Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz wymarzony dom.


Recommended Posts

Cześć !

Zakupy ho ho :) Sama bym się wybrała na takie do ogrodnika :) Oj bardzo :yes: :wiggle: tylko żeby pogoda choć w weekendy dopisała, żeby móc zając się ogrodem, no i żeby dzieci były zdrowe, bo inaczej to klops :sad::sad:

Pokoj Twojej córci wyszedł śliczny :D Zmiana baaardzo in plus. Ja tez robiłam malowanie pokoju mojej córci niedawno, mam nadzieję że niedługo uda mi się wrzucić fotki w swoim watku ;)

Latarenki bardzo ładne, ja bym machnęła na biało.

Pozdrawiam ciepło :)

Edytowane przez Kaama
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nadulko - wieeeki całe mnie nie było ... zarobiona jestem po pachy ...

 

Ale już jestem i moim zdaniem absolutnie zostawiłabym te latarenki w tym kolorze jakim są aktualnie :) Przy Twojej podłodze i kolorze ścian wyglądają cudnie ...

 

to oczywiście mój pogląd na sytuację ...

 

Pozdrawiam cieplutko :)

 

PS. Przeboskie są te latarenki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak latarenki? Szare?

 

Bardzo mi się ta zmiana w pokoju córki podoba. Przymierzałam się do takiej samej tapety, potem zobaczyłam ją u kogoś na ścianie (w realu) i mi zapał ostygł. Faktycznie, przytłaczająca w przypadku małych pokoików, a dziewczynki takie mieć będą. Ale Ty ją fajnie wykorzystałaś, brawa!

A jak rabatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waderko ,latarenki póki co zostają szare i nawt mi się takie podobają,no zobaczymy;)

A co do tapety to ogólnie jest fajna,tylko nie w nadmiarze,w realu wygląda dużo lepiej,moja córka się na nią uparła i koniec,a w końcu to jej pokój;)

 

Rabatki.....hmmm....nic się nie dzieje,nie mam czasu teraz na nie,więc i nic nie kupuje,szybko się już robi ciemno,dnia niestety ubywa,a szkoda....

Ale za to Ty walczysz u siebie,kuchnia super! Podziwiam za samodzielny montaż:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulko ladny masz domek - lubie takie proste bryly!

Ogrodzenie bardzo mi sie podoba dlatego, ze proste bez zadnych ozdobnikow.

Pokoj corci zyskal na urodzie po zerwaniu tapety i przemalowaniu lozka.

Kuchnia bardzo mi sie podoba, a w salonie masz czekoladowa sciane (ja tak mialam w mieszkaniu). Za odwazne kolorki w sypialni podziwiam :).

 

Kotka cudne ma kolory, prosze aktualne fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...