Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codzienny C 117 czyli- STAŃCZYKOWO!!!


Recommended Posts

piękna lampka z doniczki:) i prymulka:) od razu wiosna na całego:)

 

oj kwestia pieniędzy...skąd to znamy...

nam też wiele się marzy..

A rabatki spokojnie, co miesiąc po kilka kupisz i też się zapełni miejsce

To tylko KWESTIA CZASU:)

 

Martuś, będzie dobrze:)))

p.s.w ubiegłym roku kupiłam lawendę w biedronce 5zł/szt. Takie małe doniczki.

I przez wakacje tak się rozkrzewiła, że za blisko posadziłam różę okrywową i nachodzą na siebie:) Efekt fajny, ale pamiętaj o odległościach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

joasiu odnośne sof napisałam na pw

 

mugatko półeczkę w całości pokazywałam niejednokrotnie-cofnij się do zdjęć sprzed BN, albo przy okazji nowej aranżacji ja zrobię jej foto

 

asiulkowo powiem ci, że czekam na biedronkwe byliny i krzewy, bo do tej pory co tam kupiłam pięknie się przyjęło i rośnie; tym bardziej, że ceny zawsze mają korzystne :) coś kiedyś już pisałaś u mnie na temat tych róż okrywowych- czy możesz polecić jakieś konkretne odmiany, wkleić foto swoich róż? dobrze one zimują? szybko się rozrastają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Martuniu, jak zwykle u Ciebie jest pięknie! Świetnie Ci się udała lampka z doniczki - rewelacyjnie wygląda na tej szydełkowej serwetce. Kokoszki i prymulka chyba przyśpieszą przyjście wiosny.

Dziewczyny, magiczne gąbki Jana... są rewelacyjne - używam ich chyba z 3 lata i już niejednokrotnie wybawiły mnie od nieplanowanego malowania ścian. Wszystkie pomysły kreatywnych dzieci i inne przypadkowe zabrudzenia znikają w ciągu kilku chwil. Super!

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś wiosna u Ciebie Śliczna ,u mnie też pomału robi się wiosennie wprowadziłam zielone doniczki z bluszczem i hoyą na półeczkę którą tatuś zawiesił mi we wtorek i która mnie strasznie cieszy a i mam na niej też napis HOME który kupiłam sobie w Nanu .Liste roślinek masz imponującą .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zaglądam do ciebie od kilku dni, ślicznie u ciebie :) . Z mężem mamy działkę i zastanawiamy się nad wyborem projektu, podoba nam się Codzienny, tylko miałabym prośbę: czy mogłabyś mi przesłać informacje dotyczące wymiaru (szerokości i długości) poszczególnych pomieszczeń? mój mail: [email protected]

dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a Ty gdzie się podziałaś :) ?

zamówiłam u tego Pana, którego polecałaś półeczkę :)

Wkleiłam u siebie :) dzięki za namiar, cena przyzwoita i zrobił tak jak chciałam, nooo może co nieco bym zmieniła ale... i tak już ją uwielbiam :)

Edytowane przez mugatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joasiu odnośne sof napisałam na pw

 

mugatko półeczkę w całości pokazywałam niejednokrotnie-cofnij się do zdjęć sprzed BN, albo przy okazji nowej aranżacji ja zrobię jej foto

 

asiulkowo powiem ci, że czekam na biedronkwe byliny i krzewy, bo do tej pory co tam kupiłam pięknie się przyjęło i rośnie; tym bardziej, że ceny zawsze mają korzystne :) coś kiedyś już pisałaś u mnie na temat tych róż okrywowych- czy możesz polecić jakieś konkretne odmiany, wkleić foto swoich róż? dobrze one zimują? szybko się rozrastają?

 

 

Teraz dopiero konkretnie doczytałam, bo wcześniej przeoczyłam. Ale gapa ze mnie;/

Kupuj okrywowe w centrach ogrodniczych. U mnie w ub.roku po 9zł były. Wszystkie pięknie zimują i rozkrzewiają się.

Zazwyczaj kupuję THE FAIRY

Na zimę kopczykuję. Wiosną przycinam i nawet jak przymrozki późniejsze je uszkodzą, nic się nie dzieje, na nowo odbijają.

Pokażę zdjątka, tylko pozmniejszam i wkleję.

A i nie podpieram ich niczym.

Jak pojawia się mszyca, czy pleśń czarna pryskam i jest ok:)

Ubiegłe lato było mocno mokre, walczyłam właśnie z tymi chorobami.

Nawożę nawozem do róż, obrywam to, co uschnie i naprawdę polecam :)

Lecę po zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy:)

najpiękniejsza pachnąca parkowa:)

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=105268&d=1331150386

 

okrywowe białe

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=105269&d=1331150387

 

okrywowe z lawendą z biedronki:)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=105267&d=1331150320

 

Ogólny widok na ich pokrój

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=105264&d=1331150320

 

I ta sama skąpana w słonku, ze zwisającymi kwiatami:)

i zielskiem:P

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=105263&d=1331150320

Edytowane przez asiulkowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiulko dziękuję za tak dokładne informacje i zdjęcia. Róże piękne, ba cały twój ogród bardzo mi się podoba!!!

Powiedz, a czy te wielkie kawałki kory to kupne czy sama zbierałaś? Fajnie to wygląda. A i jeszcze na zdjęciu nr 4 koło lampy solarnej to co to za iglak? jakaś sosenka?

I od razu w wątku zrobiło się wiosennej :)

 

joasiah tak nalegasz z tą kurką, że niech ci będzie ;)

 

A ja maluję, bielę wszystko co mi wpadnie w ręce :)

bezczelnie ściągnęłam pomysł mugatki (mam nadzieję że nie będzie zła) i pomalowałam kartony, jak wyschną przykleję w środku materiał, a obrzeża ozdobię koroneczką. Takim oto sposobem powstanie pudełko na jakieś przydasia!

 

Poza tym z niecierpliwością oczekuję na kuriera.

Nasze kochane diabły już po raz kolejny pokazali swoje wielkie serce i ze słynnej klamociarni już jedzie do mnie biały regalik :) :) :)

Ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie pięknie z regalikiem:)))

Dziękuję za miłe słowa. Ten ogród-to działka w Rodzinnych Ogródkach Działkowych:) taka rekreacyjna.Kupiona w lipcu 2010.

Z brzuchem wywalałam z mężem bzy i pełno bergenii i sztucznych kwiatów po poprzednich właścicielach.

Kurcze, nie mam chyba z 1szego razu zdjęć.Padłybyście, gdybyście ujrzały na środku trawnika kwietnik ze sztucznymi różami;/

Domek ze zdjęć też po poprzednikach.

Kolory iście nie w moim stylu.

 

Na 4zdjęciu sosna górska-kosodrzewina inaczej.

Kora...hmmm..... jakby to powiedzieć.....

 

dostała nóg i z lasu uciekła:)))i od teścia trochę, bo kupuje na opał prosto od leśniczego.

 

tu na zdjęciu sosnowa.

Zimą trafił nam się samotny dąb usychający na skraju pola i pół naszego golfa zapełniliśmy dębową korą.

Będzie na kawałek tyłu działki:) Ale najpierw agrowłókninę trza kupić. Ale przedtem remont w domku skończyć...

Urodziny dziecku i sobie zrobić:)

 

Buziaki w ten piękny deszczowy DZIEŃ KOBIET:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...