Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz wymarzony dom.


Recommended Posts

Ale przecież te wymarzone, upragnione dodatki gromadzi się długo, latami, niektóre są z nami od bardzo dawna, i weźmiemy je ze sobą do domu.

Ja znam swój styl i swoje upodobania, i na pewno jutro czy za rok generalna koncepcja mi się nie zmieni; wiem, jakie kolory kocham, wiem, co powoduje szybsze bicie serca, i tak jakoś intuicyjnie szukam i gromadzę, a przy tym jestem cierpliwa, uparta, i wybredna - kupuję tylko tego, czego jestem absolutnie pewna.

Świeczników szukam już ponad 2 lata; jeszcze nie trafiłam na "swoje" wymarzone w rozsądnej cenie; na cynowe lampiony z Vox czekałam baaardzo długo, z rok koło nich chodziłam, aż dziś zamówiłam, w mega fajnej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No, i teraz są w cenie 118 zł za dwie, zamiast 318 zł!!!

Chodziłam koło nich, chodziłam, i w końcu je sobie wychodziłam. No bo przecież JAK MOŻNA przepuścić taką okazję, prawda?:)

 

A wiesz, dobry ten tekst Twojego męża.

Ja też czasem miewam wątpliwości, czy są producenci zdolni spełnić moje pragnienia, i to w NORMALNYCH miarę cenach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja ,wiedziałaś czym mnie dobić ;)

Ale zrobiłam sobie szlaban na zakupy,jeszcze chcę te zasłony,a to też konkretny wydatek...

Ale latarenki kuszące i to bardzo:)

 

***

 

Dzisiaj umyłam wszystkie okna ( a teraz pada )

Posprzątałam resztę domu i tak jak Sara mogę już czekać na Święta...

Byłam na zakupach bo już pustki były,toż zajęta remontem byłam ;)

 

Miłego wieczorku życzę :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dzięki za życzenia dobrej soboty :)

 

Zboczenie powiadasz... mycie okien....

Kiedyś moje sąsiadki... - patrzę się... myją okna. Wszystkie okna...., zmieniają firanki... Za tydzień to samo... pucują okna, zmieniają firanki.... I tak co tydzień, góra dwa. Jak jedna wyszła do okna to zaraz następna i zmiana gardiny....

Ty wiesz o czym ja mówie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulka.... nie wiem.

Chwilowo kasy nie mam... więc na razie myślę, przemyślenia co i jak...

Nawet w czwartek rozmawiałam z przyjaciółmi i mieli zapytać swojej siostry krawcowej czy i za ile by mi uszyła. Może tanio weźmie i nie będę sama musiała szyć... i będzie może nawet taniej, bo jak coś schrzanię to tanio wówczas nie wyjdzie....

 

Ale znając siebie to siadłabym od rana i szyła dopóki bym nie uszyła.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Wy kobietki jeszcze baaardzo młode:) bo jak byłam w waszym wieku to tez szalałam z myciem okien 1x w miesiącu."Zmuszałam" tym moje sąsiadki do tego samego...Jak teraz narzekam na bóle kręgosłupa,stawów to mi wypominają tamte czasy:)

Dlatego teraz tak nie szaleje:)

 

Nadulko pieknie wyszły tapety:) Ja już zaczynam kombinować jak zmienic moje ściany przy schodach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu ,cieszę się ,że Ci się podobają tapety :)

 

 

Anja ,a teraz coś dla Ciebie ;)

kupiłam dzisiaj latarenkę ,jest duża i czarna :)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=29687

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=29688

 

No musiałam,jak ją zobaczyłam....ufff...no same wiecie ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...