Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dostałem dofinansowanie do kolektorów słonecznych


kolektor1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 346
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

coulignon i Liwko - wyjaśnijcie mi proszę co wasze wpisy mają wspólnego z dofinansowaniem do kolektorów słonecznych?

Trolicie pierdoły, jak ktoś was nazwał bufonami to się obraziliście, a tutaj co robicie?

 

Dostaliście kredyt na solary, albo wam go odmówiono to opiszcie jak to było. Srać głupoty to proszę gdzie indziej, np w wątkach o PC może tam to zniosą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz się ode mnie odpitolić?

W każdym z wątków nie raz się nieco schodzi z tematów. Poczytaj od początku to może zrozumiesz o co chodziło. Nikt nie pisze tutaj pracy doktorskiej na temat dofinansowań i luźna wymiana zdań jakoś nam nie przeszkadza, do puki... 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty się odwal od tego forum - masz solary, aaa zapomniałem jesteś wielkim przeciwnikiem ich posiadania. To po co się tutaj udzielasz?

Nic konstruktywnego do tematu nie wnosisz a wszędzie cię pełno.

Zacznij swoje wywody nad opłacalnością PC, tak to świetne miejsce na ten temat w tym wątku... z resztą i tak tego nie pojmiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz pompy ciepła bufonem jest Liwko. Ja mam skromne konwektory elektryczne i uchodzę tylko za takiego co przegrał życie. . Dyskusja na temat pogody w Brukseli wynika z postów zamieszczonych strone wcześniej. Proponuje doczytać.

Z dotowanej instalacji solarnej (droższej 2 razy od tej samej ze sklepu) zrezygnowałem z powodu poczucia wydymania. Nie wiem jak to wyglada gdzie indziej ale w mojej gminie zestaw solarny kosztował tyle że absorber był chyba z platyny. Uważam że to nieuczciwe i nie będę przykładał reki do wyłudzania funduszy. Tak w skrócie. I nawet na temat.

 

 

Ps.

Liwko, po obejrzeniu jednego filmiku mam Cie zawsze ochote przywitac okrzykiem "Liwko ty ch..." :-) Wybacz.

I znów nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty się odwal od tego forum - masz solary, aaa zapomniałem jesteś wielkim przeciwnikiem ich posiadania. To po co się tutaj udzielasz?

Nic konstruktywnego do tematu nie wnosisz a wszędzie cię pełno.

Zacznij swoje wywody nad opłacalnością PC, tak to świetne miejsce na ten temat w tym wątku... z resztą i tak tego nie pojmiesz...

 

Nie pamiętam.Czy dostałeś dofinansowanie do solarów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie otrzymałem tego pseudo dofinansowania - gdzieś wcześniej pisałem dlaczego dałem sobie spokój, ale w gąszczu śmieci typu PC jest the best, po co to montować skoro zaoszczędzisz 100zł rocznie itp. itd tego typu wymiana zdań poszła na drugi plan...

 

Sam z resztą widzisz o czym się pisze - o wszystkim tylko nie na temat, sprawdź nawet kto pierwszy sprowokował....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...