Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Agucha jakie hmmm na skórę :p :lol2::lol2: to była burza mózgów i wygrała skóra ;) wiem plusz bardziej mięciutki i przytulny, a skóra praktyczna :lol2::lol2::lol2: kolorek brąz.

tak tak w Milanie pani powiedziała 2-3 miesiące, to ja już zakładam, że trzy sobie poczekam ( kurcze na wszystko czekam tyle to z sofą miało by być inaczej ;) )...

Andżeliko, mieliśmy skórę 5 lat, tyle, że jasną. Może dlatego teraz wzięliśmy plusz.:lol2::lol2:

Skóra jest bardzo praktyczna- tyle, ze zimą zimna, a latem człowiek się trochę do niej klei:lol2: Ale materiał ma tez swoje wady- na pewno będziecie zadowoleni. Kolorek mniam:rolleyes::rolleyes: Jestem w szoku na termin oczekiwania:jawdrop: 2-3 m-ce???

My czekaliśmy 6 tygodni... Ciekawe dlaczego teraz trzeba czekać tak długo:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Andżeliko, mieliśmy skórę 5 lat, tyle, że jasną. Może dlatego teraz wzięliśmy plusz.:lol2::lol2:

Skóra jest bardzo praktyczna- tyle, ze zimą zimna, a latem człowiek się trochę do niej klei:lol2: Ale materiał ma tez swoje wady- na pewno będziecie zadowoleni. Kolorek mniam:rolleyes::rolleyes: Jestem w szoku na termin oczekiwania:jawdrop: 2-3 m-ce???

My czekaliśmy 6 tygodni... Ciekawe dlaczego teraz trzeba czekać tak długo:bash:

 

My jak do tej pory mamy materiał, biała kanapa, 2 fotele, które brudzą się jak cholera jasna ( czynniki sprzyjające to dzieci, kot i czasami pies ) mam nadzieję, że ta skóra to będzie dobry pomysł ( czas okaże ;) ) wiem skóra jednym słowem jest zimna, nieprzyjemna i się przylepia ;. Jak się nie spisze to za jakieś 3-4 lata obijemy ją pluszem :). Aga mnie już nic nie dziwi z tym czekaniem :no:, a jeszcze do tego moja koleżanka mieszka jakieś 12 km od tego Kisielina i była popatrzyć na jakość wykonanego mebelka i oględziny przeszły pozytywną opinię :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Andżeliko:)

To i ja się wypowiem w temacie skór:) Ja miałam czarne skóry 3+2+1 ok 14 lat!!!!

I były jeszcze w świetnym stanie kiedy je oddałam siostrzenicy mojego męża:)

Syn zostawił sobie tylko fotel, który stoi u niego w pokoju do dziś:) Zmieniłam je tylko dlatego, że po prostu mi się znudziły....opatrzyły....no chciałam coś innego:) Mój małżonek mówi, że i tak sporo jak na mnie wytrzymałam bez zmian:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Andżeliko:)

To i ja się wypowiem w temacie skór:) Ja miałam czarne skóry 3+2+1 ok 14 lat!!!!

I były jeszcze w świetnym stanie kiedy je oddałam siostrzenicy mojego męża:)

Syn zostawił sobie tylko fotel, który stoi u niego w pokoju do dziś:) Zmieniłam je tylko dlatego, że po prostu mi się znudziły....opatrzyły....no chciałam coś innego:) Mój małżonek mówi, że i tak sporo jak na mnie wytrzymałam bez zmian:):):)

 

Beatko mam nadzieję, że mi moja sofa ( której jeszcze nie mam ;)) nie opatrzy się za szybko ( bo skąd kasę brać na zmiany ;) )... ewentualnie ten stary wypoczynek włożę na strych i będzie zmiana :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sofa to chesterfield :)

Tylko siedzisko będzie miało trzy poduchy i kolor brąz

Zamówiliśmy też jeden fotel :) teraz zastanawiam się nad ławą.....

Piękna Ci ona:rolleyes::rolleyes: Już nie mogę się doczekać.:popcorn: Andżeliko w sprawie jakości też Ci ponownie potwierdzam- jest super, a uwierz mi, że jestem wymagająca...:)

 

A jakiej ławy szukasz? Ja z kolei usilnie szukam krzeseł i stołu do jadalni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna sofka będzie...u nas też się wreszcie zabieliło, mam nadzieję że napada na tyle, żeby narty wyciągnać ...co do skóry to wiele zależy od gatunku skóry...my mamy skórzane z Natuzzi, skóra bardzo delikatna, jak nie skóra trochę i w lecie się nie kleiła, a zimą jest przyjemna całkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko moje kanapy skórzane mają już 5 lat i sprawują sie super a wierz mi nikt ich nie oszczędza;)

W sumie nie specjalnie mi teraz pasują ale nie mam się w ich stanie do czego przyczepić i na razie muszą zostać bo jest jeszcze tyleeeeeeeeeeee wydatków :D Za mna też chodziły jasne skórzane kanapy nawet takie zamówiłam ale po dwóch dniach rozmyślania zmieniłam na ciemny brąz. Nasi znajomi kupili w tym samym czasie jasne i teraz wiem ze to była dobra decyzja. Nasze jak nowe a u nich brud pozachodził w skórę i nie można tego doczyścić. Nie wiem może to o jakość skóry też chodzi ale w sumie z tej samej firmy mamay sofy.

 

Będzie cudnie tylko w cierpliwość trzeba się uzbroić. Lodowiska zazdraszczam. Mam na strychu swoje jeszcze panieńskie łyżwy:) oj założyłoby się, założyło. A swoją drogą strae one jak świat:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...