Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A teraz pliski ;) białe, kreszowane, z perłowym połyskiem :lol:

 

Sypialnia:

 

P1030624.JPG

 

P1030605.JPG

 

 

Kuchnia:

 

P1030613.JPG

 

 

P1030612.JPG

I z bliska;):

 

P1030604.JPG

 

W ciągu dnia plisa wygląda jakby miała takie szare wzorki :lol2:

 

P1030577.JPG

 

P1030575.JPG

 

Powiem wam że te pliski to dla mnie rewelacja. Żałuję że tak późno się na nie zdecydowałam:bash: nie wiem na co ja czekałam heh chciałam wam jeszcze pokazać moje pseudofiranki ale M. skitrał gdzieś przede mną kabel od aparatu i nie mam jak fociszków na kompa wrzucić:mad: więc pokażę jutro moje dzieło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziefczęta dziękuje :)

 

To teraz wam jeszcze pokaże moje firanki w salonie:lol2:

 

TADAM!

 

P1030680.JPG

 

P1030677.JPG

 

P1030665.JPG

 

P1030672.JPG

 

Firany to woal kreszowany ładnie wyglądający w ręku ale na oknie już nie. Tak trochę tandetnie ;) ale za to w przeciwieństwie do gładkiego zasłania nie tylko w dzień ale i w nocy więc mamy takie 2 w 1 :lol: i kosztował 4,90 zika/m :lol:

M. stwierdził że to wygląda trochę jak w Afrykańskim namiocie takie siatki do ochrony przed owadami :rotfl: coś w tym jest ale przynajmniej zrobiło się przytulnie, domowo nomi dyskretnie :)

 

W ogóle to firanki są za krótkie i niemiłosiernie krzywe ale pani w salonie firankowym stwierdziła że kreszowany materiał tak ma hm 7 cm różnicy?! Nie kłóciłam się tylko dlatego że mało mnie za szycie policzyli i jest to rozwiązanie tymczasowe ale stracili klientkę bo chciałam tam w przyszłości szyć zasłony i firany. A że okien mam trochę i to dużych to mogliby zarobić a tak to tylko smakiem się obejdą :p:lol2: pójdę sobie gdzie indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Domi87 witaj :)

ja tez lubię podwieszane firanki. Chętnie bym tak zrobiła wszędzie ale za blisko inne bloki stoją i by mnie podglądali ;)

 

Venus dzięki :) mam na oku pewną mozaikę ale jeszcze się rozglądam. Kasy na razie brak więc mam sporo czasu na poszukiwania :) wiem że kreszowany materiał tnie się ciężko dlatego nie robiłam tego sama a oddałam "specjalistom" i dostałam co dostałam.

 

 

Pomijając mozaikę poszukuję niebieskości. Pościele, poduszki, narzuty, zasłony itp wszystko w kolorze niebieskim i błękitnym mnie interesuję ale niestety bida straszna :( turkus i owszem ale taki czysty niebieściutki to rzadkość :mad: znalazłam np super niebieskie podkładki filcowe, obserwuję od miesiąca i cały czas niedostępne ;/ tak samo poduchy. A mi się tak marzy niebieska sypialnia..... tymczasem mam czarną bo w home&you zamiast niebieskiej pościeli przecenili czarną więc kupiłam taką i dobrałam czarne dodatki. Tyle z mojej konsekwencji. Ale cierpliwa jestem poczekam na przecenę niebieskiej i będzie moja! :evil: ale jak komuś coś niebieskiego w oczy wpadnie niech szybko się z mną tym podzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o na granaty w zasłonach to i ja się czaję. choć pani dekoratorka, której kiedyś chciałam zlecić pomoc w wybraniu i uszyciu zasłon do salonu przestrzegła mnie, że to bardzo niewdzięczny kolor, bo lubi przytłaczać i zasmucać wnętrze. pokazała mi, że miodowe brązy będą ślicznie wyglądały w moim salonie, choć ja tam dalej za tymi niebieskościami...

a w sklepach posucha...

tak więc jak coś ciekawego znajdziesz, to pamiętaj o mnie koniecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duś spoko maroko jak coś ujrzę dam znać ;) a pani dekoratorka się nie zna:p Skoro chcesz granatowe zasłony to je miej. Ja mam tak z czarnymi. Strasznie mi się podobaja i też słyszę. Jak to czarne zasłony?! Że pogrzebowe i w ogóle. Ale ja wiem swoje i jak tylko znajdę czarne w ludzkiej cenie (a nie w AlmiDecor za ponad tysiaka) to se kupię a co ;)

A Tobie granatowe będą pasować do tej ściany z TV :cool: na pewno zrobi się "mroczniej" ale czy ja wiem czy smutniej...raczej tak poważnie, dystyngowanie tak myślę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granat granatowi nie równy... są i radosne i smutne. nie upieram się na nie, ale chodzą mi po głowie, więc jak tylko dopadnę "cudo" - nie będzie dyskusji. producent mojej tapety ma bardzo ładną tkaninę zasłonową właśnie do tapety (odcień idealny), ale cena jest kosmiczna. a ja chcę z niej zasłony i roletę rzymską...

stary mówi, że trzeba było bogato za mąż wyjść a nie sraty-doktoraty robić hehe

no to szukam dalej (tkaniny, nie bogatego męża :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem mam. Od jakiegoś czasu mamy na klatce schodowej mokre plamy. Jest to ściana gdzie mamy łazienkę. Przyszedł Pan konserwator i orzekł że to najprawdopodobniej wina naszego brodzika a raczej jego uszczelnienia. Jak się staje na brodziku to widać że silikon się "odrywa" i robi się szpara. Konserwator powiedział że jego zdaniem jest za mało silikonu stąd problem.

Teraz trzeba to uszczelnić na nowo. I tak się zastanawiam. Czy robić znowu uszczelnienie silikonem czy lepiej czymś innym. Nie chcę mieć za kilka miesięcy znowu tego problemu. Może ktoś mi doradzi czy jest coś trwalszego do uszczelnienia brodzika niż silikon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No facet powiedział żebyśmy najpierw uszczelnili brodzik i obserwowali ścianę na klatce. Czy dalej się plamy mokre rozprzestrzeniają czy zanikają. Jeżeli nie będzie poprawy będziemy kombinować dalej. Chciałabym uniknąć demontowania brodzika albo jeszcze czegoś gorszego. Wg planów budynku nie mam rur na tej ścianie więc bardzo prawdopodobne wydaje się że to uszczelnienie brodzika się tu przyczyniło do zalania ściany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłam sie do naszego zajebistego fachowca i przedstawiłam mu sprawę. Coś tam kręcił i ma przyjść ale w przyszłym tyg dopiero:evil: Zobaczymy... Nic tylko się w dupę ugryźć z tymi wszystkimi specami od siedmiu boleści. Człowiek płaci za zrobienie łazienki jak za zboże a i tak musi się potem użerać :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...