Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


Recommended Posts

nie zgodzę sie ze stwierdzeniem, ze czarne szkło zaciemnia - działa jak lustro, wszystko sie od niego odbija, zwłaszcza przy tak jasnym otoczeniu ;)

 

no i nie powiem, żeby było jakieś dramatycznie trudne w utrzymaniu czystości... nie syfi sie a ściąga zła do szyb i jan niezbędny załatwiają sprawę, wiec twardo będę namawiać ))

Heh wiedziałam że będziesz bronić czarnej szyby ;) nie wykluczam czarnego szkła zupełnie bo ze mną nie wiadomo ale na dzień dzisiejszy mówię mu nie mimo iż pięknie wygląda nie powiem ;)

 

Korozja ja tylko na słówko bo mam robotę;) Faktycznie na mojej czarnej szklanej płycie widać kurz i syf dość mocno w związku z czym chyba masz rację, że taki lacobel/szkło to

niezbyt trafiony pomysł. Zmieniam zatem zdanie ;) Wcześniej patrzyłam na to tylko pod kątem wyglądu a przecież musi być też praktyczne.

:)

 

co do lustra - a jak chcesz zamontować szafke? umywalka pośrodku lustra (szafka z boku) czy szafka pośrodku lustra (;umywalka niesymetrycznie)?

No myślałam żeby szafka była pośrodku lustra. Nie wzięłam pod uwagę że może byś umywalką po środku a szafka w bok hm..

Na razie spłodziłam coś takiego:lol:

 

Szafka pośrodku szersza od lustra:

 

DOPASOWANAduza1.JPG

 

Szafka pośrodku równo z lustrem:

 

DOPASOWANAmala2.JPG

 

Jak widać ze mnie grafik komputerowy jak z koziej du... trąbka :D

Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja tez tak myślałam, ale przecież tam jest zaslonka prysznica a nie ściana!

 

Ale namieszałam! Dwa tygodnie na "wyjechaniu" byłam i to jest moje jedyne wytłumaczenie :rolleyes:

 

Korozja - o ile dobrze pamiętam, to i tak robisz szafkę na zamówienie. Ja rozważyłabym opcje z odbiciem lustrzanym szafki i pociągnięciem jej do samej ściany (uchwyt byłby wtedy po lewej stronie patrząc na umywalkę). Teraz chyba jaśniej mój zamysł "wyklarowałam" ....

 

Z wersji pokazanych przez ciebie - wg mnie 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny

 

wypadł mi niespodziewany wypad weekendowy więc znikam na 2 dni.

 

Co do lustra to i tak już za późno bo lustro jest dosyć nisko więc tak czy siak chlapać się będzie okrutnie. No nie przemyślałam tego pomysłu dobrze na etapie projektu i teraz będę musiała ponieś tego konsekwencje heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...