Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


Recommended Posts

fajne plakaty, choc sama nie mialabym pewnei odwagi zeby sie na nie zdecydowac [obawy typu: czy beda pasowac, czy beda na pewno pasowac?] by pewnei wygraly. ale jesli pistoletu nie zasloni sie wieszakiem z krutkami to efekt moze byc fajny :)

teletubisie - fajne ale na krotki czas. niemniej jednak jestem ciekawa efektow!

 

i tez zajrzalam do Prosiaczka bardzo fajne mieszkanko! chetnie zobacze galerie i podpatrze co tam i gdzie kupowalas :D

Edytowane przez nicol21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Korozjo jak to miło ze strony rodziców M. z tymi drzwiami :D

Każdy sposób na drzwi jest dobry :lol2:

Moja droga gdyby nie rodzice M.to pewnie byśmy tyle gołe ściany w mieszkaniu mieli :)

 

Aniu cegła u nas to płytki od polecanego tu na FM sprzedawcy z allegro - elkaminodom http://allegro.pl/stara-cegla-skalna-plytki-ceglane-scienne-i1839600441.html

Sprzedawca już dodany do ulubionych. Może się przyda...

 

Szafka pod tv to oczywiście Ikea ;) Ta szara szafeczka jest z TkMaxxa natomiast. Cieszę się, że tak Ci się u nas podoba :D

A ta szafka to od nas z TK Maxxa? Bo ja byłam tam raz ale nic fajnego nie widziałam

 

 

Warzywka tzn. te dynie ozdobne w końcu udało mi się dorwać na takim straganie z warzywami na rogu Mickiewicza i Lelewela - tam jest taki sam Społem i przed nim pani na straganie miała takie miniaturki :) Ale powiem Ci lepszą rzecz :lol2: Kiedyś będąc w piątek wieczorem w Realu w Sterze to przed Realem na wysokości mniej więcej tego stoiska z pięknymi rzeczami do domu stał stragan z warzywami i też mieli tam takie dyńki! 1,99zł sztuka :)

Mickiewicza mi wybitnie nie po drodze ale M. tamtędy jeździ do pracy. Będę go męczyć żeby się rozejrzał za dyńkami :) a straganu przed sterem nie wiedziałam kurna mimo że tam mieszkam i bywam codziennie hm...

 

Założę dziś swój wątek bo kilka osób ma do mnie jakieś pytania jak się okazuje a ja już nie chcę zaśmiecać tak wszystkim po kolei wątków :oops: Nie sądziłam, że tak to się rozwinie i taka mała galeria w podpisie nie wystarczy :oops: Ale z drugiej strony jakże mi niezmiernie miło :lol:

A co Ty myślałaś kochana?! Że z takimi wnętrzami to Ci się upiecze? Że nie będzie pytań, zachwytów itp. Że się paroma zdjęciami zadowolimy? Co to to nie. Szybciutko proszę wątek zakładać. I dużo dużo dużo zdjęć poproszę :)

 

 

fajne plakaty, choc sama nie mialabym pewnei odwagi zeby sie na nie zdecydowac [obawy typu: czy beda pasowac, czy beda na pewno pasowac?] by pewnei wygraly. ale jesli pistoletu nie zasloni sie wieszakiem z krutkami to efekt moze byc fajny :)

teletubisie - fajne ale na krotki czas. niemniej jednak jestem ciekawa efektow!

Plakaty to u nas jeszcze sprawa otwarta. Na pewno nie zrobię ich przed oknami bo nie wiem jak to by wyglądało. Poza tym parę rzeczy by się jeszcze przydało urządzić a potem plakaty. Też mam obawy dlatego podchodzę do tego ostrożnie i dystansem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta szafka to od nas z TK Maxxa? Bo ja byłam tam raz ale nic fajnego nie widziałam

 

Od nas od nas :yes: Powiem Ci, że my co tam pójdziemy to zawsze coś kupimy. Jak nie do domu to do ubrania. Śmiejemy się już, że jak jedziemy do TkMaxxa to trzeba portfel w domu zostawić :lol2:

 

a straganu przed sterem nie wiedziałam kurna mimo że tam mieszkam i bywam codziennie hm...

