nie obyło się bez przygód i różnych innych rzeczy przez które mało się nie rozchorowałam ale teraz ogień w kozie dwa zwierzaki chomik i świnka 10 letnia córka i nieco starszy mąż, spokój i cisza w porównaniu z mieszakiem w bloku z wiecznie słuchającym głośno muzyki 20 letnim młodzieńcem i głuchym pijanym sąsaądem z dołu co od 3 rano słuchał telewizji ze wszystkimi innymi lokatorami w bloku. Teraz leżę w sypialni i oglądam gwiazdy nad głową ....jest super!!!!

Marta super dzieciaki!!! Domek też cudny! Nasz też jest cudny! A propo maszyn do sprzedania maszynę do szycia łucznik starszego typu ale rewelacja wpuszczana w blat profesjonalna ja nie szyje a po co ma leżeć tanio oddam. Całuski Anetta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...