Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziefczęta fotoski będą ofkors :) Sama nie moge w robocie wysiedzieć bo tak jestem podekscytowana a dziś do 19 robię :cry: Odebrałam brodzik, rozpakowałam na szybko zlukałam i już musiałam do pracy śmigać. Nawet sie porządnie nie namiziałam tego mojego brodzika. A fajny jest, taki czarny matowy ;) jak pojedziemy z M. to wstawimy go do łazienki żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać :rotfl: ech

 

A teraz odbiegając od tematu brodziku, powiedzcie mi czy gruntowałyście podłogę przed ułożeniem paneli? Pan w Komforcie mówił że powinno się tak zrobić żeby się nie pyliło w trakcie montażu a i potem żeby szparami pył nie wyłaził hm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczek dziękuję :oops: a tak w ogóle to zapomniałam napisać że oglądałam zdjęcia Twojego M i bardzo mi sie podoba. Połączenie jasnego drewna z szarością w sypialni bardzo przyjemne no a w salonie to już pojechałaś po całości z tym szarym. Ja bym się nie odważyła ale bardzo mi się podoba :) Co to jest nad blatem w kuchni? Wygląda ciekawie. A muffinkami mi smaka narobiłaś. Od razu mi się przypomniały moje ostatnie jakie piekłam z budyniem i czekoladą...mniam Czekam na więcej odsłon Twojego M :)

aaa i byłabym zapomniała. Piękne zdjęcie ślubne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozjo bardzo mi miło czytać to co napisałaś :oops: Na sypialni właśnie nam zależało, aby wszystko było takie jasne i przytulne, ale i tak jak widzisz zdecydowałam się na czarne dodatki (za radą Forumek :D) żeby tą jasność wszelką przełamać. Zdjęcie (niestety nie udało mi się inaczej go uchwycić jak z tym fleszem po środku) docelowo ma być nad toaletką, ale tak naprawdę to w sypialni też jeszcze nie wszystko gotowe choć jest to najbardziej wykończone pomieszczenie w naszym mieszkaniu ;)

Ściana w salonie faktycznie jest ciemna. Ale już się do niej zupełnie przyzwyczaiłam. I wcale nie jest mi za ciemno. Widziała ją nawet moja babcia i nie padła - czyli nie jest źle :D Tak naprawdę to tylko jakby jedna pełna ściana będzie w tym kolorze. Bo ściana z oknem będzie cała zasłonięta karniszem i tym co na nim, w narożniku którego nie widać na zdjęciu będzie biała tapeta (tam też stoi stół) a jedna ściana z tv będzie w cegle (póki co straszy skutym gołym betonem, ale nie takim jak to teraz jest modny ;) dlatego jej nawet nie pokazuję).

Nad blatem w kuchni to uśmiejesz się jak napiszę ale to jakiś gres z Cersanitu, który kupiliśmy na wyprzedaży w LM bo mężowi tak się spodobał wzór, że nie miałam wyjścia, choć nie byłam zbyt entuzjastycznie nastawiona. A teraz jest to właśnie główna rzecz w kuchni na którą ludzie zwracają uwagę :lol: Bo faktycznie jak na ta cenę (30zł za mkw) to są to wspaniałe kafle.

Muffinki już mi się powoli przejadły - chyba za często je robiłam. Ale takich z budyniem i czekoladą jeszcze nie próbowałam, więc jakbyś mogła się podzielić przepisem to byłabym wdzięczna :D

 

I w ogóle przepraszam za offtopa, ale sama zaczęłaś :lol2:

 

Z niecierpliwością czekam na to jak Twoja łazienka będzie się prezentować z tym brodzikiem i tą czarną szafką - mniami! :)

Edytowane przez pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwołuję wszystko co kiedykolwiek pomyślałam o czarnym brodziku! czad!

:rotfl:

 

 

Muffinki już mi się powoli przejadły - chyba za często je robiłam. Ale takich z budyniem i czekoladą jeszcze nie próbowałam, więc jakbyś mogła się podzielić przepisem to byłabym wdzięczna :D

 

I w ogóle przepraszam za offtopa, ale sama zaczęłaś :lol2:

 

Z niecierpliwością czekam na to jak Twoja łazienka będzie się prezentować z tym brodzikiem i tą czarną szafką - mniami! :)

Mówisz i masz. Przepis pochodzi z forum cin cin :) http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=21870 Polecam założyć konto bo wtedy ma się większy dostęp a i zdjęcia można oglądać. Aha i przeczytaj opinie innych osób o tych muffinkach. Ja zmieniłam to że nie dałam sody (dużo osób narzekało na jej wyczuwalny smak) i dałam mniej cukru. Ale zrób sama i wtedy najlepiej będziesz wiedzieć czego dać mniej a czego więcej :)

Oo i na kotlecie też takie muffinki są http://kotlet.tv/muffinki-z-budyniem-i-czekolada :)

 

fajny ten czarnulek ;)

Korozja, a co Ty planujesz robić w tym duuużym brodziku? :grin: :p:D

JAK to co? WSZYSTKO! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muffinki na kotlecie mnie rozbawiły :rotfl:

 

Korozjo na pewno spróbuję te Twoje, ale za kilka dni - obecnie czuję przesyt :)

 

 

Ooooo teraz widzę zdjęcie i od razu przesyt mi minął :lol2: Czym posypałaś te muffinki, że takie ładne na czubku są :)

Edytowane przez pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufinki mniam. Ja ostatnio w ogóle mam jakąś fazę na jedzenie - znaczy jestem cały czas głodna. :confused: Niech już się zrobi ciepło to zamienię autobus na rower i przynajniej będę mieć mniej wyrzutów sumienia.

