Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim ;)


alladyn71

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 738
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Siedzę w domu i patrzę na śnieg za oknem :bash:

 

Obecnie jestem na etapie negocjowania ceny okna i drzwi, które miały by prowadzić z kuchni na ogród i zastąpić te okropne drzwi garażowe :D

Teraz jest tam ciemno ale jak tylko będą drzwi (przeszklone) to będzie super jasno i przestronnie.

Już nie mogę sie doczekać, bo dotąd trzeba na ogród chodzić drzwiami głównymi, a tak było by bezpośrednie wyjście z kuchni.

Trzymajcie kciuki za udane negocjacje i przystępną cene :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny :) Ach, drzwio-wieszak przepiękny! Wyobraziłam sobie za nimi tajne przejście albo krytą szafę :D Może kiedyś wykorzystasz pomysł.

 

Piszę z interesem. Niedługo chcę się obronić, ale do analizy wyników brakuje mi jeszcze kilku ankiet... A poszukuję rodziców dzieci w wieku 1-17 lat... Czy może za pośrednictwem forum nakłonię was do udziału? Kwestionariusz polega na odpowiedzeniu na kilka pytań otwartych dotyczących najmłodszego dziecka i zaznaczeniu odpowiedzi dotyczących stylu przywiązania w związku :) Wszystko anonimowo, nie mam jak dotrzeć kto co odpowiedział :) Gybyście miały ochotę, albo mogły jakiejś znajomej rodzince zareklamować... Piałabym z zachwytu :) Całość zajmuje 15-20 minut (jeżeli ktoś się rozpisze). Mam nadzieję ze nie potraktujecie tego jako spam :)

 

http://moje-ankiety.pl/respond-17711/sec-3rX7o2F1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny :) Ach, drzwio-wieszak przepiękny! Wyobraziłam sobie za nimi tajne przejście albo krytą szafę :D Może kiedyś wykorzystasz pomysł.

 

Piszę z interesem. Niedługo chcę się obronić, ale do analizy wyników brakuje mi jeszcze kilku ankiet... A poszukuję rodziców dzieci w wieku 1-17 lat... Czy może za pośrednictwem forum nakłonię was do udziału? Kwestionariusz polega na odpowiedzeniu na kilka pytań otwartych dotyczących najmłodszego dziecka i zaznaczeniu odpowiedzi dotyczących stylu przywiązania w związku :) Wszystko anonimowo, nie mam jak dotrzeć kto co odpowiedział :) Gybyście miały ochotę, albo mogły jakiejś znajomej rodzince zareklamować... Piałabym z zachwytu :) Całość zajmuje 15-20 minut (jeżeli ktoś się rozpisze). Mam nadzieję ze nie potraktujecie tego jako spam :)

 

http://moje-ankiety.pl/respond-17711/sec-3rX7o2F1.html

Moje mają 21 i 22 jak się załapią to z przyjemnością pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyśledziłam zwisa więc podaję - firma Hinkley Lighting, linia - cordillera (http://www.hinkleylighting.com/products/product-detail.aspx?pid=4329) z tego co się naszperałam - w Polsce nie mogę znaleźć, a zagranicą kosztuje prawie 1200 $. marzenia legły..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweetie rozumiem twój zawód :lol: a kowal chyba nie sprostałby moim oczekiwaniom :p

 

ankietę wypełniłam :bye:

 

wimech, asia pewnie ma dziecko w wieku 21lat, wiec nie moze wypełnić ankiety :confused:

 

A ja mam lenia i ostatnio nic konstruktywnego nie robię:wiggle:

Co prawda syn rozwalił mi krzesło i musiałam się namęczyć, zeby je skleić, ale tego nie liczę.

Czekam na ładną pogodę...może przyjdzie wana twórcza :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...