Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza szczęśliwa siódemka, czyli pamiętnik remontowy...


seven...

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

tak biały :)

pierwsze gładzie położone :wiggle: na razie dwa pokoje. Jutro elektyk skończy montować rozdzielnię i przeniesie licznik na klatkę :wiggle:

pozbędziemy się w końcu obskurnej wielkiej skrzynki! jejejeeeee :) (dla przypomnienia na ostatnim zdjęciu). Teraz rozdzielnia znalazła się bezpośrednio za drzwiami, a w miejscu starej skrzynki i licznika w przyszłości zawiśnie duże lustro :)

 

Nareszcie też pozbyliśmy sie starej wanny, framug, parapetów i innych śmieci :)

1..JPG

3..JPG

4..JPG

IMG_0711..JPG

Edytowane przez seven...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Uwaga, kolejna szansa na zdobycie superwiertarki w konkursie !!!

 

Skomentuj artykuł opublikowany na stronie głównej Muratordom.pl. Inni już to zrobili. Autorzy najciekawszych wypowiedzi otrzymają superwiertarkihttp://forum.muratordom.pl/[email protected]

 

Na ciekawe komentarze czekamy tylko do środy. Tytuł artykułu wskazaliśmy w ostatnim newsletterze Muratordom nr 417.

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym subskrybentem, zapisz się ! (www.muratordom.pl/newsletter).

Ostatni już konkursowy newsletter z informacją, pod którym artykułem zamieścić komentarz by wygrać, wyślemy jeszcze tylko 4 listopada. Wskazówki szukaj TYLKO w newsletterze Muratordom.pl !

 

Szczegóły i regulamin na stronie konkursowej.

 

Pozdrawiamy

Redakcja Muratordom.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam Seven, mam pytanie czy zdecydowaliście się na płytki Delicate Touch z Paradyża?

Nam też się bardzo podobają, ale trochu martwią mnie te jasne płytki podłogowe, z tego co pisałaś zastanawiałaś się nad innymi na podłoge, coś pośrodku brązu i beżu, wybrałaś coś? Jeśli tak to proszę o poradę, bo sama coś szukam pomiędzy brązem a beżem i żeby pasowały do Delicate Touch :) Pozdrawiam i powodzenia przy pracach remontowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak udało mi sie wybrać lepszą podłogę! Seria Alan z Paradyża :D ma takie same poziome delikatne kreseczki więc wygląda razem z beżowymi ścianami jak ta sama seria :D ale jest ciemniejsza. Moim zdaniem to taka właśnie wersja pośrednia dla tych dla których delikat beż jest za jasny, a delikat brown za ciemny na podłogę :) fajnie pasuje do tych kawowych kwiatków w dekorze.Tu tak jest link do dyskusji o tej seria i tam też wkleiłam płytkę Alan :D Dzisiaj kafelkarz zaczyna kłaść więc niedługo wrzucę foteczki :lol2:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132918-Delicate-Touch-Paradyż.-Ma-ktoś-u-siebie/page13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś widać! Podłoga w łazience leży, pierwsza ściana zaczyna nabierać odpowiednich kolorów :) Ponieważ łazienka jest mała, w trzech rogach są rury (sic!) a płytki wybrałam duże - pojawiły się problemy jak je przyciąć, żeby wyglądało to dobrze. Ściana o długości 130 cm. Zaryzykowałam i kazałam kafelkarzowi pociąć płytki na 10 cm kawałki i poukładać je pomiędzy duże 50-tki :) efekt mi się podoba, jest symetrycznie :D

Do tego pojawił się pas na jednej ścianie w kuchni :lol2: Concert Linus Blanco z mozaiką metalic silver i do tego będzie fuga w kolorze Bahama :)

 

Wrzucam jeszcze zaległe zdjęcie ściany w pokoju. Wymurowana i otynkowana dwa miesiace temu- nadal stoi bez zmian

IMG_2158..JPG

IMG_2161..JPG

IMG_2156..jpg

IMG_2159..JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

dziękuję za życzenia :)

Łazienka skończona ;) brakuje bateri, umywalki, sedesu, lampy... Stan surowy, kafelkowy :p Dodaliśmy zgodnie zplanem fugę zmieszaną z brokatem i wyszło cudnie :wiggle: Brokat widać jak sie stoi blisko płytki, ale nie razie w oczy. Płytki w kuchni na ścianie już też leżą z fugami w kolorze Bahama. Obecnie kafelkarz kładzie podłogę- gres wyglądajacy jak drewno. Zastanawiam się nad kolorem ścian w kuchni. Moze mi ktoś doradzi. Meble bedą biało-kremowe, blat szary.

IMG_2234..JPG

IMG_2237..jpg

IMG_2236..jpg

IMG_2240..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...