Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas choinka się sypie. Wiadomo. Ale nam to nie przeszkadza bo pod choinką się nie przechadzamy ;) zamiatam jak mi sie przypomni ;p

Pomysł z wywaleniem choinki przez okno doskonały! :lol: tyle że u nas na parterze ogródki są. Nie wiem czy damy radę przerzucić dalej. Co ja się zapędzimy i rzucimy na przejeżdżającego porszaka czy cuś... ;)

 

Tak poważnie to co roku rąbiemy choinkę na kawałki w domu (wiem trochę brutalne) do wora albo dwóch i na śmietnik. Potem odkurzanko i wsio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff. Już sobie wyobraziłam tę biedną choinkę pod ostrzałem tasaka. :)

 

Swoją drogą nie mam tasaka w domu. Właściwie nie mam nic takiego co by się nadało do rąbania choinki, stąd pytanie. :) Za to w samochodzie wożę saperkę. I karton. Bo w KRK często "zima zaskakuje drogowców" i później trzeba sobie jakoś radzić. A karton to już mi parę razy uratował powrót do domu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he no ostatnio czytałam, chyba na Wirtualnej Polsce, że przez te kartony to teraz Rysiek z Klanu ma problem.

 

A tak poważnie, to kawałek tektury / kartonu bardzo ułatwia wyjeżdżanie jak się autko zakopie w śniegu. Podpatrzyłam to kiedyś u znajomego w górach i faktycznie skuteczne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dzięfczęta miałam wam powiedzieć o nowych sklepach w centrum sielsko anielskich. No pinkne kurna! Ale zapomniałam nazw i ulic więc muszę to sprawdzić ponownie. Cudności widziałam że mają.

 

Ja tymczasem jestem pochłonięta szaleństwem sylwestrowym. Latam przed pracą albo na przerwie w pracy po wszystkich sklepach. Bo wiadomo jak to kobieta nie mam się w co ubrać ;) a że ja wybredna małpa jestem (w tym roku stawiam na srebro lub kobalt) to muszę wszędzie połazić. Sklepów w tym mieście masa, więc rozkładam to na kilka dni :) Bożesz Ty mój dobrze że mam buty chociaż! :) A jak u was?

Ciekawi mnie czy też szalejecie na wyprzedażach. To co się dzieje u nas w mieście w Kaskadzie albo w Galaxy toż to horror! Po 30 osób do przymierzalni i kasy. Ubrania latają w powietrzu, walają się po podłodze. Wszyscy się o siebie obijają. A ceny jak dla mnie promocyjne są dość mocno dyskusyjne. I kto mi powie że jesteśmy biednym narodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też póki co z wyprzedaży mam tylko kilka ozdób :lol2:

 

Aniu w Kaskadzie jeszcze nie byłam - wybiorę sie po Nowym Roku. Ale mama była przedwczoraj i właśnie mówiła, że tylko ludzi okropnie dużo a przeceny marniutkie. Nic nie kupiła z rzeczy do ubrania (same do domu tylko - już wiem po kim to mam :rotfl: )

 

Koniecznie przypomnij sobie nazwy tych sklepów sielskich :yes:

 

A na Sylwestra gdzie się wybierasz, że takiej wyszukanej kreacji szukasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...