 

Ten stragan nie jest przed Sterem tylko już przed samym Realem - tam na hali. Blisko tego świetnego sklepiku właśnie. Ale prawdą jest, że ten stragan widziałam raz w piątkowy wieczór, a jak mąż pojechał tam później jakoś w środku tygodnia to mówił, że stoisko z dyńkami nieczynne. Może więc one takie weekendowe jest? Tak jak nieraz te różne degustacje czy żywność eko jak oni tam promują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stragan to jest taki przed wejściem środkowym na real. Poza tym w każdy ostatni weekend miesiąca odbywa się w Sterze jarmark i jest pełno stoisk z różnościami :) chyba to mogliście widzieć ;) Ja często wpadam na oscypka jak jest ten jarmark :)

Tu info :):

http://www.chster.pl/

 

Do TKMaxxa też będę musiała wpaść. Ostatnio jak tam byłam to razem z M. kupiliśmy sobie spodnie :) ale nie jestem z nich zadowolona :-P ale może coś do domu mi wpadnie w oko ;) Natomiast ja zapraszam Ciebie do Kaskady jeśli nie byłaś. I od razu uprzedzam, jeśli nie chcesz zbankrutować nie bierz portfela :) bo jest tam:

Duka (większa niż w Sterze i ładnie urządzona)

Home&You (jeszcze nie byłam ;))

Mensa Home (kocham ten sklep. Mają śliczne latarenki które bym na balkon chciała i wiele innych cudeniek)

Nanu Nana (bida ale można znaleźć perełki)

Rosenthal (ech...tylko do popatrzenia....)

AlmiDecor

Flo

Weltbild (kupiłam tam mlecznik krówka za 15 zika :D)

 

Nie wiem co to będzie jak przyjdzie wypłata i wracając to domu będę musiała przejść obok tych sklepów. Już się boję...M. pewnie jeszcze bardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dokładnie o tym straganie mówię :yes: :D

 

A w Kaskadzie już byłam :p

Z nowości czyli tego co u nas wcześniej nie było to właśnie to MensaHome wpadło mi w oko, ale kurcze ceny na niektóre rzeczy tam są kosmiczne :D We Flo kupiłam sobie nawet zawieszkę na drzwi ;) A gdzie jest ten Weltbild bo jakoś go nie namierzyłam :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że byłam dziś w Sterze i stoisko z warzywami niestety zamknięte :( Za to na środku stoisko z ekstra pieczywkiem!

 

A ten Weltbild musiałam przeoczyć, więc będę musiała wybrać się do Kaskady jeszcze raz, a obiecałam sobie, że pójdę tam dopiero na przeceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Hej dziewczyny

 

a no postępów u nas nie ma żadnych:( Tylko praca i brak kasy. Nawet mi się nie chciało do wątku zaglądać żeby się nie dołować. Poza tym przed pracą czasu nigdy nie mam. Po robocie nie chce mi się nic robić. I tak zleciało. Poza tym każdy kto mieszka wie jak to bywa z tym pisaniem. Nie ma już takiej weny jak wcześniej ;)

Planuję w niedługim czasie mały kredycik wziąć to wtedy coś ruszy mam nadzieję w mieszkaniu. No i jeszcze te moje niezdecydowanie...coś trzeba z tym zrobić:mad:

 

Miło mi że jeszcze tu zaglądacie i przykro że nie mam co pokazać :( albo w sumie mogę pokazać moją kolekcję dyń ;)

 

P1030311.JPG

 

A wszystkiego pilnowała krówka ;)

 

P1030306.JPG

 

A takie widomi zdarza nam się mieć za oknem :)

 

P1030301.JPG

 

P1030295.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wiemy, wiemy... liczę na to, że po nowym roku się odkuje i w końcu zabiorę za zasłony i roletę rzymską.

i te akcesoria do łazienki, i lustro, i nadrobie zaległości w pracy...

kurka...

 

ale dyńki masz bombastyczne, o pięknym kawałku nieba w ogóle nie mam słów - oby jak najczęściej prezentowało się właśnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

MAMY CHOINKĘ! :rotfl: Żywą :D Na razie jeszcze w siatce dochodzi do siebie w salonie. Pootwierałam okna żeby bidulka szoku termicznego nie dostała więc na chacie zimno jak w psiarni. Nie jest to jodła kaukaska jak w poprzednich latach ale przy naszych różnych godzinach pracy mieliśmy czas żeby zajechać tylko w jedno miejsca a tam kaukaskie małe, łyse, brzydkie i drogie. Więc mamy zwykłą ale tanią i ładną. I nawet jest większa niż zakładaliśmy ;)

 

Dokonałam dziś także pierwszych ozdóbkowych zakupów. I muszę się przyznać bez bicia że kupiłam czerwone bombki! Ot taka jestem konsekwentna. Ale były tak pięknie czerwone, połyskujące. I ich cena była taka kusząca że nie mogłam się oprzeć. Eh... a skoro w tym roku wszystko na wariata i to jeszcze nie będą takie prawdziwie święta bo wiele rzeczy nam w domu brakuje to już niech będzie ta czerwień a co. Połączę ją ze srebrem i będzie gites.

 

A w przyszłym roku sobie odbiję. Będzie piękna jodła, biel, czerń, srebro i kobalt.

