Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


Recommended Posts

Dzięki dziewczyny :)

 

nemi możesz napisać jaki model masz? ;)

 

00marta naczytałam się na porównywarkach rozmaitych opinii ale niestety okazuje się że często 40 z nich pisała ta sama osoba :/ to już nie jest to co kiedyś. Teraz mi się zdaje że firmy zatrudniają ludzi żeby pisali pozytywne opinie na dany produkt. Łatwo idzie to wyśledzić.

 

To może napiszę moje najważniejsze pralkowe wymagania :)

- w rozsądnej cenie tak myślę do 1,5 tyś....(?)

- nieduża (nasza wnęka ma szer. 76 i głębokość 68 a jeszcze trzeba ją podłączyć więc pewnie dosunięcie do samej ściany nie wchodzi w grę)

- klasa min A ++

- funkcja pranie krótkie tudzież odświeżanie :)

- możliwość skrócenia czasu prań podstawowych

- cicha

 

Połażę sobie po MM, pomacam i wtedy coś zdecyduję :) Na głowie mamy jeszcze wybór tego cholernego łóżka i materaca ciągle. Byliśmy ostatnio z M. na Słonecznym i ceny materacy M. zabiły heh łóżek zresztą też, a nie wierzył...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

;D a to ci wymagania, u nas ( po zakupie pralki) okazało się że jest za szeroka i szafka się nie zamyka.... i co ? moj genialny małż podkół scianę, i teraz jest idealnie,

 

PROPOZYCJA DLA CIEBIE:

 

http://allegro.pl/pralka-aeg-electrolux-72850-a-silnik-ind-najtaniej-i1678637539.html, Z TYM ŻE PROGRAM KRÓTKI MA 20 MIN

 

a tu druga bardzo fajna

 

http://allegro.pl/rewelacyjna-pralka-bosch-wae24464pl-a-i1680898622.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00marta Twoje propozycje bardzo ciekawe i godne rozważenia :)

 

alana no właśnie o komentarzach pisałam wcześniej. Przyjrzyj się dokładnie a zobaczysz że np. taki "zenek" napisał ze 20 pozytywnych komentarzy. Wiele komentarzy brzmi podobnie i wystawionych jest w tym samym dniu. Wiele takich samych komentarzy można znaleźć przy innych modelach pralek czy na innych portalach. Poza tym jakoś nie wierzę w to że po 2 latach na przykład ktoś specjalnie wchodzi no stronę żeby dać komentarz hm...Moim zdaniem ceneo stało się mało wiarygodne jeśli chodzi o opinie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozja jak wrócę do domku to sprawdzę i napiszę co to za model. Chyba coś ze 109, ale nie jestem pewna.

 

Krótkie programy ma 2: jeden 15 minut (odświeżanie), a drugi 30 minut. Klasy energerycznej nie pamiętam, pralka była kupina jakieś 1,5 roku temu (kolega z MM bardzo ją polecał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozjo a ja Ci polecę serię Electrolux Time Manager. Ja mam ładowaną od góry co prawda, ale kuzyn ma tą samą serię pakowaną od przodu z tym, że 60x60cm a kuzynka ma też pakowaną od przodu ale mniejszą. Są naprawdę fajne, mają dużo programów i można sobie skracać/wydłużać czas prania. Pojemnik na proszek i płyn ładnie wyciąga się do mycia. Nie wiem jak jest z obrotami i klasą ale to sobie zobacz czy Ci to w ogóle pasuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba nie specjalnie pomogę, ale potwierdzę że LG jest w porządku, też piorę b. często, ładowana od przodu, ma wyciągany pojemniczek, jest wąska bo 60x40, dużo programów, ma również 30 min pranie i dodatkowo osobno płukanie z wirowaniem, obroty od 400 do 1200, tylko że jest z suszarką i kosztowała około 2500 zł, ale może są modele bez suszarek.

