Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codzienny C 117 czyli- STAŃCZYKOWO!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Och racja, racja za kilka lat już nie będzie takiej radości i iskierek w oczach...

Choć jak teraz patrzę na to ile wszystkiego mają dzieci... Święta nie cieszą ich już tak jak cieszyły nasze pokolenie...

Staram się, aby Jaśko poczuł ten klimat i w związku z tym wczoraj wspólnie upiekliśmy pierwszą turę świątecznych pierniczków:

 

http://img249.imageshack.us/img249/8066/img3531g.jpg

 

http://img341.imageshack.us/img341/4707/img3540uk.jpg

 

Można się częstować :)

 

http://img210.imageshack.us/img210/3161/img3542c.jpg

 

Stańczykowo ma już świąteczne ubranko, ale nie chcę się nim na razie "chwalić".

Jak już wcześniej wspominałam w sobotę przyjeżdża do nas ktoś bardzo dla mnie ważny i chce aby zobaczył świąteczny domek w realu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzieciaczki rosną nie wiadomo kiedy, ładna parka:).Martaibartek nie obawiasz się, że zawartość półeczki nad kanapą będzie nęciła Twoją śliczną parkę(tzn. młodszą gdy się przemieszczać samodzielnie zacznie)?

Mmmmmm....pierniczki apetyczne:p. Moje ciasto na dużego piernika leżakuje sobie w zimnie. Zgodnie z przepisem ma być pieczone na kilka dni przed świętami.Zobaczymy co to mi wyjdzie, bo to mój debiut. Raczej obiady wolę gotować niż piec. Ale jak chcę zaskoczyć rodzinę(głównie męża) to piekę ciasto;). No, ale synuś mi rośnie, równie szybko jak Twoja dwójeczka i chcę aby czuł, że jednak nadchodzący okres świąt jest trochę inny od reszty roku.A ta inność zaczyna się od zapachu...:lol2:.

 

W tle pierniczków widzę lampion z Jyska:D.Widziałam, że ostatnio był w fajnej promocji, ale wstrzymałam się z zakupem w obawie, że na razie leżałby zamknięty.Z tego co obserwuję takie promocje są tam okresowo, więc jak wymyślę jakąś koncepcję na jego ekspozycję, to dokonam zakupu.

To czekam kiedy nadejdzie okres na chwalenie się świątecznym ozdobieniem domku.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janiseya mam nadzieję, że zawartość półeczki nie będzie w kręgu zainteresowań Tośki :) w domu mam sporo durnostrojek, które stoją w różnych miejscach i zdarza się, że Jaśko weźmie sobie coś do zabawy (ostatnio drewnianego konika na biegunach), ale ogólnie nie rusza dekoracji, bo od najmłodszego wieku tłumaczyłam mu, że to nie są rzeczy do zabawy i stoją po to, aby w domku było ładnie :)

A twój synuś w jakim jest wieku?

Mam nadzieję, że twoje pierniczki będą wyśmienite. Ja do ciast leżakujących jakoś nie mam cierpliwości :/

Co do latarenki jysk to faktycznie są co jakiś czas w promocji. Ogólnie mają tam fajne rzeczy-wystarczy poczekać na promocję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie półka u Laurentino wygląda, u Ciebie tez będzie piękniusio. No i mnie skusiła;)

Pierniczki apetyczne, my też co roku pieczemy z Bartkiem, teraz Maciek dojdzie do wspólnych przygotowań i będzie Meksyk:) ale i frajda niesamwita.

pokażę szafki, tylko chciałabym żeby półka nad nimi już wisiała i żebyście miały podgląd na całość. A non stop u nas coś sie dzieje i nie ma kiedy Pan Mąż zamontować;/

Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Martuś ,fajnie ,że Jasiek zadowolony z Mikołajek ,u mnie część zadowolona a część rycząca ,że nie wszystko dostał co chciał np .klocki Lego za 280 zł i deski do snowbordu .Ja wczoraj też piekłam pierniczki, część zjedli młodzi z kolegami od sąsiadów a część może doczeka świąt schowałam do 2 pudełek w niedzielę będziemy ozdabiać .Zapomniałam kilkoma sztukami ozdobiłam wianki które przyczepiłam do lamp .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dom!!!! Jestem prawie przekonana, że właśnie taki chce.

