Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codzienny C 117 czyli- STAŃCZYKOWO!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu dzięki! nie usuwaj :) A i gratulacje dla Stasia za pierwszego ząbka :)

 

A w stańczykowie zmiany...

Wróciłam już do pracy, tzn na razie zaliczyłam dwa pedagogiczne zebrania, bo pierwszy dyżur mam jutro :) Tosiula z tatusiem, bo tata na "tacierzyńskim".

Organizacyjnie będzie ciężko... już mnie ściska z nerwów jak damy radę... uuuuu ale pracować trzeba dla zdrowia psychicznego i ze względów finansowych więc liczę na wasze dobre fluidy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta znów mam u Ciebie ogromne zaległości :oops:

 

Przede wszystkim chciałam napisać, że masz piękną córcię :yes:

Po drugie roletki, firanki i zasłonki spod Twojej ręki to istne cuda :)

A po trzecie napisz mi proszę czym potraktowałaś blat od singera, że jest tak cudownie szary? Z czego w ogóle jest ten blat?

 

PS. I skąd wiesz, że niebawem w netto będą stoliki? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie i ja!

przejrzałam tylko zdjęcia, bez bicia przyznaję, że jeszcze nie przeczytałam. w planach mam nadrobienie, bo pięknie u Ciebie!!! bardzo domowo i klimatycznie. córa śliczna, opaska wymiata;)

 

mam pytanie o karnisz, tam gdzie wisi firana z woalu i zasłonki;)on jest pojedynczy czy podwójny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psosin witam! dziękuję za miłe słowa i zapraszam do odwiedzin :)

 

Nelli twoje słowa to miód na moje serce. Trafiłaś w sedno. Ja po prostu kocham TEN DOM.

Wszystko co w nim robię robię z miłości do ludzi którzy tu mieszkają, z miłości do tego miejsca.

 

Kasiu miło mi, że do mnie zajrzałaś,a jeszcze bardziej, że ci się u mnie podoba.

 

Kami i ciebie miło gościć :)

 

Pysiaczek Tosia dziękuje za komplementa ;)

Blat jest dębowy. Został oprószony białą farbą w sprayu. To takie tymczasowe rozwiązanie. Na wiosnę mam zamiar go wybielić pastą.

Co do netto i stolików zauważyłam, że ich oferta się powtarza i stąd moje przypuszczenia, że i tej wiosny stoliczki się pojawią.

Ja w netto bywam rzadko, więc gdybyś ty pierwsza zauważyła, że już są daj znać :)

 

editg i ciebie również serdecznie witam!

karnisz jest podwójny, oczywiście gdybym teraz montowała karnisze to byłby to na pewno tylko karnisz uchylny (taki jak u kasi sw)

 

Pierwszy dzień w pracy po macierzyńskim zaliczony.

Zarówno w pracy jak i w domu odbyło się bez rewolucji.

Analizując czas który teraz będę spędzała poza domem, dojazdy, czas przeznaczony na prace domowe, dzieciaki... coś czuję, że moje hand made musi poczekać na urlop :( doba za krótka :(

 

OK uciekam do prac porządkowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, ale czadowe te roletki! Zdolniacha z Ciebie. Całe szczęście, że zdążyłaś naszyć tych cudności przed powrotem do pracy, bo teraz faktycznie może być ciężko ;)

 

Widzę, że masz w kuchni piekarnik i płytę hotpoint ariston. Ciekawa jestem, jak Ci się je użytkuje? Masz jakieś zastrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Barbe :)

Piekarnik i płyta sprawują się dobrze, nie mam zastrzeżeń. Taki układ palników jak ma hotpoint ariston sprawdza się przy małych dzieciach (chodzi o bezpieczeńtwo), ponieważ zawsze gotujemy na tych dużych bocznych, lub małym tylnym.

 

Po trzech dniach pracy już wiem, że nie będzie lekko pogodzić pracę, dzieci, dom i jeszcze znaleźć czas na własne przyjemności...

Tkaniny na wiosenne kur i poszewki czekają spokojnie- może do Wielkanocy zdążę :)

W kolejce także czeka biała półeczka do kuchni na niezbędne przydasia...

I kilka drobnosek do pomalowania...

Hmmm trzeba było jednak zabrać się za to szybciej :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulka roletki są zaczepiane na patyczki do zazdrostek, miło mi, że podobają się kolejnej osobie :)

 

a ja szyję kury :) :) :) już powstały dwie kokoszki, mąż po południu zamontuje półkę w kuchni...

podsumowując dobra organizacja to połowa sukcesu ;)

Edytowane przez martaibartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marta...że też ja dopiero do Ciebie dotarłam!!! Piękny domek...klimat cudowny, ciepły...a Mikołajkowa Antonina....cudo!!!!!!!!!!!:):):)

Roletki piękne...żebym to ja umiała tak szyć!!!

 

 

Pozdrawiam ciepło

Beata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...