Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz wymarzony dom.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kopiuje od Elfir

W przypadku ścieżki, zwłaszcza takiej, która idzie prosto, podział symetryczny może wymuszać ścieżka - jest linią dzielącą. Stąd dwie identyczne rośliny lub kompozycje na rozpoczęciu lub zakończeniu biegu ściezki, po obu jej stronach wyglądają dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietaj jak dasz wrzosy to musi byc raczej kora a nie grys. dlatego wlasnie te twoje nasadzenia i rabaty mi tak nie pasuja, tu grys tam kora jak na geometryczny ogrod to brakuje spojnosci, Nadulka musisz isc w jeden desen jak to mowil gospodarz domu aniol albo rybka albo pi...a:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulka, ja wiem ze Oli ogrod ci sie podoba ale przyjrzyj sie temu zdjeciu, czy na nim jest tak naciapane? rabaty oddziela pas zieleni a nie waski paseczek kostki a rabaty masz w 2 roznych stylach zaraz obok siebie. jesli chcesz miec taki ogrod jak na zdjeciu to konsekwencja w nasadzeniach i wzorach byc musi :) ogrod geometryczny naprawde wymusza sporo zasad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz dac wrzosy i jalowce bez dodatkowych iglakow, juz sama nie wiem, namacilas mi :D kochana ja nie moge cie utwierdzac w przekonaniu, ze tak bedzie znacznie lepiej choc moje zdanie znasz.. poza tym ja lubie z kolei duza ilosc nasadzen by rosliny sie wypelnialy i przenikaly nawzajem. nie lubie golych placykow z paroma roslinkami takie 2 w 7 rzedach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulka.jpg

 

przepraszam za jakość rysunku...nie umię rysować na kompie..odręcznie mi lepiej wychodzi.

 

założenie jednak widać:

1. lewa strona : rododendron kwitnący na jasno , dwie kosodrzewiny karłowe, trzmielina na pniu np w kolorze żółtym, funkie

2. prawa strona; tylko trzmielina podsadzona funkiami

 

....przygotowałam ci propozycje na centralna rabatę...zaraz pokażę, jak przerysuję w kompie

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...