Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz wymarzony dom.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłam dzisiaj na zakupach w Jysk , dokupiłam świeczniki i klika drobiazgów.

Miałam jechać jeszcze do Casto po materiał na moje zasłony , ale jakoś tak zeszło i pojadę w poniedziałek :)

 

Wczoraj zagniotłam ciasto na pierniki.

Musze kupić lukry i inne ozdoby na nasze pierniczki.

 

A za oknem zima...jest trochę śniegu i mrozik...oj chyba zima już nadchodzi bryyy.......

 

Dziewczyny macie jakieś przepisy na ciastka ? chciałabym w tym roku oprócz pierników zrobić jeszcze jakieś ciasteczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam pierniczki robione przez moją babcię..były jedyne w swoim rodzaju-dwuwarstwowe,przekładane pysznym lukrem,takie mięciutkie:)Pieczone w kaflowym piecu.Udawały się tylko mojej babci:) Pamiętam je z dzieciństwa...ale też były obowiązkowo na wszystkich ślubach-moim,mojej siostry,mojej kuzynki i wielu innych w rodzinie:)

Bez nich żadna rodzinna wesoła impreza nie mogła się obejśc.

 

Czekam na zdjecia zasłon:).

Ja też powieszę zasłony w salonie,ale poszłam na zupełną łatwiznę.Jakiś czas temu zakupiłam gotowe w LM:)Bo ogólnie nie stosuję zasłon(zbierają za dużo kurzu).Wyjątek jest w sypialni,i teraz będzie w salonie.

 

Mnie chyba ominie szaleństwo tegorocznych zakupów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Nadulka! Witam serdecznie i przepraszam, że nie odpisałam na PRV, ale ja jestem jeszcze trochę "lajkonik" i coś mi nie wychodziło. Projekt jeszcze nie skończony (WRRRRRR....). Trochę w tym winy mojej, trochę losu (pojawiły się kłopoty ze zdrowiem i wszystko się jakoś odsunęło na boczny tor). No, i trochę naszego architekta.... chyba nie wyrabia się po prostu z robotą :/

Na szczęście już wzięłam się za to ponownie i mam nadzieję, że do końca roku będę mogła się pochwalić ;)

Na razie wyglądam przez okno i widzę szalejącą śnieżycę. Jest tak biało, że aż szaro :)

...i jak ja Ci teraz zazdraszczam tego kominka i latarenek, uch! - tak odrobinkę oczywiście, no, tak troszku... ;)

Pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...