 

Brodzik fajowy. Kiedy Jarek będzie montował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biorę od razu podwójną porcję ;)

 

co jest teraz na tapecie w Twoim domku? bo się lekko zgubiłam

Teraz na tapecie jest moja praca dyplomowa :-P muszę coś napisać bo trochę do tyłu jestem. No ale żeby nie było to będę starała się z ta kuchnią coś ogarnąć zobaczymy co z tego wyniknie.

No i szybę do prysznica trzeba zamówić znaczy się drzwi szklane przesuwne więc jak ktoś ma namiar na szklarza w Szczecinie to proszę o info.

 

Muffinki na kotlecie mnie rozbawiły :rotfl:

 

Korozjo na pewno spróbuję te Twoje, ale za kilka dni - obecnie czuję przesyt :)

 

 

Ooooo teraz widzę zdjęcie i od razu przesyt mi minął :lol2: Czym posypałaś te muffinki, że takie ładne na czubku są :)

Muffinki na zdjęciu to nie są te z budyniuem i czekoladą tylko bananowo-kokosowe osypane kokosem:-P z tego przepisu (chyba):

http://o-pysznym-jedzeniu.bloog.pl/id,4315745,title,Mufinki-bananowo-kokosowe,index.html

Jak dla mnie troszeczkę za suche były mimo iż dałam więcej bananów niż w przepisie ale tato M. tak się zajadał że aż mu się uszy trzęsły więc to chyba zależy co kto lubi ale z kawką lub kakałko jak najbardziej polecam ;)

 

Skoro już w temacie żarcia jesteśmy a w mieszkaniu nic się tymczasowo nie dzieję i nie mam co pokazać to jutro zapraszam na. kolejny wis kulinarny pt: "kurczak w butelkę nabity" :lol:

 

Korozja, ja jeszcze w kwestii białych osłonek na doniczki - jedno małe pytanko - wiesz może czy one nadają się do storczyków? Tzn. czy są odpowiednio wysokie by ukryć całą plastikową doniczkę storczyka? ( o ile już coś do nich przymierzałaś)

U mnie w jednej osłonce juz doniczka z żonkilami miejsce znalazła. Doniczki nie widać no ale duża nie jest. Nie mam teraz osłonki pod rękę ale potem srawdzę wymiary to Ci napiszę ;)

 

Pysiaczek a ty wkoncu masz ta galrie tutaj na FM? bo co jak co ale ja salonu to nei widziałam :confused:

 

Korozja ale cudne muffinki;-)) mniam, tez miałam faze na muffinki teraz trzeba odpokutowac;-( conajmnie 6kg ;)

Zdjęcia pysiaczkowego salonu były w tym albumie co do niego jest link ale zdjęcia zniknęły. Ja się załapałam na szczęście. Może pysiaczek się jeszcze pochwali ;)

Muffinki super rzecz. Robi się je błyskawicznie i można dodać do nich wszystko. Teraz przymierzam się do zrobienia wytrawnych muffinek. Z ziołami, pomidorami serem czy cuś. Jak zrobię to się pochwalę :) mi tez by się przydało 6 kg zgubić jeszcze :oops:

 

Mufinki mniam. Ja ostatnio w ogóle mam jakąś fazę na jedzenie - znaczy jestem cały czas głodna. :confused: Niech już się zrobi ciepło to zamienię autobus na rower i przynajniej będę mieć mniej wyrzutów sumienia.

 

Brodzik fajowy. Kiedy Jarek będzie montował?

Weź nic nie mów. Ja mam PMS więc bym krowę z kopytami zeżarła. Najgorsze że strasznie zasmakował mi nowy smak Laysów (krewetkowe) i nie mogę się i oprzeć a to tyle kalorii...

 

Dziś dzwoniłam do Jarka poinformować go że brodzik już jest. Nie mówiłam mu że już ma szybko biec i go montować ale wydaje mi się że na dniach to zrobi. Kopsnę się w środe na chawirę i zobaczymy czy coś podziałał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjj ja też muffinki czuję niestety w d...pupie :oops:

 

Korozja dzięki za wytłumaczenie jakie to są te ze zdjęcia :)

 

psosin w kwestii fotki mojego salonu Korozja dobrze już to wytłumaczyła :) Zdjęcie było w zasadzie tylko próbką salonu na ścianie, więc nie masz czego żałować. Na razie jest u nas niekończące się wykończenie salonu, więc nie ma co pokazywać :(

 

jonaw moim zdaniem osłonka storczyka będzie wystawać niestety z tej doniczki Ikeowej. Ja mam co prawda w domu tylko te w większym rozmiarze, ale dla porównania z małymi mam jakieś inne i z nich niestety wystaje lekko ta przeźroczysta osłonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...