Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


Recommended Posts

Korozjo chyba bałabym się takiego blatu jednak. Mam szklaną płytę czarną i z tym kurzem to prawda - jak co 2dni max nie przetrę to wygląda nieciekawie ;)

Na pewno jest to piękne i nowoczesne rozwiązanie, ale ja chyba wolę te bardziej praktyczne w tym wypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tak, mówie o Twoich projektach

 

masakra ceny mebelków kuchenny przysparzają zawrotów głowy, a co do szkła mówie co myślę z praktyki nic nie powiem, bo nie miałam z nim do czynienia, jednak jak wszystko czarne kurz i brud widać szczególnie na połysku, ale w moim przypadku z blatu nie zrezygnuje, niedaleko mojego miasta mam czarny granit za 640 zł mkw, to jest boska cena i innej mniejszej nie widziałam za I gatunek

 

wracając do ceny mebli w projektach kuchennych na FM jest moja, za cały zestaw miałam wycenę od 12500 do 20 000, bez blatu .... głowa mnie zabolała jak doliczyłam wspomniany własnie blat i sprzęt... i co zrobie kuchnie i bede zbierać na kontakty i lampy i etc. i czas przeprowazi przeciąga się w nieskończonośc a jeszcze piec szambo podłoga w salonie... i długo by tak wymieniac, dodając że nawet nie bedzie na czym usiąść, bo meble zostawiamy na starym mieszkaniu które wynajmiemy...

 

Korozjo 3mam kciuki żebyś znalazła jak najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczek tez mam taką nadzieje ;)

 

00marta ja wiem że na czarnym wszystko widać ale kurde nie można zrobić chociaż jednej rzeczy niepraktycznej? ;) Kuchnia biała żeby nie było widać tak bardzo śladów palców, podłoga jasna szarawa żeby nie było widać kurzu i łatwo się myło bez pozostawiania smug, łazienka szara to samo, ściany białe aby powiększały przestrzeń. To jak sobie walnę taki czarny osiadający kurzem czarny blat to chyba tragedii nie będzie....:D

 

Ja się zastanawiam skąd się bierze taka duża rozbieżność cen. Co innego salon a stolarz a tu proszę nawet między salonami czy stolarzami może być 10 tyś różnicy!

Też mnie dołuję to że na kuchnie trzeba tyle wydać a tu jeszcze masa rzeczy do kupienia. I to myślę o tych koniecznych. Typu łóżko, szafa czy stół.

 

Jutro spotkanie z kolejnym stolarzem a może i z dwoma jak da rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam z rewizytą i oczywiście nisko się kłaniam...

Mieszkanko suuuper, choć wątek przejrzałam tylko pobieżnie bo czasu brak przed Świętami... nadrobię, oj nadrobię bo kilka rzeczy mnie bardzo zaciekawiło.

I oczywiście życzę Zdrowych, Spokojnych, Rodzinnych i Wesołych Świąt oraz mokrego Dynguska

wielkanoc_07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam tak tylko na szybko ponieważ z M. już święta pełną parą obchodzimy ;)wczoraj na kilku wątkach zostawiłam życzenia jeśli kogoś pominęłam bardzo przepraszam ale za dużo rzeczy na głowie w ostatnich dniach miałam. A tym którzy wątku nie mają życzę tu u mnie wesołych świąt pełnych ciepła, miłości i rodzinnej atmosfery :)

 

p.s. Dziekuję wszystkim za życzenia :hug: jeśli chodzi o kuchnie to nasze poszukiwania dobiegły końca :wave:znaleźliśmy odpowiednią osobę z odpowiednia ceną i odpowiednim terminem oczekiwania :D tak więc przez weekend czeka mnie zastanawianie się i wybieranie sprzętu do kuchni :) lodówka (inox) i zmywarka (do zabudowy bez widocznego panela) wybrana. Blat będzie czarny więc płyta i zlew także tylko jaki wybrać, czy warto inwestować w indukcyjną płytę? Czy jest czarny zlew bez domieszek żadnych w kolorze? Czy piekarnik i okap zrobić biały żeby do frontów pasował czy też inox żeby do lodówki spasować. Jak widać trochę dylematów jest więc zapraszam po świętach z pomocną radą a jak komuś si ę w święta nudzić będzie to też zapraszam ;) tymczasem uciekam bo się rozpisałam. Jeszcze raz wszystkim

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozja, nie wiem czy się u Ciebie witałam :) więc witam się teraz :)

 

Jeśli lodówka czarna, to piekarnik jak najbardziej też i okap, szczególnie przy jasnych frontach wygląda to bardzo dobrze. Wcale się nie kłóci, będziesz miała czarny blat więc pięknie całość by wyglądała.

 

Płyta indykcyjna? Nie warta swojej ceny, nie mogę polecić. Oszczędność żadna, bo czy coś co się zwraca po 10 latach warto kupować drożej? Moim zdaniem nie. Poza tym już standardowo - zwracanie uwagi na garnki i na to, czy ktoś z rodziny lub znajomych nie ma zastawki w sercu, bo takie osoby nie powinny przebywać w pobliżu takiej płyty. Już nie mówię o takich rzeczach jak promieniowanie elektromagnetyczne, oczywiście o ile ktoś zwraca na to uwagę ;).

 

Można znaleźć blat bez domieszek, domyślam się że o kamienny chodzi, chyba są takie :) ja mam ceramiczny, więc się nie interesowałam tym tematem.

 

Pozdrawiam i Radosnych Świąt życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...