Pani Marto, czy mogłaby mi pani przybliżyć koszt budowy takiego domu?

Chodzi mi oczywiście do zamieszkania. Mam swoją działkę i jestem w trakcie załatwiania PnB..... kredyt będziemy brać w kwocie 220000 i posiadamy ok 10000 tys oszczędności. Czy wystarczy na ten cudny domek??? Mój e-mail [email protected]

Dziękuję i pozdrawiam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paticia82 serdecznie witam w naszym Stańczykowie :)

na pytania odpowiedziałam meilowo :)

 

Ranata i moje wianki ozobine piernikami :)

Co do prezentów to na szczęście Jaśko jeszcze nie wymyśla co by chciał dostać. Pytany odpowiada, że chciałby tort ze świeczkami ;)

 

Obiecałam zdjęcia świątecznego domku, ale jakoś nie mogę się za nie zabrać za co przepraszam zainteresowanych :)

Może wstawię co nie co jutro/pojutrze. Czekamy na nowy aparat i jak tylko mąż wypuści go z rąk popstrykam zdjęcia BN Stańczykowa.

 

a na osłodę mikołajkowa Antonina

 

http://img51.imageshack.us/img51/9421/img3628x.jpg

 

http://img822.imageshack.us/img822/1220/img3582f.jpg

 

pozdrawiamy!

Edytowane przez martaibartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marta,

po raz pierwszy piszę w Twoim dzienniku, a przeczytałam go od początku z tym, że w ratach. Pewnie mnie rozumiesz, bo sama masz dwoje dzieci :) u moich dzieci również niewielka różnica w wieku, bo 17miesięcy (starszy syn i młodsza córcia). Paulinka urodziła się prawie 2miesiące po Twojej Tosi (śliczna dziewczynka! Gratuluję Ci dzieci, bo synek też wspaniały i z tego co wyczytałam 'dzielny przedszkolak' :) )

Domek masz wspaniały! do tej pory myśląc o swoim domu widziałam go w bardziej nowoczesnej formie, ciemnych kolorach, ale przeglądając Twój domek zakochałam się w jasnych kolorach! już wiem, że w łazience i kuchni chcę dużo jasnej barwy. Wspaniały stworzyłaś klimat. Co prawda do niby kutych drobiazgów itd nie jestem przekonana, ale na pewno będę dążyła do tego, aby i u mnie w domu była taka przytulna, ciepła i rodzinna atmosfera. Podziwiam Twój gust i wyczucie smaku oraz te wszystkie ozdoby które tworzysz lub wyszukujesz w internecie. Wspaniale, że pomimo dwójki dzieci masz siły, chęci oraz znajdujesz w ogromie obowiązków chwilkę aby się tym zajmować. Pozdrawiam i będę zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danonku dziękuję ci bardzo za tak dużo miłych słów. Uśmiecham się do ekranu jak głupia :)

 

Co do dzieci, domu i czasu dla siebie to uważam, że jeżeli tylko ktoś bardzo chce to wszystko jest w stanie ze sobą pogodzić.

Kto jak kto, ale my kobiety to potrafimy :)

Nasze stańczykowo wymaga jeszcze dopracowania, ale ja z tego niezmiernie się cieszę, bo to znaczy, że mam jeszcze zajęcie na kilka ładnych lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdecznie za odp :-)))

Córcia przecudna a na zdjęcia to i ja poczekam.

Przeczytałam hehe no i obejrzałam Wasz cały dziennk .....warto było!

Dzięki takim ludziom warto spełniać swoje marzenia o własnym domku. Miło było zobaczyć każdy kąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...