Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz wymarzony dom.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Noooo Tola nie czaruj.....

A kule kupione cudem gdzie w świecie, a te wszystkie cuda w domu..., a to jedziesz do W-wy, a to Zakopanego, a to włoskie jeziorko.... I zawsze jakieś cudo przywieziesz, a my oczopląsu dostajemy... I po co Ci więcej sklepów... i tak masz wszystko cudne i śliczne. O ogrodzie nie mówię... bo nikt Ciebie nie doścignie....

A i w/g mnie nie jest to za sprawą sklepów ...

To trzeba mieć doskonały gust:)

Gratuluję Tolu dobrego smaku i gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulka, przyszłam sobie do Ciebie pooglądać obrazki. Fajny ten twój domek, ja myślałam, że on mały, a tu tyle metrażów... Ja bardzo lubię proste, nieudziwnione domki. Stodoły mi odpowiadają ;) No i widoczek masz ładny, na lasek.

I Chorwacji się doszukałam... miód na moje serce. Moja druga miłość po mężu.

I storczyka miałaś cudnego. Ja mam w domu chyba 10. Teraz mają okres kwitnienia. Po paru latach nauczyłam się jak je pielęgnować, co zrobić żeby kwitły (taka moja pasja).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Storczykami trzeba się mało interesować :) Żeby zakwitły wystawiam je na noc do chłodnego miejsca, ale nie na mróz!!! Kiedyś jak wypuszczały pęd to obsychały mi kwiatki przed otwarciem się. Podobno nie mogą opierać się na zimnej szybie. No i nie podlewam ich za często, raczej wstawiam do wanny, przepłukuję i spowrotem do osłonek, żeby nie stały w wodzie. Póki co mnie jeszcze lubią ;)

Nadulka, ja rzadko bywam w Twoich okolicach, ale może kiedyś... Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najlepiej w podłożu dla storczyków...

Ja do niedawna miałam moje storczyki w szklanych osłonkach ("tłuczone szkło"). Nie powiem rosły dobrze... Podobno te doniczki powodują, że storczyki czują się jak "u siebie". Niby powinny mieć korzonki powietrzne w świetle (nie mam tu oczywiście na myśli bezpośredniego słońca). Ale osłonki przestały mi się podobać a dodatkowo ociekająca woda zieleniała na dole. Poszły do wymiany. Zobaczymy czy się kwiatkom nie odmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , dam do podłoża dla storczyków (nawet dzisiaj takowe kupiłam :) )

Wszyscy się dziwią jak mi to pokazuje , jeszcze żadna z koleżanek się z czymś takim nie spotkała :)

 

Zapaliła wszystkie moje latarenki , świeczniki ,świeczki .... od razu mi lepiej ;)

...jeszcze tylko idę sobie kawę zrobić ;)

..może któraś też reflektuje ? ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze raz pokażę zmiany na mojej klatce schodowej ;)

 

tak było....

tylko tynk wyszedł jakiś pomarańczowy , a był piaskowy , oj jak dobrze że "był" ;)

 

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=28250

 

a tak jest , teraz wiszą czarne makarony na wejściu do prasowalni ,tylko zdjęcie kiepskiej jakości, robione chwilę temu ( dwa aparaty padły , więc została tylko komórka :(

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=29915

 

 

I powiem Wam , że teraz bardzo lubię moją klatkę :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...