Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codzienny C 117 czyli- STAŃCZYKOWO!!!


Recommended Posts

Pysiaczku czyli widzisz dobrze :) bo on jest szary :) oprószenie białą farbą dało taki (zamierzony) efekt :)

 

No to dobrze, że dobrze widzę ;)

Widocznie na dębie uzyskałaś taki efekt - ja mam sosnę, więc raczej żółty by wyszedł :D Także chyba będę musiała dość mocno pobielić :yes:

Myślę o oleju raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Beatko dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej :)

 

Mugatko a o to i moje kury

 

mała na piku

 

http://img811.imageshack.us/img811/4941/sam2183a.jpg

 

i duże kokoszki

 

http://img807.imageshack.us/img807/2074/sam2190.jpg

 

kuchenna półeczka na tzw "przydasia" już wisi i cieszy

 

http://img823.imageshack.us/img823/6242/sam2202m.jpg

 

na razie świeci pustkami, bo lniany koszyczek z jednym uchem czeka na dokończenie, a emaliowany durszlak idzie pocztą :)

 

pod półeczką marzy mi się mały biały drewniany pomocnik o coś w ten deseń

 

http://img525.imageshack.us/img525/8102/wzekkuchenny.jpg

 

w tym tygodniu wypada mi wolny weekend i jeżeli tylko obowiązki domowe pozwolą mam w planach szyć, szyć, szyć!

może wreszcie i ja dokończę swój wiosenny wianek :)

Edytowane przez martaibartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie dokończyłam czytania Twojego wątku :( brak czasu na wszystko :( ale zaglądam i czytam na bieżąco :)

Kokoszki boskie :D gdzie znalazłaś wykrój ??

mam jeszcze pytanko czy ten woal z którego szyłaś roletki jest matowy jak na fotkach ? nie błyszczy sie ? fajnie wygląda i zastanawiam się czy go nie kupić....jakoś zawsze bałam się tkanin tego typu ale ta wyglada jak bawełna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokoszki super, nieźle się rozsiadły u Ciebie w domku ... ale ale skąd taka fajna półeczka, bardzo mi się podoba, baaardzo ... ? powiedz proszę ...

też się zastanawiałam nad tym woalem , jest tez na allegro z ołowianką na dole... ale tak na prawde to nie wiem jak to sie układa z ta ołowianka i czy to ma sens... i jak to na prawde wygląda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutek na kokoszkę :)

http://houseofbabajaga.blogspot.com/2011/03/tutorial-szyjemy-kokoszke.html

Kolejne kokoszki czekają na nadzianie :) część z nich powędruje w dobre ręce ;)

 

Woal jest matowy, mi ten materiał bardzo się podoba, fajnie wygląda, nie gniecie się no i cena baardzo korzystna :)

Ten który kupiłam jast też jest na dole z obciążeniem.

 

Półeczka z allegro od sprzedającego dunus. Półeczka nie jest wystawiona, ale wystarczy napisać i bardzo miły pan przedstawi ci swoją całą ofertę.

Ta półeczka to już mój drugi zakup u tego sprzedającego. Ja jestem z jego produktów zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, w końcu klatkę schodową. Nie będzie gołych kabli :no:, ściany będą pomalowane, będą ładne lampki i płytki ceglane na jednej ze ścian. Wczoraj malowałam...

 

A nam to niektórzy powinni z allegro płacić za reklamę :) Pan fajne rzeczy robi, a jak robi na zamówienie, to super. Mnie też by się przydał jakiś pomocnik, bo kurcze zaczęło mi brakować szuflad w kuchni!

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ceglana ściana??? jaaaa ale będzie pięknie :) Ja nadal choruję na cegłę i mam nadzieję, że kiedyś (przy kolejnym remoncie) moje marzenie się spełni.

My mieszkamy rok i tak naprawdę połowa domu nadaje się już do malowania... najgorsza jest właśnie klatka schodowa... mąż nie lubi tapet, a ja właśnie myślę, że gdyby była tapeta to ściany by się tak nie brudziły (albo przynajmniej nie byłoby tego widać).

 

Pan od półeczki robi na prawdę bardzo ładne rzeczy i to w bardzo korzystnych cenach. Jego zdjęcia na allegro są kiepskie, a w realu rzeczy prezentują się o wiele lepiej. Nawet zasugerowałam mu, aby zrobił zdjęcia półeczek w ciekawych aranżacjach, bo na mebelki tego typu jest zapotrzebowanie.

 

Kami w tym tygodniu miałam dwa dyżury 12-22 i dwie nocki z pobudkami 22-8. Ten system pracy nie jest zły, do wszystkiego się człowiek przyzwyczaja. A kobieta im więcej ma obowiązków tym lepiej jest zorganizowana :) Ja już wielokrotnie pisałam, jak baaardzo lubię swoją pracę i może dlatego tak optymistycznie do tego podchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze lubić to co się robi.

Ja swojej pracy na wskroś nienawidzę!

 

Marta, my mieszkamy od października 2010. W domu jest czarno! Na szarych ścianach nie widać :) (świetny kolor!), ale reszta nadaje się do malowania. Nie wiem jakie Wy macie ogrzewanie, ale u nas z węglowego strasznie się brudzi. Już nie mówiąc, że w domu w zasadzie cały czas nie jest skończone, coś się robi i się strasznie kurzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu u nas i na szarych ścianach plamy, bo Jaśko pewnego razu bardzo intensywnie jadł zupę :/ o tyle, że z białych ścian z takim czymś doskonale radzi sobie :magiczna ściereczka (polecam!) to na szarych widać każdą tłustą kropeczkę i choć farba niby zmywalna to plamy zmyć się nie chcą...

Myślę jednak, że poczekamy aż Tośka troszkę podrośnie i gruntowne malowanie zrobimy dopiero za dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...