Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza szczęśliwa siódemka, czyli pamiętnik remontowy...


seven...

Recommended Posts

Weekend znowu bardzo pracowity. Mąż do 4 nad ranem w sobotę robił listwy, a ptem jeszcze cały weekend :D zbliżamy się do końca sypialni, przedpokoju i kuchni :D

zdjęcia poglądowe przedstawiają kołki zamocowane w wywierconych otworach (które dodatkowo trzeba było wypełnić goldbandem). Każdą długą 2 metrową listwę montujemy na 4-5 kołkach w zalezności od potrzeby. Pracy strasznie duzo, ale trzymają się solidnie.

Wczoraj uszyłam pierwszą firankę do kuchni :D z kryształkami, co by pasowała do lampy Lindo :D

IMG_2659.jpg

IMG_2660.JPG

IMG_2680.JPG

IMG_2679.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

muszę wkleić fotki , wiem ;) opisać itd, ale jakoś brakuje mi czasu. Ciagle coś przybywa w naszej siódemce :)

 

Alana, jestem bardzo zadowolona z tych drzwi. Wygladają solidnie, wszystko idealnie :) nie wiem czy pisałam, ale te drzwi mają po dwa bolce na każdym zawiasie- w standardzie u innych producentów każdy zawias jest na 1 bolcu :) nawet się nie zastanawiaj :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą wklejam najnowsze fotki.

W sypialni urządziłam kącik kobiecy tj. lustro (ozdobiłam piórami strusia, które koleżanka chciała wyrzucić!:eek:) , szkatułka na biżuterię (nabyta okazyjnie na pchlim targu we Francji- od razu skojarzyła mi sie ze stylem francuskim i musiałam ją mieć :D ), ulubione perfumy.

Kupiłam w casto piękną taftę w kolorze kawy z mlekiem i uszyłam dwie zasłony oraz dwie opaski do podwieszania zasłon na dzień :) 5 godzin przy maszynie opłaciło się :lol2:

zamówiłam też dwie firany z białego woalu z delikatnym haftem na dole, co by nie konkurowały z tapetą :)

Brakuje mi tylko narzuty i naszych zdjęć :D

IMG_2744.jpg

IMG_2746.jpg

IMG_2722.jpg

IMG_2723.JPG

IMG_2732.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam jeszcze dwie foteczki. Nabyłam dwie grafitowe doniczki do kuchni. Stałam przed regałem chyba z godzinę przegladajac wszelkie wzory i kolory. Oczopląsu można dostać. Niestety nic innego mi się nie podobało, a te wydawały się takie szarobure i ponure, choć eleganckie :rolleyes: Trzeba być konsekwentnym w stylu, więc je kupiłam - proste, ciemne formy. Fajnie się mienią :)

 

No i pokazuję moją płytką szufladę pod płytą kuchenną. Można? można :lol2: zawsze do dodatkowe 30x55 cm do wykorzystania :D

IMG_2753.jpg

IMG_2752.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie za mało zdjęć :) pokaż więcej - przedpokój, kuchnia, może już masz grzejnik w łazience? :D

 

no to masz jeszcze jedno :D

nastepnym razem pewnie wrzucę kuchnię, bo tylko te dwa pomieszczenia są kompletne :)

salon czeka na komplet wypoczynkowy (listopad), łazienka na zamontowanie parawanu, uchwytu do zestawu natryskowego (też listopad) a o grzejniku nie wspomnę :( czeka i czeka , doczekac się nie może...

IMG_2738.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Witaj seven:)

 

Cudowną przemianę przeszła "siódemka":)Jestem pod wielkim wrażeniem,wszystko cudownie dobrane,biała kuchnia elegancka.

Cały wątek przeszłam z wielkim zainteresowaniem i podziwiam:wiggle:Ja jestem w trakcie robienia białej łazienki.Mam zakupioną białą fugę i kiedy zobaczyłam u Ciebie brokat w fudze to chętnie zgapiłabym ten pomysł.Możesz napisać nazwę i gdzie go kupiłaś? Tapeta też cudna,możesz napisać jak się nazywa i ile kosztowała?

Pozdrawiam i życzę szczęścia w nowym,lepszym mieszkanku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 year później...

dawno mnie tu nie było...

postaram się wrzucić fotki zmian z ostatnich 2 lat!!! ło matko już 2 lata...:lol2:

teraz stoję przed wyborem komód do salonu (od 2 lat jakoś nie mogę się zdecydować...) a za parę dni nareszcie będę miała lampy w salonie (na razie od 2 lat wisi goła żarówka (ale energooszczędna :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...