 

http://www.electro.pl/produkt-LG_Pralko_suszarka_WD_12330CDP-49149,77.html

 

Teraz widzę, że koło 1700 zł, ooooo!!! ale klasa energetyczna D !!!!!!! :mad: No to wzięłam smoka - ale to pewnie przez tę suszarkę - ja jej w sumie nie używam - połasiłam się na nią, bo w kawalerce mieszkamy i przerażała mnie wizja suszarki w pokoju zimą - już się przyzwyczaiłam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulciapulcia zosik wy u mnie pierwszy raz więc witam serdecznie :)

 

ulciapulcia w łazience mam małą wnękę i tam chce ustawić pralkę, nad nią zrobić półki i całą wnękę zakryć za drzwiami :)

 

zosik no właśnie kurna jedną lg mam na oku ale chyba ze 2800 zł kosztuje :/ suszarka fajna sprawa ale ja bym się bała o ubrania. Teraz wszystko takie delikatne produkują że strach w rękach prać

 

nemi dzięki :)

 

pysiaczek ta Electrolux Time Manager ciekawa można pomyśleć :)

 

Ja już jestem na półmetku pralkowych poszukiwań. Teraz mam gorszy problem. M. chce jechać dziś kupić kontakty...znając moje mega niezdecydowanie nie wiem jak mam od ręki coś wybrać heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00marta Twoje propozycje bardzo ciekawe i godne rozważenia :)

 

alana no właśnie o komentarzach pisałam wcześniej. Przyjrzyj się dokładnie a zobaczysz że np. taki "zenek" napisał ze 20 pozytywnych komentarzy. Wiele komentarzy brzmi podobnie i wystawionych jest w tym samym dniu. Wiele takich samych komentarzy można znaleźć przy innych modelach pralek czy na innych portalach. Poza tym jakoś nie wierzę w to że po 2 latach na przykład ktoś specjalnie wchodzi no stronę żeby dać komentarz hm...Moim zdaniem ceneo stało się mało wiarygodne jeśli chodzi o opinie :/

 

wiem wiem, napisałam o komentarzach z przekorą, ale widocznie nie wyszło :) słyszałam, że już nawet jest taki zawód - ludzie piszą pozytywne komantarze na zlecenie firm...

 

a pralka generalnie polecona przez znajomych, dlatego się przymierzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, napisałam o komentarzach z przekorą, ale widocznie nie wyszło :) słyszałam, że już nawet jest taki zawód - ludzie piszą pozytywne komantarze na zlecenie firm...

 

a pralka generalnie polecona przez znajomych, dlatego się przymierzam ;)

Widzisz co się ze mną dzieje, już nawet przekory nie poznaje. Czas się na jakieś leczenie oddać! ;)

 

no właśnie najlepiej z polecenia ,dla mnie ważna jest jej głośność, a raczej jej brak, ale takich nie ma:( i klasa energetyczna, a no i programy. ale żeby miała wszystko to będzie trudno.

Nie, no są kurna super ciche pralki naszpikowane masą programów, oszczędne ale kurna kosztują kosmiczne pieniądze. Ja się dziś naoglądałam w MM pralek Lg z tym całym DD, popatrzałam się, popodniecałam i odeszłam oblizując smaczkiem ;) eh... tylko kasę mieć

 

***

 

Dziewczyny dziękuję wam za pomoc z pralką. Ja już wybrałam swój typ. Co prawda mogłabym jeszcze poszperać ale siada mi już na głowę więc niech ta zostanie :) (żelazko gratis przy zakupie:)) Jak tylko M. zaakceptuje to kupujemy! :D

 

http://www.bosch-home.pl/produkty/pralki-i-suszarki/pralki-%C5%82adowane-od-frontu/60-cm-g%C5%82%C4%99boko%C5%9Bci/WAE24464PL.html?source=browse

 

I jeszcze z niusów. Kupiliśmy materac i 2 poduszki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulciapulcia zosik wy u mnie pierwszy raz więc witam serdecznie

 

Mówisz, że pierwszy raz? hmmm możliwe, ale zaglądałam tyle razy, że już rachubę straciłam ;)

To trochę Ci pomaślę :p okna, okna, okna... ehhh cudo, problemy z brodzikiem, dylematy płytkowe, szara mysz w przedpokoju :D hihihi ojjj naczytałam się naczytałam :) Tę szarą mysz od Monah to pewnie i ja sobie zapożyczę :)

 

Pozdrawiam i powodzenia z wykańczaniem :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...