Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz wymarzony dom.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

sorki dziewczyny,ale padł mi laptop a nie miałam ładowarki

 

Tarciu tylko przód ma być taki

powiem wam, że ja już tak mam,wszystko ma swoje miejsce i muszę mieć zawsze czysto

wiedziałam jak chcę mieć w domu,ze kostka ma być prosta ( czyt. bez kręconych ścieżek,bo tego nie lubię)

a z ogrodem jakoś ciężko mi idzie,niby mi się podoba ,a później już nie:(

 

Fajnie ze jest forum i tyle bratnich dusz:)

dziękuję dziewczyny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulka ja cie tak podpytuje o te rabate, bo ta jalowcowa nijak sie ma do tej danicowej, jakby to byly 2 rozne rabaty w oddalonych miejscach to bylabym na tak, a teraz to taki misz masz wyszedl. z kolei 2 rabaty przedzielone kosteczka plus wzorki z kamyczkow zle mi sie skojarzyly, moze jednak sprobuj je scalic w jedna i zagospodarowac jako calosc.

 

jak masz taki problem z ogrodem to moze warto najpierw podpytac a potem sadzic? my ci zawsze chetnie cos podpowiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kochana:)

powiem ci więcej,że nawet klona przesadziałam z tej rabaty z tyłu domu;) kulki też dam w inne miejsce:)

ale teraz chce zrobić ten przód i na nim się koncentruje.

 

kurde ja to chyba jakaś dziwna jestem,bo mnie się to podoba ech... no ale mogę coś zmienić,tylko czy to naprawdę tak fatalnie wygląda?jak patrzę z okna to wydaje mi się fajne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz w takim razie nic nie pisze o moich skojarzeniach, bo sie jeszcze zdolujesz, jak ci sie podoba to zostaw i wprowadz tylko kosmetyke, o ktorej pisala Ala.

Przeciez nie wszyscy musza miec taki impet jak ja:rolleyes: zaczynajac od poczatku i przewracajac wszystko do gory nogami:lol2:

 

Buziaki, spadam do domku, Okrunio juz pewnie steskniony czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulka nie musisz rezygnowac z grysu ale prosze scal te dwie rabaty w jedna co? bedzie wtedy piekna a tak jest taka podziabana i kazda w innym stylu i formie.

 

spoko,da się zrobić;) pomyślimy później o tym co?

ale co mam kupić przed wejście? wiem że ma być ładnie i zimą,więc pewnie jakieś iglaki....?

tylko co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, ze jestem upierdliwa ale to samo mam u siebie, jak cos mi strasznie sie gryzie to koniecznie naciskam na zmiany :rolleyes:dziwaczka ze mnie taka:rolleyes:

 

 

i wrzuc jescze raz fotke, bo ja nic nie widze i w sumie nie pamietam jak to wyglada? nie chcesz z propozycji Ali skorzystac? ma bardzo fajny pomysl. A wierz mi, ze ogrod ma perfekto zrobiony i doskonały. sama widzialam i dziko jej zazdroszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że Ala ma piękny ogród.

ale ja chcę coś całorocznego i nie za dużo,bo jak juz pisałam nie lubie za dużo roślin w kupie,ale żeby nie było łyso:)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=133392&d=1346054518

 

prawa i lewa strona:)

ale myślę że po prawej może coś na nodze i pod też coś,tylko tam mało miejsca

a lewa strona jest pod kuchennym oknem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blagam cie - nie mieszaj juz kolorow kamyczkow, bo co za duzo to niezdrowo :) . z juka jak wolisz. tylko do juki wtedy pasuja raczej takie rosliny jak lawendy a niekoniecznie iglaki. z kolei iglaki ladnie wygladaja z funkiami, zurawkami, hortensjami. mi w ogole trudno dopasowac juki do czegokolwiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...