Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

psosin też byłam rozczarowana ;) ale tak jak piszesz...zobaczymy a może akurat coś fajnego sie trafi ;)

 

jonaw no to teraz znasz nowe słówko ;) W sprawie "zika" pisałam do przyjaciółki. Jej chłopak z Wrocławia też zna to słówko więc wychodzi na to że ona na niego nie wpadła i też nie pamięta skąd je znamy. Prawdopodobnie podłapałyśmy to od chłopaków z klasy :D Inne określenia które wymieniasz też znam :)

 

nemi gulenów nie znałam:rotfl:

 

Widzę że zik robi furorę :lol2: ja natomiast wpadłam na słówko (troszkę brzydkie): labadziara. Jest to pojęcie pierwotne którego nie definiujemy. Możliwe że kiedyś to zasłyszałam i mi wpadło natomiast nikt kogo znam tego słówka nie znaL i nie wie co znaczy więc uznałam to za swój wymysł ;) poza tym nieźle się przyjęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jonaw możliwe rzeczywiście że to pochodna ;)

 

Królików szybko nie zobaczę bo nie opłaca się mojej kumpeli wysyłać ich do Szcz. Raz że za przesyłkę wyjdzie drożej niż za króliki, dwa nigdy nie wiadomo czy do mnie dotrą w ogóle a jeśli już to czy w jednym kawałku. Prawdopodobnie spotkamy się na Wielkanoc to wtedy mi je przekaże :) kto powiedział że po zakończeniu świąt od razu trzeba chować ozdoby? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też znam określenie "zika" :D Możliwe więc, że w Szczecinie jest ono mocno popularne ;)

 

Korozjo wybierasz się tego 31 marca do TkMaxxa czy poczekasz aż minie pierwszy szał? :)

Ja byłam w zeszłe wakacje w tym sklepie w Poznaniu w Malcie bodajże i faktycznie nie było to to samo co w UK :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczek masochistką nie jestem więc do TKMaxx wybiorę się jak minie pierwszy szał :) widziałam co się działo jak burger kinga w Molo otworzyli. Kolejki wychodziły prawie na zewnątrz. Ścisk, tłok, masakra.

Aha wracając wczoraj z pracy przechodziłam koło tego sklepu gdzie zające drewniane kupiłam. Na pewno nazywa się SZKIEŁKO i jest na Dworcowej 19 :) widziałam że promołszyny były na jajka wielkanocne i inne ozdoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jonaw to Ty w ogóle żadnych zająców nie potrzebujesz skoro będziesz mieć własnego, najśliczniejszego, małego króliczka na święta :D

 

PO świętach Korozjo, po :D

przed to by było za wcześnie ;)

Ale masz rację, to będzie najśliczniejszy i najsłodszy mały króliczek - żadne tu pokazywane mu nie dorównają, bo nie mogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozjo też tak właśnie myślę, żeby wybrać się do TkMaxxa na przykład po weekendzie - powinno być spokojniej :yes: Słyszałam co prawda, że w tych pierwszych dniach mają być jakieś fajne promocje, ale nie wiem czy to rzeczywiście może być jakaś super promocja jak za darmo?

Dzięki za namiar na sklep - ja dziś będę w Sterze to spojrzę czy tam może króliczków nie dowieźli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziefczęta panele kupione! :rotfl:i podkład też :cool: tylko że musimy czekać kolejne 2 tyg bo nie ma ich na stanie :mad:

 

Dzwoniłam dziś pytać o brodzik. Znowu koleś nie wiedział o co kaman. Ja pierdzielę. Masakra z taka obsługą. Byłam niemiła bo już kurde ileż można. Powiedziałam im że to kpina i takie tam. Oddzwonili po 2 godz z info że brodzik dziś wysłany będzie jutro (miał być dziś), podali nr listu przewozowego oraz wysłali w końcu na maila fakturę. I się okazało że faktura jest na mnie a miała być na M. :mad: W sumie to nie dopilnowaliśmy bo 1 też na mnie przyszła. No i weź tu się człowieku nie wkur...! Znalazłam zamówienie i jak byk jest że to M. jest nabywcą nie ja więc z jakij paki nagle na mnie fakturę wystawiają. O dzizas!

 

Oficjalnie więc:

sklepu http://megalazienki.pl/ NIE POLECAM!

 

7 tyg czekania, niekompetentni pracownicy i nawet słowa przepraszam. :mad:

 

pysiaczek przejdź się do tego szkiełka, bo tam też były zające. Co prawda inne ale też fajne :) i fajne drewniane, żółte kurki też mi w oko wpadły jak przez drzwi odglądałam ;)

Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozja dopilnujcie żeby Wam wystawili KOREKTĘ faktury, a nie notę korygującą, bo w przypadku osób fizycznych nota nie ma mocy prawnej i nie da się od tego odliczyć Vatu. :) To tak na marginesie, bo miałam podobny kłopot z fakturą za płytki. :)

 

Fajnie, że macie już te panele - jeden kłopot z głowy. :) Czekamy na zdjęcia z postępów prac.

 

A kiedy planujecie przeprowadzkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...