Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Izolacja balkonu


RENTOM

Recommended Posts

Hej :::mam problemik chcę u nas na mazurach kupić ardex s7 to masa wysokoelastyczna do uszczelniania podług ,balkonów i wszystkich powierzchni narażonych na wodę ,wilgoć np:: łazienka!!! Poprawnie nazywa się to szlam uszczelniający ale kłopot w tym że nasze firmy budowlane nie wiedzą co to jest a o zakupie to czarna magia !!!ha ha jeśli ktoś miał okazję to zakupić proszę o cennik no i jakieś namiary chciałbym to kupić w polsce nie mam ochoty tego sprowadzać z niemiec -tam nie problem kupić ale drogo pomóżcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram wypowiedz edde. po co Ci jakis ardex. mapei mapelastic jest bardzo dobrym produktem smialo mozesz go zastosowac. nie zapomnij dac jeszcze siatki z włokna szklanego z wywinieciem na sciane. i bedzie dobrze. jak kupisz wlasnie na allegro napewno wyjdzie taniej niz bys kupil w sklepie. i problem z glowy. pierwsze 24h chron ten szlam przed opadami i nadmiernym nasłonecznieniem. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aquafin 2K :) moja aukcja

Kerakoll Idrobuild

Botament

Seccorala nie znalazlem ale cos kolo Schomburga bedzie

 

ale podobno juz zastosowales mapelastic :) tak przynajmniej piszesz w innym poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spytam Was fachowcow bo co sie pytam kazdy mowi inaczej (lepiej byloby gdybym zrobil zdjecie moze mi sie uda po wekendzie) mam problem poniewaz mam dom juz ocieplony i siatka +2xklej (bez tynku) narazie i teraz mam 3 balkony ktore nie sa wogole zrobione tzn jest tylko plyta wylana podczas robienia stropu i teraz jak polozyc warstwy i jakie dodam tylko ze polecano mi wyciac styropian kolo okna balkonowego na jekies 10-15cm po bokach aby tam dac blache i wywinac pape ale czy nie mozna teraz wywinac pape na styropian ktory jest zatarty klejem ??? pozatym jak jest z blacha pod profilem okna balkonowego czy tam sie robi blache (wlozyc pod naroznik ) i potem na to papa ? czy jak ? kurcze mam nadzieje ze nie namieszalem , pozdrawiam Edytowane przez benik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki czyli jednak musze wyciac styropian przy oknie balkonowym na dole po lewej i prawe stronie i wtedy nalozyc pape i wywinac ja na sciane , tak ? a co z miejscem gdzie jest osadzone okno balkonowe na dole caly prog ? tez tam trzeba wywinac czy mozna blache tam na szerokosc polozyc i wywinac na posadzke ? i potem tez papa ? bo nie wiem czy sie nie uszkodzi okna PCV jak by sie zgrzewalo ten prog....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...