Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim ;)


alladyn71

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 738
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...

Witam po dłuższej przerwie :)

 

Niestety niewiele się u Nas dzieje...chłopcy rosną a córcia dorośleje :p

 

http://i782.photobucket.com/albums/yy110/alladyn71/FantasiaPainting12mini_zps3dab01a0.jpg

 

Z nowości na ogrodzie stanęło nam takie cacko :lol2:

 

 

http://i782.photobucket.com/albums/yy110/alladyn71/d11486d0-af47-4c84-9714-97b8b2c005a3_zps35b757a1.jpg

 

Poza tym nie ruszyliśmy niczego. NIe ma czasu, chęci i przede wszystkim pieniędzy :rolleyes: W planach nasze wyniesienie terenu zwane tarasem...zobaczymy...jakby co zdam fotorelacje :bye:

Edytowane przez alladyn71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Witam

 

jestem po raz pierwszy na forum i przypadkiem znalazłam ten wątek - muszę przyznać, że czyta się z prawdziwą przyjemnością i zainteresowaniem i przede wszystkim gratulacje za pomysł i realizację. Zastanawia mnie jednak jedna rzecz: jak sprawuje się kuchnia usadowiona na parterze, podczas gdy salon/pokój dzienny jest na piętrze? Czy nie ma "biegania" z góry na dół? Jak to wygląda z praktycznego punktu widzenia w dniu codziennym, jak przyjdą goście, powrotu do domu z zakupami itp? Pozdrawiam i życzę powodzenia z kolejnymi etapami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod pytaniem Jewel. Sama jestem ciekawa czy kuchnia piętro niżej nie jest dyskomfortem.

Alladynko, ja rok temu prześledziłam Twój dziennik remontu. Czy mogłabyś napisać czy coś jeszcze się zmieniło, czy pokój kąpielowy powstał? I wklej, proszę, zdjęcia ze stanu obecnego, masz taki piękny dom! Pozdrawiam

Edytowane przez Bezaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Wróciłam :p

 

Oj dawno mnie nie było, ale od roku nie mieszkam w PL. Na całe szczęście na wiosnę wracamy :lol2:

 

Zajmowałam się własną działalnością artystycznę, więc skoro nie mam co pisac o remoncie to się przynajmniej pochwalę :rolleyes:

 

Robię takie cuda :wiggle:

 

wschód2.jpgKolaże.jpgKolaże4.jpgwybrane białe4.jpg

 

 

I jak wam sie podoba? :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

PS. Jak wrócę do domu i znowu zacznie coś tam się dziać (a jeszcze duuuuuuuużo pracy przed nami) to będę wracać regularnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alladynko to co robisz jest cudne.!!!!!!

 

Twój dziennik remontu śledziłam od początku, a ostatnio ponownie cały przeczytałam na nowo podziwiając Twoje dokonania i ubolewałam, ze taka cisza zapadła. Dobrze, że się odezwałaś. Jak już wrócisz to mam nadzieję dotrzymasz słowa i podzielisz się swoimi dziełami.

Miłej owocnej pracy i pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witam :)

Caly czas mysle co by tu zrobic, rok mnie nie bylo a na to, co bym chciala nadal kasy brak :( Kupulam ostatnio za 100 zl 3 szafeczki na olx. Byly ladne choc zniszczone troche bo staly w salonie fryzjerskim od chyba 50 lat : D Postanowilam je pomalowac. Oto wynik :

)

image.jpg

 

czerwone :)

Edytowane przez alladyn71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości. Mamy nową lodówke :wave: Zdecydowaliśmy się na kremowà Samsunga i muszę przyznać, ze jest piękna :D Z nową lodówką związane sa inne zmiany. 1. Zmieniłam obicia krzeseł. Bylo mi zal, bo lubilam czarnobiale pasy, sle przy dzieciach byly juz czarno brudne :D Kupilam skaj bezowokremowy i obilam na nowo. Do tego 2. Musialsm cos zrobic ze stolem. Mialam zmienic blat lata temu, ale jsk przykrylam go ceratą tak stał. Nie mam na deski teraz, wiec zrobil sobie sama drewno :D Juz tlumaczę.

Blat jest wciaz oryginalny ale zniszczony. Jakas płyta / sklejka. Pomalowal go dzisisj farba do scian, akurat takaialam probke w domu, Avocado Luxensa. Na to polozylsm lakier bezbarwny a na niego trzy inne o odcieniach brazu; sosna syberyjska, dąb i cos jeszcze. Tym pomslowałam strukturę drewna. Wyszło tak:

image.jpg

Edytowane przez alladyn71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...