Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chciałabym Wam pokazać jakie piękne serduszka dostałam od naszej wspólnej forumowej koleżanki :lol: , które pięknie wpasowały się na lustrze w łazience dolnej i na kinkiecie w łazience górnej . Dziękuję :hug:

 

http://img137.imageshack.us/img137/5457/ser1o.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img829.imageshack.us/img829/547/ser2g.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img843.imageshack.us/img843/4922/ser3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowe serducha :)

 

Mnie też się bardzo podobają :yes:, a w całości z lustrem prezentuje się znakomicie....

 

Andżeliko a kiedy będziesz miała te sofy?

Serduszka śliczne:)

 

Anetko do trzech miesięcy ( jak zwykle czekam kwartał na meble ;) ) już się przyzwyczaiłam do długaśnego czekania ;). Sekretarzyk nadal się robi ( nie będę przypominała, że od października :mad: się robi :cry: ).....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serducha piękne się prezentują na lustrze . W jakimś poradniku widziałam jak można zrobić je samemu ale to jakaś syzyfowa praca , więc ciesz się podwójnie z prezentu :D . Na sofki poczekam , jak trzy miesiące to może zgramy się w czasie z tym Nelciowym mini pokoikiem .

Znalazłam fajny kolorek do mebelków , nie biały , nie kremowy tylko taki jakiś ciepły jasny .... oczywiście zapomniałam nazwy , bo po co zapamiętać ;) .

Tym samym pomaluję moje napisy i lekko przetrę . Zastanawiam się nad fotelem do biurka może jakiś ratanowy , warunek musi być mały bo i tak będzie walić o drzwi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze długo trzeba czekać na te sofy. Ja na swoją szafę też czekałam i dalej czekam bo już drugi dzień się składa w wiatrołapie.

Jak pomyślę że jeszcze konsolkę do tego wiatrołapu trzeba zamówić to dobrze będzie jak go skończę urządzać do wiosny;)

 

Anetko szafa już się składa i to jest super wiadomość :yes: najważniejsze, że już jest w domku ;) i na konsolę też się doczekamy :) przecież my jesteśmy zaprawione w tym długaśnym czekaniu :p:lol2:

 

A o kolor zapomniałam spytać brązy będą czy zaszalałaś z kolorkiem na sofach?

 

kolorek brąz najbardziej pasuje ( chociaż jasna też za mną chodzi ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam sie przywitać, zaintrygowala mnie nazwa , byłam tylko na pierwszej stronie i ten widok z kuchni, mnie zniewolił. Cudnie mieszkacie. Ja co prawda z nad morza jestem, ale mój nowy dom stoi na rowninie mazowieckiej.:rolleyes:

Zapraszam

 

Witam panią emirandę u siebie i zaraz pobiegnę z rewizytą. Już się cieszę na nowy domek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, skóra na pewno praktyczniejsza:yes::D A jaki kolorek ?:popcorn::popcorn:Andżeliko jak to sofy będą do 3 m-cy?:o:o W Milanie?

Serducha CUDNE:jawdrop:

 

Agucha jakie hmmm na skórę :p :lol2::lol2: to była burza mózgów i wygrała skóra ;) wiem plusz bardziej mięciutki i przytulny, a skóra praktyczna :lol2::lol2::lol2: kolorek brąz.

tak tak w Milanie pani powiedziała 2-3 miesiące, to ja już zakładam, że trzy sobie poczekam ( kurcze na wszystko czekam tyle to z sofą miało by być inaczej ;) )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serducha piękne się prezentują na lustrze . W jakimś poradniku widziałam jak można zrobić je samemu ale to jakaś syzyfowa praca , więc ciesz się podwójnie z prezentu :D . Na sofki poczekam , jak trzy miesiące to może zgramy się w czasie z tym Nelciowym mini pokoikiem .

Znalazłam fajny kolorek do mebelków , nie biały , nie kremowy tylko taki jakiś ciepły jasny .... oczywiście zapomniałam nazwy , bo po co zapamiętać ;) .

Tym samym pomaluję moje napisy i lekko przetrę . Zastanawiam się nad fotelem do biurka może jakiś ratanowy , warunek musi być mały bo i tak będzie walić o drzwi .

 

kubelko to poczekamy sobie razem :) tylko Wy będziecie ten czas spędzać twórczo, a ja na .... nie będę pisać jak bo wstyd ;)

Kolorkiem mnie zaciekawiłaś nie biały, nie kremowy ;) i cała wizja pokoju wow :jawdrop:

 

A u nas wielkie odśnieżanie.... właśnie ubrałam Klarę w kombinezon ( pomiędzy pisaniem do Ciebie ;) ) i poszła razem z mężem odśnieżać lodowisko przydomowe ( któremu nie jest dane porządnie zamarznąć :p ) raz mrozy raz odwilż, a teraz masa śniegu ;). Kiedy my pojeździmy na tych łyżwach ???? ( chociaż już raz miałam łyżwy na nogach w nowy rok czyli 1 stycznia.;) ojjj bolały nóżki bolały :lol2::lol2::lol2: ).....

Zapraszam na łyżwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...