Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


Recommended Posts

wyanna nie musiałaś usuwać zdjęcia. Wszystko co białe i śliczne jest u mnie mile widziane :) W ogóle to mój M. uwielbia takie psiaki. Włochate i rozkoszne :)

 

Ja za to chciałam wam pokazać przecudne mieszkanie. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia!

 

http://www.home-designing.com/2012/03/stockholm-attic-with-stepped-walls-steep-ceilings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wyanna nie musiałaś usuwać zdjęcia.

 

Wiesz, Korozjo, zdjęcie nie jest moje, tylko z hodowli, więc bez pozwolenia nie chciałabym nigdzie go zamieszczać. Ale tamto mnie naprawdę rozwala :) Na zdjęciu był Honey, ojciec mojego chomiczka. I jednocześnie powód, dla którego uparłam się na tę rasę, mimo oczywistego zagrożenia kłakami i nadmiarem spacerów. Mnie to nie odstrasza, co więcej, nie mogę się doczekać jak jeszcze nigdy niczego w życiu! Psiak będzie u nas w połowie maja, więc jakbyście kiedyś byli w Wawie i mieli wolną chwilę na spacer, to się polecamy! Tylko uważaj, bo raz pogłaskasz i sama będziesz chciała takiego :lol2:

Wrzucę Ci link na priv, jakbyś chciała swojemu M pokazać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za życzenia i jednocześnie przepraszam że sama nikomu życzeń nie zostawiłam ale u mnie ostatnio znowu wszystko w biegu. Na nic czasu nie ma. Jak padam przed kompa to tylko tak na szybko poczta, fejs i wsio. Niestety ten miesiąc cały taki będzie, maj pewnie podobnie. Ale obiecuję zaglądać i czasem coś popisać :)

 

Pozdrawiam i dziękuję że jeszcze tu zaglądacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Kochani,

 

u nas ostatnio źle się dzieje :( To zapewne wina tych czarnych kotów. Nie ma dnia żeby czarny kot nie stanął nam na drodze. Nigdy nie byłam przesądna i w bajki nie wierzyłam ale chyba zacznę... Nie będę odstawiać dramatów po prostu trochę przerosła mnie ostatnio rzeczywistość i muszę się pozbierać.

 

Wpadam na forum, udzielam się w innych wątkach ale nie odnajduje w sobie motywacji żeby dalej pisać u siebie. Z resztą i tak nie ma o czym. Muszę na razie odpocząć, wszystko jakoś sobie poukładać żeby wrócić i móc dzielić się z wami kolejnymi dylematami związanymi z wykańczaniem wnętrz.

 

Dziękuję wszystkim odwiedzającym i mam nadzieję że za jakiś czas znowu się spotkamy na forum, u mnie w wątku bo przecież po każdej burzy wychodzi tęcza. :)

 

Pozdrawiam

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witajcie w tą deszczową, szaroburą sobotę :welcome:

 

U nas burza już minęła ale jej skutki jeszcze odczuwamy i tak będzie jeszcze przez jakiś czas. Ale są też pozytywne strony tego wszystkiego, których być może by nie było gdyby nie złe chwile więc może dobrze się stało....

 

Wykończeniowo u nas nic specjalnego ale....dorobiłam się plis w kuchni i sypialni oraz pseudofiranek w salonie! Tak więc nie mamy już big brothera :wave: i można w gaciach po chałupie latać :lol2:

a ohydny karton z oczojebnym napisem Samsung który mieści nasz dobytek szpecąc mój piękny salon okleiłam tapetą. A co! ;) W ogóle wpadłam w wir oklejania i załatwiłam tak jeszcze 2 kartony:lol:

Na pozostałe potrzebne rzeczy kasiury niestety brak (reszta poszła na naprawę auta i sprawy z nim związane :bash::cry: od tamtej pory nie mogę patrzeć na tego naszego rzęcha bo oczami wyobraźni widzę sofę którą mogłabym za to mieć:mad:)

 

No ale...wiem że będzie dobrze bo w końcu muszę kiedyś trafić tą 6 w lotto i wtedy to dopiero mieszkanko sobie odpicuje :D

 

 

Jka się ogarnę ze zdjęciami pochwalę się plisami i firankami. A na razie zostawiam was z moją nową, wielką miłością. Jestem absolutnie, szaleńszo zakochana. Tylko cena tą moją miłość lekko zabija ;)

 

3234_2.jpg

Zdjęcie z tej stronki: http://9design.pl/product-pol-3234-Kare-design-Fotel-Vegas-Light-blue.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki fotki będą tylko muszę z aparatem powalczyć a nie mam czasu za bardzo bo dziś ważna sprawa do ogarnięcia mnie czeka :cool: jak się uda to się pochwalę o co chodzi a jak się nie uda to nie :p a foteczki postaram się wrzucić wieczorem albo jutro :)

Pokazałam fotel M. Jakoś specjalnie na kolana go nie powalił. No jak on tak mógł?! :mad::rolleyes: w ogóle ździwił się wielce ostatnio że sypialnia ma być niebieska hm taki zamysł był od początku (tylko na jakiś czas przestałam o tym mówić;)) poza tym mam cały folder niebieskich inspiracji i ciąglę mu się żale ostatnio że słabo z tym niebieskim. Wszystko turkusowe. A on zaskoczony. Widać teraz jak mnie słucha :mad::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...