Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki dziewuszki za słowa otuchy. Następnego terminu jeszcze nie ustaliłam :bash: parking do ćwiczeń jest bo przy Centrum Handlowym mieszkam (oj zjechałam ja Ci ten parking już wzdłuż i wszerz) więc miejsca Ci tu pod dostatkiem tylko że auto M. słabo się do nauki nadaje bo nie ma wspomagania kierownicy:o jak ostatnio wyjechałam nim na miasto (miasto to może za dużo powiedziane, ot M. pozwolił mi od nas do rodziców pojechać, a to prosta droga) to skończyło się na tym że na środku ronda zaczęłam gumę palić:rotfl: a potem nie mogąc wykręcić na czołówkę prawie jechałam ehehe oczywiście skończyło się kłótnią więc nie wiem kiedy teraz wspólnie na miacho wyjedziemy:lol:

Powiem wam jedno dziewczyny, jak już zdam to prawko to przez kilka m-cy nie wpadajcie autem na Szczecin bo ja tam będę gdzieś grasować:lol2: może coś jest w tym że wszyscy instruktorzy (a miałam ich kilku) mówili że jeżdżę jak rajdowiec. Na początku myślałam że to pochwała bo tak dobrzemi idzie dopiero potem ktoś mnie uświadomił że nie o to chodzi:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to mnie wkurza najbardziej :evil:Że kierowcy (a głównie panowie) szybko zapominają jak to sami uczyli się jeździć! :mad:

Mój M. jak dostał prawko od razu zaczął jeździć. Było to godne podziwu bo jak ktoś był w Szczecinie to wie jaka tu masakra. A on nie dość że świeżo po prawku to jeszcze ze mną obok. Osobą która o jeżdżeniu, znakach, przepisach nie ma pojęcia ;) i powiem wam że takie mieliśmy akcje na mieście że można byłoby długo opowiadać. A to pod prąd jechaliśmy, a to auto nam ciągle gasło na światłach, a to stanęliśmy na środku pasów dla pieszych i ani w tą ani w tą, już wam nie powiem ile przepisów w tym czasie M. złamał ehehehhe czasami pół dnia krążyliśmy w jednym miejscu bo nie mogliśmy drogi znaleźć. A najbardziej mnie wkurzało jak hamował jak wariat że człowiek się w szybę przednią wbijał. Oj dużo przygód było...

 

Ale czy się na niego darłam, złościłam? Otóż nie. Uspokajałam go i w ogóle bo wiadomo zestresowany kierowca to nic dobrego. A teraz mam za swoje :rolleyes: czekam na moment kiedy on będzie miał chwilę słabości, pifko sobie wypije i ktoś wtedy będzie musiał prowadzić heh oj niech wtedy coś powie to mu dam pifko następnym razem! ;)

 

Najlepszy jest tata mojego M. on do tej pory Michała poucza co i jak no bo starszy, doświadczony, wiele samochodów w życiu miał ale powiem wam że jak jadę z nim autem to się w duchu modlę tak on jeździ :lol2: z utęsknieniem czekam aż nadejdzie dzień kiedy ja go będę wiozła:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłam w necie cudoooowny apartament. Bez mrugnięcia okiem mogłabym się do niego wprowadzić. Tak mi się strasznie spodobał że zaczne kombinować jak tu swoje mieszkanko tak urządzić ;) tylko u siebie zamiast żółtego widziałabym niebieski ;)

trawka pod lustrem....boooska! Muszę taką koniecznie mieć, no muszę :)

( Jedyne co to łazienka może nie do końca taka jakbym chciała ale to taki mini szczegół)

 

A tu fotoski. Wklejam sobie ku pamięci no i może komuś się też spodoba ;) Zdjęcia pochodzą ze strony:

http://widawscy.pl/

 

warsaw-01-800x514.jpg warsaw-02-800x531.jpg warsaw-03-800x530.jpg warsaw-04-800x1201.jpg warsaw-05-800x1197.jpg warsaw-06-800x532.jpg warsaw-07-800x1203.jpg warsaw-08-800x1203.jpg warsaw-09-800x524.jpg warsaw-10-800x1211.jpg warsaw-11-800x1200.jpg warsaw-12-800x1033.jpg warsaw-13-800x1200.jpg warsaw-15-800x1200.jpg warsaw-16-800x1200.jpg warsaw-17-800x1200.jpg

Wszystkie zdjęcia w większym formacie tu: http://www.homedsgn.com/2012/08/21/apartment-in-warsaw-by-widawscy-studio-architektury/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Aniu,

 

Mikołaja bogatego,

śniegu bielutkiego,

choinki pachnącej

i gwiazdki błyszczącej.

Minimum stresu,

maksimum miłości

oraz tyle radości ile ryba ma kości!

 

Wszystkiego najlepszego na święta i nie tylko!

życzy nemi

 

http://img843.imageshack.us/img843/7875/merrychristmasfromblogg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Świąt białych, pachnących choinką,

skrzypiących śniegiem pod butami,

spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,

pełnych niespodziewanych prezentów.

Świąt dających radość i odpoczynek,

oraz nadzieję na Nowy Rok,

żeby był jeszcze lepszy niż ten,

co właśnie mija.

 

 

 

życzy Renata

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img204.imageshack.us/img204/7007/happynewyear201381.jpgUploaded with ImageShack.us

 

 

 

Korozjo dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Życzymy realizacji marzeń, uśmiechu, słońca, miłości oraz nie gasnącej wiary w siebie.

Dziękuję za kolejny wspólny rok :hug:

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Aneta, Łukasz, Okruszek i Iskierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziefczęta dziękuję pieknie za życzenia świąteczne!:oops:

I przepraszam że od siebie ich nie dałam ale wyjechałam do domku wcześniej niż planowałam i tak w biegu wszystko wyszło a u mnie w domu neta brak i byłam odcięta od świata przez tydzień.

Jakże mi więc miło że mimo to o mnie pamiętałyście :hug:dziękuje :)

 

Dziękuje również za życzenia noworoczne i te już tym razem od siebie również zostawiam dla wszystkich pamiętających o moim wątku ;)

 

541857_456958391017848_1516310426_n.jpg

Nowego Lepszego Roku 2013,

pełnego miłości, zdrowia, beztroski, rodzinnego ciepła,

oby ta 13 była symbolem szczęścia

życzy Korozja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu,

12 miesięcy zdrowia,

53 tygodni szczęścia,

8.760 godzin miłości,

526.600 minut pogody ducha

i 31.536.000 sekund wspaniałej zabawy!

 

 

Dziękuję za kolejny wspólny rok na FM

I życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku.

Oby był lepszy niż poprzedni!

 

http://img72.imageshack.us/img72/6250/newyear2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

http://2.bp.blogspot.com/-baECGGWXqmU/UBUIwMOoE1I/AAAAAAAACTs/w5O3JIByWBs/s400/Happy+New+Year+Wallpaper+2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...