 

Porobię jutro foty i pokażę co kupiłam :)

 

A co sądzicie na temat różu. Oglądałam piękne różowe bombki i mnie kusiło. Ich kolor był tak intensywny że aż dawało po oczach. Pięknie też wygląda szyszkowa srebrna choinka z elementami różu. Gdyby nie zaporowa cena to bym taka na parapet kupiła :oops: tylko nie wiem czy M. by to przeżył...;) może kiedyś zaszaleję i zrobię takie srebrno-różowe święta. Rzecz jasna wszystko w granicach dobrego smaku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudne te wieczorne niebo za Twoim oknem !

 

Ja w tym roku o dziwo konsekwenta jestem z kolorami...a raczej z kolorem - bo to tylko biel ;) Ale czerwień taka głeboka też mnie kusiła - w przyszłym roku pewnie ulegnę :)

Również z ochotą obejrzę zdjęcia Twoich dekoracji !

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja róż kocham w każdej wersji - od bladomajtkowego przez neonowo-barbiśkowy po głębokie amaranty. mój tata (ten sam z ktorym przez 3 lata walczylam o martensy... i dzis teskni za zdetronizowana czernia) żartuje czasem, ze na szczęście to po nim mam niewdzieczna karnację i do twarzy mi tylko w tych ciemnych, nasyconych :) (opalam się na najczerwienszego pomidora ever) hihihi

 

moja choinka jest zawsze kolorowa, tylko lampki dopuszczam biale. nie przepadam za tymi jednobarwnymi choinkami, choć "u kogoś" podobają mi się bardzo. w tym roku dominować bedą czerwienie, srebro i zielenie. do tego brąz i biel na pierniczkach i czerwono- białe laski :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję choinki! Kiedy zdjęcia?

 

Różu nie lubię, więc lepiej się nie będę wypowiadać.

Ale czerwone bombki są OK.

Co tam konsekwencja. Skoro zachwyciły, to trzeba było kupić :p

Heh no ja niby też za różem nie szaleję ale jakoś tak mi się w tym roku spodobał ;)

 

 

Jak róż = fuksja to dla mnie ok :yes:

 

Koniecznie pokaż choinkę i ozdoby :D

My dziś właśnie swoją ubraliśmy :wiggle:

Mamy zwykłego świerka, ale tak mi się podoba, że siedzę właśnie i gapię się na nią jak głupia :lol2:

Pysiaczek my też mamy zwykłą choinkę ale cieszę się do niej jak głupia. Dziś zawiesiłam więcej lampek i bombek i cieszę się jeszcze bardziej :D

 

Cudne te wieczorne niebo za Twoim oknem !

 

Ja w tym roku o dziwo konsekwenta jestem z kolorami...a raczej z kolorem - bo to tylko biel ;) Ale czerwień taka głeboka też mnie kusiła - w przyszłym roku pewnie ulegnę :)

Również z ochotą obejrzę zdjęcia Twoich dekoracji !

Pozdrawiam !

Biel też mnie kusiła a jednak wygrała tradycyjna czerwień. Myślę że za rok będę bardziej konsekwentna i czerwień się nie pojawi ;)

p.s. zajrzałam do Twojej pracowni...cudnie!!!!

 

a ja róż kocham w każdej wersji - od bladomajtkowego przez neonowo-barbiśkowy po głębokie amaranty.

Serio?! W życiu bym nie powiedziała że Ty taka miłośniczka różów jesteś :)

moja choinka jest zawsze kolorowa, tylko lampki dopuszczam biale. nie przepadam za tymi jednobarwnymi choinkami, choć "u kogoś" podobają mi się bardzo. w tym roku dominować bedą czerwienie, srebro i zielenie. do tego brąz i biel na pierniczkach i czerwono- białe laski :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Hą! U mnie czerwień, srebro i zielone brokatowe gwiadki też dodałam ;) Na pierniczki muszę poczekać do następnych świąt bo jeszcze się piekarnika nie dorobiłam ;)

 

Chciałam się wam dziefczęta pochwalić choinką ale za cholerę nie mogę jej cynknąć wyraźnego zdjęcia z lampą ;/ Choinka skromna, bez szału ale wygląda naprawdę uroczo. Niestety fotki tego nie pokazują. Jutro postaram się zrobić fotki za dnia bo do tej pory mi się ta sztuka nie udała. Wychodzę do pracy szaro, wracam ciemno. Postaram się jutro poprawić i zdjęcia porobić.

 

W ogóle strasznie się cieszę z tej naszej choinki. Niby nic ale moje serce raduje się wielce. Może dlatego że uwielbiam święta, a może dlatego że to pierwsze święta w nowym domu.... a zapach lasu jaki się czuje od razu wchodząc do mieszkania....bezcenny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...